PDA

View Full Version : Кое е правилното решение...



zvQr_nO_s_ChAr
05-22-2010, 10:59
Здравейте ...
Имам нужда от безпристрастно мнение по моя въпрос.. За жалост не ми останаха приятели към, които да се обърна... За това стигнах отново до тук...
Имам си другарче... Заедно сме от доста време... В момента аз съм в Испания, той в България... Чакам го до края на юни да дойде...
Но... Започнаха караниците.. Колкото и да твърдим, че имаме доверие един на друг съмненията може би разяждат и двама ни от вътре.. Не отричам, че винаги съм била ревнива.. Но откакто заминах положих всички усилия да не пускам в съзнанието си нито едно съмнение.. Получаваше се.. До сега.. Той започна да ме дразни... Не вярваше на една моя дума .. В интерес на истината, от както съм в Испания не съм си подала носа навън .. Нямам желание да излизам... Нямам желание дори и да се усмихвам.. Чакам по цял ден, за да си свърши работата и да ми отдели безценните за мен 10мин от времето си.. През останалото все е зает и го няма...
Обичам го до изнемога... Но и тази обич ме кара всяка вечер да плача...
Чакам решението му .. Твърди, че иска да дойде.. Но трябвало да говори с родителите си .. И да решат заедно какво ще прави .. А вече е на 21.... И все още нещата се клатят... Твърди, че ме обича.. Но сякаш само думи вече не ми стигат...
Непрекъснато ме обвинява, че съм дете, за това че го моля да ми пише преди да излезе, за да не остана като пълен идиот пишейки и чакайки някой да ми обърне внимание...
И днес.. Една моя приятелка има бал ... Заедно са в един клас с неговата братовчедка ... Той ще ходи... И сега вече съмненията са запълнили съзнанието ми ... Казах му, че ревнувам ... Позволих си да разкрия как се чувствам.. А той ми отвърна подигравателно, след това се нацупи и спря да пише ...
Аз съм пристрастна... Не мога да реша, кое би било правилно и кое не ...
За това моля някой, който е успял да прочете цялата тази глупост... Да ми отговори и да ми даде едно безпристрастно мнение .. Приемам дори и нападки ... В момента съм прекалено отчаяна и дори се нуждая от един шамар, за да се съвзема ...
Благодаря на тези, които са успели да прочетат това и са ми отговорили... Иии.. знам, че ще изглеждам жалка в очите ви, но проявете малко снисходителност :(

gabsit000
05-22-2010, 11:11
значи напълно те разбирам мила... само че може би няма да ти хареса това което ще ти кажа,но ти си решаваш... най-добрата ми приятелка преди време имаше подобен проблем само,че при нея гаджето и замина за Германия..и си мислеха,че могат да потдържат връзка от разстояние...постоянно се караха в скайп,не й вярваше..казваше,че тя му изневерява при условие,че аз съм била почти през всички тия дни с нея и знам че такова нещо няма ,мисълта за друго момче просто нямаше как да допусне... да се свали с някой,а имаше възможности много .
Kогато отсрещния човек не ти вярва...смисъл остава ли някакъв?!?..и така след трудни 4-5 месеца решиха просто да приключат..той си остана в германия ..тя си е тук щаслива вече с друго момче,ккоето няма да заминава където и да е било (за сега)...съветвам те да я прекратиш тази връзка,знам ще кажем,че се обичате и моята приятелка се обичаше с онова момче,но когато просто обстоятелствата са такива ... нищоо друго не може да се направи...

bogzfaggot
05-22-2010, 11:13
Държиш се като обсебена,никое момче не би се чувствало добре така.Само усложняваш и без това сложните ви отношения от разстояние.Или се кротни и почни да правиш нещо,вместо само да го задушаваш,или бъди готова да скъсате

zvQr_nO_s_ChAr
05-22-2010, 11:14
значи напълно те разбирам мила... само че може би няма да ти хареса това което ще ти кажа,но ти си решаваш... най-добрата ми приятелка преди време имаше подобен проблем само,че при нея гаджето и замина за Германия..и си мислеха,че могат да потдържат връзка от разстояние...постоянно се караха в скайп,не й вярваше..казваше,че тя му изневерява при условие,че аз съм била почти през всички тия дни с нея и знам че такова нещо няма ,мисълта за друго момче просто нямаше как да допусне... да се свали с някой,а имаше възможности много .
Kогато отсрещния човек не ти вярва...смисъл остава ли някакъв?!?..и така след трудни 4-5 месеца решиха просто да приключат..той си остана в германия ..тя си е тук щаслива вече с друго момче,ккоето няма да заминава където и да е било (за сега)...съветвам те да я прекратиш тази връзка,знам ще кажем,че се обичате и моята приятелка се обичаше с онова момче,но когато просто обстоятелствата са такива ... нищоо друго не може да се направи...

Благодаря ти за отговора.. :) Просто... Вече се чувствам ... празна.. Нямам какво повече да му дам... Нямам какво повече да му обещая.. А на него не му стига...

gabsit000
05-22-2010, 11:19
значи напълно те разбирам мила... само че може би няма да ти хареса това което ще ти кажа,но ти си решаваш... най-добрата ми приятелка преди време имаше подобен проблем само,че при нея гаджето и замина за Германия..и си мислеха,че могат да потдържат връзка от разстояние...постоянно се караха в скайп,не й вярваше..казваше,че тя му изневерява при условие,че аз съм била почти през всички тия дни с нея и знам че такова нещо няма ,мисълта за друго момче просто нямаше как да допусне... да се свали с някой,а имаше възможности много .
Kогато отсрещния човек не ти вярва...смисъл остава ли някакъв?!?..и така след трудни 4-5 месеца решиха просто да приключат..той си остана в германия ..тя си е тук щаслива вече с друго момче,ккоето няма да заминава където и да е било (за сега)...съветвам те да я прекратиш тази връзка,знам ще кажем,че се обичате и моята приятелка се обичаше с онова момче,но когато просто обстоятелствата са такива ... нищоо друго не може да се направи...

