PDA

View Full Version : Удоволствието и Активността на момичето



gerdanal1
05-22-2010, 07:18
Здравейте! Аз съм момиче на 17 години и имам два въпроса към вас. Правила съм секс 3-4 пъти вече, но все още не изпитвам удоволствие при самия акт. В началото малко ме наболява но след това отминава. Въпросът ми е дали е защото все още влагалището ми не се е разширило достатъчно и след известно време ще започна да изпитвам удоволствие? ПП: Партньорът ми е опитен и мн нежен.
Вторият ми въпрос е относно активността на момичето. По какви начини (освен когато тя е отгоре) може да бъде по активно по време на самия акт? Благодаря за вниманието.

loko1
05-22-2010, 08:02
Приятеля ти не става ,това че е нае//ал 2--3 не го прави опитен :o

anonimchetou
05-22-2010, 08:42
Приятеля ти не става ,това че е нае//ал 2--3 не го прави опитен :o




много тъпо изказване. нормално е да не изпитва все още кой знае какво удоволствие все пак е правила секс 3-4 пъти ти какво очакваш.

Manuella
05-22-2010, 10:06
Опитай поза, при която той е седнал на легло (може и диван..) а ти да седнеш върху него..неговите движения ще са по-ограничени от твоите и ти ще со по-активната.

KumchoValcho
05-22-2010, 10:14
Приятеля ти не става ,това че е нае//ал 2--3 не го прави опитен :oТо май ти и толкова не си като гледам :)

gerdanal1
05-22-2010, 11:27
Благодаря.
Значи да не се притеснявам и е нормално за първите пъти при момичетата?

emka
05-22-2010, 12:15
Нормално е да.Аз също бях така или усещах леко удоволствие или нищо.След известно време всичко ще е ОК :)

krem4et0
05-22-2010, 12:16
Нормално е да те наболява и да не изпитваш кой знае какво удоволствие. Този период ще мине, но просто трябва време. Пробвай пози, в които си с по-раздалечени крака. Така ставаш по-широка. Избягвай като за начало кучешката и с вдигнати крака. А иначе можеш да се движиш в такт с неговите движения, дори когато си отдолу. И за двамата ще е много хубаво. А иначе по-активна ще си в позите, в които си отгоре. Но това далеч не е задължително. Дори и да си по притисната от тялото м, пак може да се движиш и да засилиш удоволствието.

anfarwol
05-29-2010, 00:01
знам че хоризонталното проникване носи най-голямо удоволствие :)
седни на стол а той пред те да коленичи,да сте на почти едно ниво

успех! :)

BigFakeSmile
05-29-2010, 07:40
1. Ще отмине тази болка, първите няколкопъти е нормално да наболява...ии не му позволявай да прониква в теб преди да си достатъчно влажна!
2. активността не се изразява само в това да си отгоре и ти да правиш всичко...силното пъшкане, мръсните думички, ласките..дори като се превиваш от кеф..пак е активност, просто това е незамениема гледка за партньора ти :)

tanch3t093
05-29-2010, 09:44
1. Ще отмине тази болка, първите няколкопъти е нормално да наболява...ии не му позволявай да прониква в теб преди да си достатъчно влажна!
2. активността не се изразява само в това да си отгоре и ти да правиш всичко...силното пъшкане, мръсните думички, ласките..дори като се превиваш от кеф..пак е активност, просто това е незамениема гледка за партньора ти :)
Оо да определено .. :D Иначе спокойно и аз бях така при първите пъти, дори не изпитвах никакво удоволствие казвах си "тц кво толкоз го хвалят този секс нищо особено не е" нооо след времее .. Друго си казвах :-D При всички е така споко :P

CupcakeMonster
05-29-2010, 18:28
....