PDA

View Full Version : Филирана коса = кошмар



unstable
05-22-2010, 11:38
такааа ... имах си много хубава, гъста, малко рошава коса. Харесвах си я, нищо, че беше идиотски оформена и стърчеше наляво-надясно.
Преди известно време промених прическата, фризьорката ме подстрига на етажи и ми вика 'яя дай да те филирам малко отдолу, ала-бала', аз будалата се съгласих.
Втория път, пак същото, 'малко да те филираме оттук-оттам' и аз пак си мисля, че т'ва е добре за косата.
И са к'во ... косата ми пак си има обем, в горната част си е добре, бухнала, гъста, бла-бла. А в долната сигурно няма повече от четири-пет косъма, изтощена е, отвратителна с една дума.

Някакви идеи как мога да го оправя т'ва чудо? Някакви подхранващи маски или де да знам ... вариант е да я подстрижа, да махна "тънката" долна част, ама ще ми отиде половината коса -.-

titinkaa
05-22-2010, 11:47
Слагай й неща за разтеж и като порасне 2-3 пръста тогава иди я отрежи .Тривитаминол слагай,но с него чак след месец ще имаш ефект бавно расте с него,за по бързо слагай Себорал форте,след къпане на мокра или леко подсушена коса.Само в корените и търкай д апопие,без отмиване.

mrafka
05-22-2010, 13:51
Я кажи с кво те филираха?

dead_princess
05-22-2010, 14:26
С ножица, с какво друго може да се филира коса? :D

anonimchetou
05-22-2010, 14:30
и при мен се е получавало само че косата ми там където е филирана не можех да я оформям и си стоеше на където си поиска кофти е. и все пак зависи .

unstable
05-22-2010, 16:11
мии да, мойта е по същия начин, виси супер изтощена и гадна, точно по краищата, все едно е надъвкана ... така ме е яд, че я оставих тая фризьорка да ме филира :@

titinkaa, мерси за съвета.
но все пак някой да има други идеи как мога да го оправя т'ва чудо, без да го режа?