Благодаря ти за отговора.. :) Просто... Вече се чувствам ... празна.. Нямам какво повече да му дам... Нямам какво повече да му обещая.. А на него не му стига...


не се чувствай въобще виновна,че няма какво да му дадеш...той щом ти няма вяра,аз мисля,че нещатата просто трябва да приключат ...

justonegirlwithonehope
05-22-2010, 11:59
Положението, в което си е доста неприятно.На никого няма да му е приятно да е на хиляди километри от любимия си, а той ( до колкото разбирам ) да се държи като глупак.И все пак не се притеснявай, в такива моменти най-лесно се разбира, кой колко държи на теб.Ако те обича, ако иска да е с теб няма да ти изневери или Бог знае още какво ти се върти в главата.Ако все пак го направи значи няма смисъл да си губиш времето с такъв човек.Аз лично съм на принципа - направиш ли нещо веднъж, то ще се повтори.Бъди спокойна, опитай се да говориш с него на спокоен тон, да му обясниш всичко, колко много ревнуваш и колко ти е тежко, че е далеч от теб, как живееш само за момента, в който ще го видиш и ще се гушнеш в него.Ако те обича би трябвало да те разбере.Късмет от мен и дано връзката ви продължи за напред и да го надмогнете този период. :)

zvQr_nO_s_ChAr
05-22-2010, 13:25
Благодаря на всички, които споделиха мнението си... И благодаря за утешителните думи...

zvQr_nO_s_ChAr
05-22-2010, 18:55
Е ако някой го интересува.. Всичко свърши, защото той... Не може да понася кучето ми, а аз не искам да се откажа от него... :-k

m0n4yyy
05-22-2010, 19:08
Държиш се като обсебена,никое момче не би се чувствало добре така.Само усложняваш и без това сложните ви отношения от разстояние.Или се кротни и почни да правиш нещо,вместо само да го задушаваш,или бъди готова да скъсате

Тя не е виновна, че го обича, а младежът не отвръща на чувствата и. Мила, фактът, че той се лакуми, че даже обсъжда това с родителите си дали да дойде при теб или не е достатъчен, че той не е напълно сигурен в това какво иска. Съветвам те просто да го оставиш .. не да се разделяш с него, а просто да престанеш да го търсиш, за да видиш дали той ще те потърси, а ако не .. то просто не се мъчи повече а прекрати отношенията си с него. Ще те боли, но ще е по- трудно после. :(

m0n4yyy
05-22-2010, 19:10
Е ако някой го интересува.. Всичко свърши, защото той... Не може да понася кучето ми, а аз не искам да се откажа от него... :-k

Заради кучето ?!?! Олелее !! Не си заслужава да си хабиш сълзите за него !! :?

zvQr_nO_s_ChAr
05-22-2010, 19:26
Е ако някой го интересува.. Всичко свърши, защото той... Не може да понася кучето ми, а аз не искам да се откажа от него... :-k

Заради кучето ?!?! Олелее !! Не си заслужава да си хабиш сълзите за него !! :?

Вече няма сълзи... Нищо не остана.. Освен .. една черна яма.. в която започвам да падам...

m0n4yyy
05-22-2010, 19:29
Е ако някой го интересува.. Всичко свърши, защото той... Не може да понася кучето ми, а аз не искам да се откажа от него... :-k

Заради кучето ?!?! Олелее !! Не си заслужава да си хабиш сълзите за него !! :?

Вече няма сълзи... Нищо не остана.. Освен .. една черна яма.. в която започвам да падам...

.. Зарови я и продължи напред, не падай в нея. :)

zvQr_nO_s_ChAr
05-22-2010, 19:30
Е ако някой го интересува.. Всичко свърши, защото той... Не може да понася кучето ми, а аз не искам да се откажа от него... :-k

Заради кучето ?!?! Олелее !! Не си заслужава да си хабиш сълзите за него !! :?

Вече няма сълзи... Нищо не остана.. Освен .. една черна яма.. в която започвам да падам...

.. Зарови я и продължи напред, не падай в нея. :)


Иска ми се.. но нямам силите да я заровя.. единствените ми сили са да падна в нея....

valdesbg
05-22-2010, 19:33
Кифла power story again..

Sadly, but true (:

smiirnoff
05-22-2010, 19:35
Ъъъ .. т'ва с кучето ебавка ли тряя да е о.О

FuckedUp
05-22-2010, 19:45
Кифла power story again..

Sadly, but true (:

You are DAMN right :D

ПТ: Това с кучето е адски жалко... :shock:

zvQr_nO_s_ChAr
05-22-2010, 19:52
Ъъъ .. т'ва с кучето ебавка ли тряя да е о.О

Ако знаеш как ми се иска да е...Но... Не е...

valdesbg
05-22-2010, 20:05
Ако знаеш как ми се иска да е...Но... Не е...

Жалко че е ебавка е :)

Но че сте се разделили е сериозно.