PDA

View Full Version : Може ли малко помощ за Microsoft office?



flowerchence
05-21-2010, 17:18
Здравейте :) Имам следния проблем - преди няколко дни ми преинсталираха компютъра и в момента Microsoft office просто липсва,няма нито word,нито excel, нито powerpoint,outlook,publisher и т.н. Пробвах да сваля от интернет някои версии,но нещата не се получават. Започва да се инсталира,стига до един етап и се оказва,че нещо липсва и инсталирането се прекратява... Има ли как да си ги сваля свободно от интернет ?

doomkillerr
05-21-2010, 17:31
Можеш да го свалиш от тук: >>Цък!<< (http://zamunda.net/details.php?id=21896&hit=1)

П.С. - Свободно от интернет няма начин, тъй като Майкрософт офис пакета е платен софтуер! :)

Ако пак не става снимай грешката, която ти се появява при инсталирането!

d3sincet0y
05-22-2010, 13:22
На моя компютър след поредното преинсталиране ги нямаше тези неща, но после дойде някакъв познат на баща ми и ми ги инсталира от диск. Така, че поразпитай и някои твои приятели, които са по-навътре с компютри и инсталиране, вече доста хора имат пиратски дискове, които си знаем, че за домашни условия вършат същата работа.

firestone224
05-22-2010, 13:32
На моя компютър след поредното преинсталиране ги нямаше тези неща, но после дойде някакъв познат на баща ми и ми ги инсталира от диск. Така, че поразпитай и някои твои приятели, които са по-навътре с компютри и инсталиране, вече доста хора имат пиратски дискове, които си знаем, че за домашни условия вършат същата работа.
защо като в нета има всичко..