PDA

View Full Version : Бръснене



theDude
05-21-2010, 21:08
Здравейте :) На 15 съм . Момче.
Имам мустак ! Голям ! Не го искам, казах на баща ми и той каза че мога още малко с него ... (неговото малко е МНОГО!)
Досега не съм се бръснал. Прочетох много в форума по тази тема /как да се бръснем и т.н./ В училище ми се подиграват за него ;(
Най големия проблем е че ме е срам да питам пак баща ми, понеже първия път ме отряза тотално !
Чудя се ако се обръсна тайно как ще реагира ...
Моля Ви помогнете ...
:(
П.С.: Извинявам се ако има правописни грешки

kasssidy
05-21-2010, 21:11
Еми като не го харесваш , избръсни се. Баща ти нищо не може да направи по въпроса. За какво иска да ти стои ? :shock:

theDude
05-21-2010, 21:14
Попринцип той си ходи с брада (поне да я поддържаше ...). Той казва че ще трябвало да се бръсна често и косъма щял да стане твърд. Мислех да му кажа че това не ми е проблем но той умее да разубеждава ... ;(

WaterLilly
05-21-2010, 21:18
Е то е очевидно, че ще стане по-твърд косъмът, въпросът е, че не щеш косми, така че се бръсни. На баща ти не му е работа дали ти ще ходиш брадат или не.

kasssidy
05-21-2010, 21:18
Това , че той ходи с брада, не значи че и ти трябва. Кажи му , че не се харесваш така и че ЩЕ се обръснеш. Колкото до това , че косъмът ще стане твърд - това все пак е брада / мустак :D Колко мъже по света се бръснат все пак!? А и вече има толкова гелове и прочие , които правят кожата по-мека.

DePutaMadre
05-21-2010, 21:38
ако нещеш да се бръснеш има лентички с които може да се маха мустака. Лентичките се продават в аптеките и струват от 0.60 до 1.20 ..

ако не си купи един бръснач и пяна и ти си човека :]

Rounder
05-21-2010, 21:39
Ти луд ли си е !? щом на теб не ти харесва,махай го и толкова,не на бащати му е ебават нали !?
Като не се харесваш така,махай го !
За мен,дори и родителите не могат да казват какво да правим със себе си и как да ходим и т.н.
няма да ходиш като някой прошлек...я,стегни малко.

NawleK
05-21-2010, 22:25
С Veet и си като нов

bathory
05-21-2010, 22:44
махай го.. ако и аз те видя ще ти се подигравам.. ааа :? хD

earthquaker
05-22-2010, 06:51
няма нищо трудно :)

отиваш в магазина и си купуваш най-обикновенна самобръсначка с 2 ножчета за левче примерно.

-Отиваш в банята.
-Измиваш си лицето/мустака с топла/гореща вода, за да ти се отворят порите.
-Слагаш си пяна/гел или сапун(в най-лошия случай).
-Бръснеш с бръснача без да натискаш много много. Действай бавно и след всяко движение измивай бръсначката.
-Гледай да не повтаряш на едно място по много пъти.
-Когато приключиш се измиваш със студена вода и слагаш афтършейв/одеколон, за да не се изприщиш.

На 15 си, време да е излезеш малко от сянката на баща си.

KumchoValcho
05-22-2010, 08:26
Защо изобщо ти трябва мнението на баща ти за това?

Остави, че е супер грозно острани, но и ти самия не го искаш тоя мустак, КОЙ ЧАКАШ? :)