PDA

View Full Version : Начинаещ :)



superix
05-21-2010, 20:16
Сегаа компа ми е готов .... , но версията на виндовс е фалшивааа еми сега... нишщо и него го оправих но преди кат стартирах компа ми излизаше яка кола сега пък е като обокновеното и това ме дрзни а и преди това можех да сменям темите на компа сега кат сменя ми се сменя само катината на работния плот а другите там прозорци папки и др . си остават някакви тъпи обезобразени и не ми е интересно а съшо искам да питам за езиците как да направя да ми излизат български - английски- български фонетичен а НЕ английски - български и бългфарски фонетичен двете заедно кат натисна шифт и алт ако някои може да ми помогне подробно на тези въпроси просто ще съм мн благодарен :) тарся по цял ден по форумите и ... нищо ем този сайт е последната ми надежда както се казва аре чакам помоща ви :)

superix
05-21-2010, 20:19
а и съжелявам че писах на латиница в предишната тема щото още не бяха готови всички неща на компа след преинсталацията

MaGuSs
05-21-2010, 20:29
1.Дай малко снимки .Не сме оракули
2.Обесни по-подробно това ,което искаш да питаш.С по-точни и не толкова объркани въпроси...
3.Какъв уиндос са ти сложили?
4.Във всеки сайт можеш да намериш инфо. едва ли този ще е последния.. просто търсиш място където мислиш ,че веднага ще ти отговорят...
5.Ще те помоля да не се вживяваш толкова много в обяснението за версията на уиндоуса ,била то фалшива или оригинал...
6.Нема как да стане това ,че да не можеш да си сменяш тапета на десктопа ,освен ако не си забравил или уиндоуса ти се е бъгнал ,но едва ли толкова бързоо след преинстал ...

Аре очаквам следващия ти комент да е по-добре оформен с точни въпроси и снимки ;)

Reaper93
05-21-2010, 21:11
Ми изтегли си картинка с яка кола, и си я сложи отпред :D

superix
05-22-2010, 06:20
Добре ще започна отначало :)
http://khiang.files.wordpress.com/2008/09/ferrari01-wt.jpg ето имах СЪЩАТА ТЕМА но сега :( нямам искам си темата искам си темата :) ако можете да помогнете само за това, аз другите проблеми ще си оправя ;) МЕРСИ [/list][/url]

superix
05-22-2010, 06:22
а и ако може да ми кажете как да си сложа картина на стартъпа на компа , че ми е скучно с оригиналната много ще сам ви благодарен :grin:

firestone224
05-22-2010, 06:53
мисля,че проблема му е друг,за да се активира всичко от темата трябва да имаш инсталирана тази програма:
http://softvisia.com/download.php?view.827

superix
05-22-2010, 12:42
Вижте хора знам всичко как се тегли тема как се слага и .... др но проблема ми е че кат си я сложа абсулутно нищо не се променя .


а за картините дето не ми излизаха вече ги оправих значи само този проблем с темата и картината за стартъпа на виндовса ми остават аре чакам бързи отговори :)

superix
05-23-2010, 13:16
сега пък какво ??? сега пък имам проблем с биткомета кат започна да тегля нещо ми излиза някакви надписи долу на дения ъгъл и не се махат. Някакво решение ? :-o

MaGuSs
05-23-2010, 22:14
Пффф.Колко си разпилян и явно нищо не знаеш за компютри и работата с тях..

1.Оправи си предишния комент /BBcodes/
2.Има опция редактирай!!!Стига си писал нови постове...
3.Изтегли си uTorent DOWNLOAD-ЦЪК (http://download.utorrent.com/2.0/utorrent.exe)

RadioMan
05-24-2010, 08:43
От кога го имаш пц-то изтеглиси програмата която ти дадоха линк и си изтегли оригиналната тема на XP и готово и не тегли с bit comet а със Uttorent

superix
05-24-2010, 10:36
Ok благодаря на всички които ми помогнаха :grin: :grin: :grin: и за бързите отговори !