PDA

View Full Version : Той ми е всичко



sashto22
05-21-2010, 17:08
Дали ме харесва издава признаци на ревност когато говоря с гр. момчета,заговаря ме..гледа ме катосе разминаваме по коридорите в училище гвали се че го харесвам и такива :? :-)

SmilezZz
05-21-2010, 17:38
Ми може би те харесва..Но само ще ти дам един съвет - не се прави на недостъпна,че после може да съжаляваш за тази постъпка..Заговаряй го и ти..Поговорете си..
Хайде..Успехче :-)

nIkEnCeTy_bE
05-21-2010, 18:40
не бих казала, че това е харесване. Щом се хвали, че го харесваш, значи просто се надува. И иска да покаже на другите, че е така, като се прави че се дразни, или просто че може до някаква степен да те контролира. Това ако е харесване неговото, странен начин да го показва. Според мен се заговорете, виж как ще се държи с теб, и с времето си поговорете.

silversteinn
05-21-2010, 19:49
Ъъъъъ и в колко раздела смяташ да пуснеш една и съща тема?

Paramour
05-21-2010, 20:16
Ъъъъъ и в колко раздела смяташ да пуснеш една и съща тема?
в 5-6 че да има повече отговори :lol: :lol: :lol:

по темата: защо просто не говориш с него?! Питаш ни за неща които не можем да ти кажем! Нито сме му в главата, да ти кажем какво мисли, нито сме по коридорите, че да видим как те гледа!
Отиди и го питай направо... или чакай, тва никой срамежлив не може да го направи...
а и бтв той откъде знае че ти го харесваш? ти ли си му казала? Ами кога и къде, смсл предполагам че сте си чатили и така е станало всичко... Ами пак по същия начин, сближете се и после го попитай или му намекни или ддз... дай повече инфо

silversteinn
05-21-2010, 21:14
Ъъъъъ и в колко раздела смяташ да пуснеш една и съща тема?
в 5-6 че да има повече отговори :lol: :lol: :lol:

по темата: защо просто не говориш с него?! Питаш ни за неща които не можем да ти кажем! Нито сме му в главата, да ти кажем какво мисли, нито сме по коридорите, че да видим как те гледа!
Отиди и го питай направо... или чакай, тва никой срамежлив не може да го направи...
а и бтв той откъде знае че ти го харесваш? ти ли си му казала? Ами кога и къде, смсл предполагам че сте си чатили и така е станало всичко... Ами пак по същия начин, сближете се и после го попитай или му намекни или ддз... дай повече инфо

За повече информация, прочетете тук-> http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=338540 :lol:

Paramour
05-22-2010, 19:27
Ами не те харесва! поне според мен... заеби го! Ако те харесва и иска да бъде с теб, а не са мо да те прави на луда и да си играе с теб сам ще те потърси :)

marcy
05-24-2010, 06:56
охх честно да ти кажа не те харесва.аз бях по същия начин..и да те харесва нищу няма да стане..щото съм сигорна,че е лапе..няма смисал..заеби го харесай си друг

PyCoKoCkA93
05-24-2010, 16:51
Мацка според мен те харесва и това,че се надува е от възрастта..на колко е 13-14?На мъжете им е в кръвта да се фукат наляво надясно...Моя съвет е да говориш с него и да не страниш,щото може да ти изиграе лоша шега... :-P Успех :*

kalpazanka
05-24-2010, 16:54
Ключ.
Ориентирай се в следенето на отговори в максимум една тема.