PDA

View Full Version : Проблем!!!



JustForFun
05-21-2010, 20:27
Много се надявам да ми дадете някакъв съвет , в безизходица съм!
Аз съм момиче на 12 и има едно момче от класа ми по което мнооого си падам още от 5 клас. Но той беше от януари до сега гадже с едно момиче , което ми е враг номер 1. Беше ми суууупер кофти но сега скъсаха и съм много щастлива , понеже може би имам шансове с него. Проблема е , че досега харесвах само него от класа (никой друг) но сега се появиха и други. Най- добрият приятел на момчето което харесвам, харесва Мен и ми го призна. Напоследък с него много се сближихме. Шегувахме се , вървяхме заедно , даже се държахме за ръце (не сме гаджета) След като момчето скъса с момичето забелязах че когато съм с приятеля му той ни гледа някак си обидено и мрачно. Да беше само това проблема! Има и още! Моята най - добра приятелка си пада по едно момче от 1 клас. Аз успях да ги съдружа и издържаха 5 месеца. Но сега момчето с което тя беше , ме харесва. Не знам какво да направя , че тя да не ми се обиди , пък и него да го разкарам по - безболезнено.
Ако не сте разбрали много много - има 3 момчета които ме харесват. Аз харесвам само 1 от тях а другите са ми БФФ и искам да им кажа по някакъв начин че просто няма да стане , но да си останем БФФ.
Ох, дано да разбрахте, моля помогнете ми , спешно е! :( :( :(

iiordanova
05-21-2010, 20:46
Аа .. навлизаш в тийн лайфа. ;д
8-)
Сложна ситуация .. , ама не е ли малко грубо да казваш "враг номер 1" ? Чак да я мразиш .. оо!
А как да ги разкараш по деликатен начин.. ? Кажи им го в прав текст .. кажи им ,че се надяваш да те разберат. Не е приятно да си с човек , който не обичаш.
Бори се за любовта си , не се задоволявай с малкото.
Аз мога да ти дам съвети , ама .. ми се струва , че мислиш като дете!
8-) И няма да разбереш моята мисъл.

JustForFun
05-21-2010, 20:52
Всичко разбирам , доста по - големи от мен са ми казвали че съм умствено перфектно развита за възрастта си. И да, мога да я нарека враг, и имам хиляди причини. Спомням си един пък нашия клас (6в) играе с/у дрг (6б) а тя е от 6б . Аз и другите момичета от класа останахме един вид като мажоретки да ги подкрепяме. И това момиче и още 2 от б клас бяха там и те да скандират. Нашите губиха и ние искахме да ги нахъсаме. Затова почнахме да викаме какви ли не глупости като "б са боклуци" и т.н. А те другата група момичета като чуха, почнаха "курвите на в клас" и такива. Все тая. По късно станах фр с нея (да не повярва човек) и след 1-2 месеца тя дойде при мен и ми казва"ти кфи си говорила зад гърба ми че съм тъпа , че съм лигла и т.н." ноо аз не бях общувала с нея доста време пък и нямах причина да говоря така. Скарахме се. След 1 месец тя ми писа че иска телефона на момчето което аз харесвам (по късното и гадже) Аз и казах разбира се , но последната цифра я смених. Тя се усети чак след 1 месец и ми се разкрещя как щяла да ме пребие и такива. А да не говорим че винаги като се целуваше с момчето ме гледаше злобно!

nIkEnCeTy_bE
05-21-2010, 20:54
1. Първо такива БФФ няма, разбери.
2. Ти си на 12 - аз на твоята втзраст играх на улицата, а ти сега се изкара голяма разбирачка - не искам да се дразня.
3. Хвалиш ли се, че уреждаш хората или че те харесват, щото таска изглежда.
4. Хем така, хем така. Знаеш ли какво искаш? Не мисля, че това момче, което си харесвала в началото има чуства към теб, това че гледа мрачно нищо не означава - дори ти може да го разбираш по различен начин. Или си избери някой от всичките, без да ти пука за другите, и направи всичко възможно да сте заедно и т.н, или ги зарежи всичките и не се прави на многострадалната геновева.. та ти си на 12... :?

JustForFun
05-21-2010, 20:59
Не се хваля. Просто аз и един мой приятел решихме да бъдем сватосници един вид защото си личеше много ,че се харесват , просто и двамата са много срамежливи. И стана. Даже още се харесват и съжаляват, че са скъсали.
И всъщност наистина аз не съм свикнала на толкова много момчешко внимание. Винаги едно момиче го обира само защото има големи ... очи. Виждам колко струват момчетата от класа ни , щом гледат само това. Няма значение. Въпроса е , че наистина не разбирам на какво се дължи цялото това внимание и както казах искам деликатно да им покажа, че не съм заинтересована.
Всъщност , всичките ми приятелки, които знаят че харесвам момчето, ми казват че сме много подходящи един за друг , защо не съм му признала и т.н. И също така той в 5 клас ме харесваше но по някфа тъпа причина не станахме гаджета. Това е

nIkEnCeTy_bE
05-21-2010, 21:02
Деликатно, деликатно колко деликатно? Не мислиш ли, че ако не им кажеш няма да се досетят и ще им стане още по-тъпо? Направо им кажи и това е. Така или иначе сте още на 12, вие любов не сте изпитвали, незнаете какво е, и им е през оная работа сигурно. Така че който си харесваш, не си изпускай възможността, ако не - не. Здраве да е.

KpucmuHa
05-21-2010, 21:16
на 12г кой клас си? :-o

theImmoral
05-21-2010, 21:19
0_о <- Тва е физиономията ми в момента.

На 12, ама вече разбира от врагове, любов и приятели... Успокойте се малко бе. Фактически още не сте тийнейджъри, баси, кви са тея любовища и така нататък? Кво се правите като ходите?

alex4et0y
05-21-2010, 21:49
. Да беше само това проблема! Има и още!

Лелеее... И на т'фа му викаш проблем. Не е истина колко много си заблудена скъпа моя. Хората в Сомалия и Хаити сигурно си мечтаят да имат от твоите така наречени "проблеми".. :?

iwii
05-21-2010, 22:11
:? Не те разбирам .. писала си , че харесваш някой от тези тримата :wink: Какво очакваш да ти кажем ... да се е*аваш и с тримата ли :neutral:

Chacho
05-21-2010, 23:09
Няма начин да кажеш на двамата си приятели "не" и да е безболезнено, щом те харесват. От друга страна, само като им го кажеш директно можеш да бъдеш сигурна, че ще те разберат недвусмислено. Ще мине време, ще им преминат мъките и така ще си запазите приятелството.

С момчето, което харесваш, си пробвай шансовете, щом е свободен.



alex4et0y, всеки си има личните проблеми. Ти, лично, как помогна на сомалийците и хаитянците, и смяташ ли, че си направила нещо повече от авторката? Също така, ти дребни житейски проблеми нямаш ли?

reload1222
05-22-2010, 06:03
"2. Ти си на 12 - аз на твоята втзраст играх на улицата, а ти сега се изкара голяма разбирачка - не искам да се дразня." Абе то и аз бях така въпреки че беше преди 2-3 години ама те сега явно се мислят за по-големи което е лошо от една страна :D

diksi
05-22-2010, 09:14
Щом вече те харесват тези момчета, каквото и да стане няма да останеш и с тримата ``БФФ``.. Кофти, ама така стоят нещата.