PDA

View Full Version : Подут клепач откаквоо ??



Infernall
05-22-2010, 10:04
Здравеите! Направо ми иде да са самоубия.След 1 ден съм на бал. От вчера лявото ми око долниа клепач е започнал да се подува отсамосебе си.Не съм го прашил,нито пипал,нито каквото и да е.От какво може да се получава това,някои някакви идеи ? Казаха ми,че може да е ечемик и че има още да се подува...

producenta
05-22-2010, 10:11
Здравеите! Направо ми иде да са самоубия.След 1 ден съм на бал. От вчера лявото ми око долниа клепач е започнал да се подува отсамосебе си.Не съм го прашил,нито пипал,нито каквото и да е.От какво може да се получава това,някои някакви идеи ? Казаха ми,че може да е ечемик и че има още да се подува...

иди на лекар така не можем да ти кажем нищо

navits
05-22-2010, 10:40
една приятелка имаше същото
лекарите и казаха,че е ечемик напраиха й операция няколко дена ходи с преврзано око и се опраи,но сл около един месец пак се поду :-o ходи на лекар може и нещо др да е :P

Lucho
05-22-2010, 11:11
А случайно да те е жилило нещо? Да не би да е някаква алергична реакция?

Infernall
05-22-2010, 12:24
Не няма шанс.По нищо не личи да ме е жилило нещо отвънка.Мерси ви все пак.От вчера слетобяда започна да ме боли и да ми се надига.А през цялото време бях в нас.

mArMaLaDkA
05-22-2010, 13:18
В 4 клас ми се беше случило нещо подобно. Вечерта окото ми беше наред, сутринта беше леко подуто и до средата на деня вече ме болеше и почти се беше затворило от отока. Отидох на дерматолог, някаква алергична реакция било, така и не стана ясно от какво. Изписаха ми някакъв мехлем и след около ден-два се оправи.

n3ri7ka
05-22-2010, 15:09
и на мен ми се е случвало-беше като малко топче,беше зачервено и болеше.Изписаха ми капки,но не помня какви,и за ден-два ми се оправи.На моя приятелка и стана същото-казаха й,че е от спиралата (била няква некачествена) и след 4-5 дни й се оправи без лечение,само че ти си момче и няма как да е от спирала.Може да си се пипнал с мръсни ръце или няква алергична реакция да е,както казаха и по-горе.

DeathRogue
05-27-2010, 20:12
И на мен ми се е случвало,но си мина само..

_InSaNe_
05-30-2010, 11:19
ечемик?конюктивит? ..може да е някое от тези,отиди на лекар