PDA

View Full Version : Моят проблем



Anonimen05
05-21-2010, 19:19
--------------------------------------------------------------------------------

Значи моят пробел е такъв. Скоро навърших 13 и от година и нещо не съм излизала навън с фр. Аз съм отличничка и съм примерно дете не върша глупости нямам двойки нямам гадже и такива неща. Имах само 2 фр с които съм живяла цял живот, но те се размомяха и сега ходят по гаджета и като им кажа айде да си играем те ми викат ти луда ли си .. Обичам мама и излизам с нея навън до пазара и такива неща .. тя ми е най добрата приятелка.. а всички ми викат мамино детенце.. има ли някой като мен .. в училище ходя с едно момиче което също е като мен няма гадже и не се прави на мн голяма Ето защо сме най добри фр но нейния баща е мн строг и не я пуска навън.. а мен ме пускат но просто не искам с момичетата от моя клас които само мислят за момчета и за секс.. Мен момчетата ме харесват но просто аз не искам, защото съм малка ...... смятате ли че съм нормална аз да защото не искам на 12 да съм бренна с извинение ще чакам поне до към 18 19 г а вие ?? Всъщност да не мислите че не искам да излизам искам ест но просто ако излеза с някой от класа тоест момичетата те ходят с момчета от 9 10 клас и правят неща които на мен не ми харесват.. искам просто някой с които да поиграя на волей или на нещо др .. но такива около мен няма или ще правят неприлични неща или ще ги гони мвр.. преди излизах но с деца а не хора които искат да правят секс .. в класа ми не ме мразят а просто не се занимават с мен защото почти всички нямат по високи оценки от 3 и 4 а и аз не псувам не пуша и тн а просто слушам учителите .. мама се радва че съм добра но и на нея и е мъчно че нямам фр добре че я има нея да се гушна .. просто на времето мн излизах по цял ден с фр но те бяха деца а не като сега.. мс предварително за отделеното време

Abigoria
05-21-2010, 21:13
Ти си едно нормално момиче в ненормален свят. Няма какво друго да кажа.

Намери си нови приятели. Запиши се в някой клуб или нещо, за да попаднеш на хора с твоите интереси и ценноти.

Пак- ти си нормална в свят на ненормални, поздравления за което!

SmilezZz
05-22-2010, 08:03
Съгласна съм с *Abigoria*
Намери си някакво хоби и тогава наистина ще се чувстваш по-добре..+..не е задължително да излизаш с хората от твоя клас,намери си приятели и извън училище,и излизай с тях..

П.С - Направи ми впечатление това,ча каза:
"Аз съм отличничка" и тогава би трябвало да знаеш,че трябва да поставиш и запетаи,нали ? :wink:

purpledawn
05-22-2010, 09:40
Не всички са такива, искащи да са"големи" и мислещи само за секс. Запиши се в различни клубове, щом ахресваш волей например, и ще намериш приятели, които мислят като теб (: