PDA

View Full Version : Забрана на ученици да влизат в заведения



deividbe
05-21-2010, 19:27
Парламентът забрани на деца под 18 години да стъпват в заведения за пушачи!!! Какво мислите по темата :-o :-o :-o

mech0
05-21-2010, 19:51
Пълна тъпотия. Този закон е мислен на няколко кашона водка, а тези, които са го гласували са били на херца. Я ми кажете, в ресторант, в който се пуши като отиде едно семейство с децата си какво ще стане с децата ?

yakuza_
05-21-2010, 22:04
Така трябва да е ! :D

Rounder
05-21-2010, 22:10
Ми нека да е така,мен ми писна да гледам някакви по на 12-13 години да пият водка и да се наливат с какво ли още не и да падат по земята,и като мина покрай тях да ми се кикерят на среща, да ми викат "ко уе...мнооу ли се мислиш за готин" и т.н. нека малко да ги стегнат,аз не знам нормална държава в която това е позволено да не споменавма и други работи....е може да има изключение в някои държави но като цяло...
В Испания мисля че беше позволено.
Но,като хванеm,Америка,Германия... и т.н... уж сме в европейският съюз,пък "уж" само се водим...нито заплатите ни заплати,нито пътищата,нито държавните служители,избощо като цяло държавата ни и точно идва от това,че са свикнали да стоят по кафетата и да харчат на мама и тате парите,пък за сметка на това дори и най-елементарна обща култура нямат.Това да не знаеш кога е създадена Българската държава,кога е освободена,кой е В.Левски и прочие...просто нямам думи,толкова сме зле че едвали има на къде повече.

Нека го има тоя закон,макар че се съмнявам,че голям процент няма да го спазва.

Diam0nD
05-22-2010, 10:40
Нека го има тоя закон,макар че се съмнявам,че голям процент няма да го спазва.
+1 .

Vesk0u
05-27-2010, 13:36
Нека го има тоя закон,макар че се съмнявам,че голям процент няма да го спазва.
+1 .
+1. Слабо ме интересува. До година ставам пълнолетен.

uBuTo
05-29-2010, 08:17
Без тъй..!
Няма зимата в най-големия студ аз да излизам пред кафето да пуша..
щото някой бил казал че не мога да пуша вътре.. айде бе..! :o

ZipFail
05-29-2010, 08:44
А коя си ти да казваш къде да се пуши ?

GalaxyEater
06-13-2010, 09:23
да бе да няма да ги слошам тях те да не са бог за кои се милят да дават запведи
аз сам бротална емо бонатарка и сам анархиска и не ми пока за тях да е** :x
Престараваш се

ZipFail
06-13-2010, 09:37
бротална емо бонатарка
:shock: :lol:

xWandereRx
06-13-2010, 20:07
да бе да няма да ги слошам тях те да не са бог за кои се милят да дават запведи
аз сам бротална емо бонатарка и сам анархиска и не ми пока за тях да е** :x
не ти е лесно... :(

Str0ng
09-20-2010, 15:30
Е щом искат да намалят броя на пасивните пушачи закона да влезе в сила за малолетни,защото без т'ва повечето тинейджъри са активни пушачи..така че дори да не е в кафето,някъде другаде ще си изпушат цигарата и смисъла на закона се губи.Опитваме се да имаме законите на Америка,да имаме тяхната правосъдна система,ама нещо не се получава! :)