PDA

View Full Version : Любов ли е това?



gabsit000
05-22-2010, 06:41
преди 6 месеца се запознах с едно момче родом от моя град,но живее с София.Нашите взаимоотношения бяха чисто приятелски,доста съм споделяла както и той на мен.Приятелски ни бяха взаимоотношенията,защото той си имаше приятелка.Имах някакви симпатии към него но с никой не споделих,заради гаджето му.И така той трябваше да си пътува за София....така 2 месеца нямахме никакъв контакт..докато декември месец се намерихме във fаcebook и почнахме да си пишем там...на всякакви теми...и реших тъй като с моите най-добри фр правим купони всяка коледа ии реших да го поканя,тъй като си е печен,аи е голям купонджия-защо не ..така дойде 26 ..самия купон..танцувахме пихме веселихме се ..докато не отидохме с въпросното момче в съседната стая за да си говорим далече от шума....говорихме си на много теми..и от дума на дума..от тема на тема....се целунахме..не мога да кажа кой първи тръгна..правихме доста неща..до секс не се стигна...и така заспахме в едно легло...нищо не бяхме правили,просто се събудихме заедно..след това на следващия ден излезнахме на кафе..той ме изпрати до нас....говорихме си за тва което се случи онази вечер..но аз не бях мн съгласна нещо да става м/у нас заради това,че е още с приятелката си ..а и й изневери с мене...но той каза,че е скъсал с нея (а аз се зачудих защо телефона му не спря да звани на кафето)..и така цяла ваканция бяхме заедно..на нова година бях заедно..това беше най-хубавото изпращане на годината...мина се и това..и дойде време да си тръгне... така поддържахме цяла седмица връзка:-телефон-компютър..но ми каза,чее рано му било за нова сериозна връзка..трудно му е все още да преодолее бившата си въпреки че му е много хубаво с мене и под-добре да оставим нещата така...пък по натам може нещо повече...та аз отдавна съм приключила взаимотношения с това момче,но искам да чуя и вас..какво ви е мнението по въпроса..защо рано или късно любовта умира и всеки търси начин да "кривне" от правилния път ... :) :) :)

sunshinepp
05-22-2010, 10:17
защо рано или късно любовта умира и всеки търси начин да "кривне" от правилния път ... :) :) :)

На това,което е станало между вас ще кажа само нещо кратко. -
Искал е да си прекара хубаво празниците . . :) !

На въпроса.. човек има нужда да "кривне" когато връзката е еднообразна и не се внася нищо ново. Тогава всичко бавно умира и се слага началото на края, с това цялото еднообразие отдалечаваш партньора от себе си ;] И рано или късно идва момента, в който единият слага край . . ;] така мисля аз . . :) :)

kypo
05-22-2010, 10:43
нье

BlueFace
05-22-2010, 14:01
You've been THUNDERSTRUCK :smt035

mArMaLaDkA
05-22-2010, 14:08
трудно му било да я преодолее, обаче се целува с теб. :lol:
надали любовта във връзката им е умряла(ако изобщо я е имало от негова страна), просто той си е търсил моментно развлечение. навярно си е намерил някакво тъпо извинение после, с което й е обяснил защо не си е вдигал телефона през времето, докато сте били на кафе.