PDA

View Full Version : Апандесит неприятна случка..



joan1
05-22-2010, 08:42
Здравей на всички..преди малко както си седях на 1 стол не много голям и стола изведнъж се счупи и аз паднах по гъз на земята а съм с операция от апандесит,20 ден след операцията. Въпроса ми е може ли операцията да се отвори или да стане нещо фатално след това падане?

producenta
05-22-2010, 09:44
ако ти се беше отворила щеше да знаеш вече

joan1
05-22-2010, 09:46
да но може ли да е станало нещо фатално при падането защото все пак са минали само 20 дни от операцията и още е прясна раната

producenta
05-22-2010, 09:47
да но може ли да е станало нещо фатално при падането защото все пак са минали само 20 дни от операцията и още е прясна раната

Болки кървене дискомфорт?

joan1
05-22-2010, 09:49
да но може ли да е станало нещо фатално при падането защото все пак са минали само 20 дни от операцията и още е прясна раната

Болки кървене дискомфорт?

Болките са леки все пак ще си ги има дълго време но след падането болката не се е увеличила или нещо подобно.Кървене и дискомфорт няма!

producenta
05-22-2010, 10:10
да но може ли да е станало нещо фатално при падането защото все пак са минали само 20 дни от операцията и още е прясна раната

Болки кървене дискомфорт?

Болките са леки все пак ще си ги има дълго време но след падането болката не се е увеличила или нещо подобно.Кървене и дискомфорт няма!

бъди спокоен

Lucho
05-22-2010, 11:01
Принципно нищо ти няма, ама е хубаво идната половин година да избягваш скачанията. А щом е 20 дни, вероятно ходиш на превръзки...но, все пак, лапароскопска апендиктомия ли ти е правена или само апендиктомия?

joan1
05-22-2010, 11:50
Принципно нищо ти няма, ама е хубаво идната половин година да избягваш скачанията. А щом е 20 дни, вероятно ходиш на превръзки...но, все пак, лапароскопска апендиктомия ли ти е правена или само апендиктомия?

Да още ходя на превръзки иначе операцията мисля че е само апендиктомия.

Lucho
05-23-2010, 08:16
Принципно нищо ти няма, ама е хубаво идната половин година да избягваш скачанията. А щом е 20 дни, вероятно ходиш на превръзки...но, все пак, лапароскопска апендиктомия ли ти е правена или само апендиктомия?

Да още ходя на превръзки иначе операцията мисля че е само апендиктомия.

Щом е обикновенна, ти знаеш какво да правиш, казали са ти - ама пак ще ти кажа - не се напрягай и не вдигай тежко поне до края на годината. Просто за твое добро е. Избягвай повече от 2 КГ. И гледай къде сядаш, че понякога може да стане много гадно :)

mImZ4eTy
08-01-2010, 22:31
ем няма от какво да се притесняваш и мене ме оперираха и само първата седмица ми беше много зле след това почнах да се оправям ... само трябва да се внимава и без физическо ... само дето остава белег :( :(

SK0RP10N
08-02-2010, 11:39
Бъди спокоен, нищо ти няма

cvetinka95
08-02-2010, 12:56
еей месеци след тва пак ша изровите.. :lol:
не е умрял бе спокойно, нищо че не пише вече тук.