PDA

View Full Version : Трябва ми съвет



Leoran
05-21-2010, 19:28
Може ли някой да ми даде съвет,...Значи мислил съм за много ситуации,ако аз кажа на едно момиче, че я харесвам или тя на мен какво да правя след това.-Дали да я прегърна,какво да й кажа...Може да споделите личен опит например вие как сте постъпили навремето или дали сега имате стратегия на действие?

Благодаря предварително!

nIkEnCeTy_bE
05-21-2010, 19:38
Еми в такива моменти ти трябва да направиш първата крачка. Ако си го кажете по скайп трябва да излезете и да я прегърнеш или хванеш за ръка и подходящия момент да я целунеш. Но по-добре на живо, просто ще я прегърнеш, пък и всичко ще си дойде от само себе си, спокойно и успех.

LipSy
05-21-2010, 21:37
На мен ми предложиха за 1-ви път по скайп и чувството беше велико (е, поне за мен) :) ...и после като се видяхме се прегърнахме и т.н. Ако е на живо и ти предлагаш, изчакай няколко секунди да видиш другия какво ще каже. Обаче НЕ ЗАПОЧВАЙ ДА УВЪРТАШ. Кажи си го спокойно и без притеснение! :) :)

Paramour
05-30-2010, 18:07
На мен ми предложиха за 1-ви път по скайп и чувството беше велико (е, поне за мен) :) ...и после като се видяхме се прегърнахме и т.н. Ако е на живо и ти предлагаш, изчакай няколко секунди да видиш другия какво ще каже. Обаче НЕ ЗАПОЧВАЙ ДА УВЪРТАШ. Кажи си го спокойно и без притеснение! :) :)

И на мене един път ми предложиха по скайп и беше адски тъпо! Просто защото не можеш да го погледнеш в очите и да го прегърнеш и т.н.

по темата: и аз щях да кажа същото като nIkEnCeTy_bE . А иначе за стратегия.. нямам. А как съм постъпила преди... с всеки човек е различно и не мисля, че ако кажа как съм постъпила ще ти е от полза :)