PDA

View Full Version : Бившият.



justonegirlwithonehope
05-22-2010, 12:17
Някой от вас може да си спомнят предишната ми тема, където описвам колко съм щастлива със сегашния ми приятел, колко добре се разбираме и колко много го обичам.Да, това не се е променило, все още се обичаме и се подкрепяме, е има ги и скандалите и караниците, но попринцип те са породени от ревност, понеже и двамата сме ревниви до смърт.Както и да е, връзката ни е прекрасна, обожавам го.Проблемът е друг.Днес съм на бал, където е и бившия ми.Самата аз не искам да го виждам, а ако приятелят ми разбере, че е там ще ми каже, че няма проблем да отида, но ще му е ужасно неприятно и цяла вечер ще ме мисли какво правя, вярва ми, но не вярва на него.Историята с бившия е следната - запознахме се, станахме добри приятели, разходки, разговори, абе всичко беше окей, докато не започнаха симпатиите, флиртовите и нормалните неща.Събрахме се, но въпросното момче не се разбира никак с най-добрия ми приятел и на мен ми беше поставен ултиматома, или него или аз, на което аз ибрах него разбира се, най-добрия ми приятел и скъсах приятеля ми, макар да ми беше тежко.Просто това беше най-истинската вързка в живота ми, самия той беше толкова истински и толкова прекрасен, но станалото - станало, няма смисъл да съжелявам за минали грешки може би.Таа от месец, два нямам никакво желание да виждам въпросното момче, за мен той е мъртав от 2 месеца насам.Няма да споменавам поради какви причини, просто имаше няколко много тъпи и детски постъпки от негова страна, които честно казано ме нараниха, та в момента дори нямаме отношения.Напоследък, обаче когато дойде в кафето и аз съм там идва на нашата маса, което ме дразни ужасно много, понеже знае, че не го понасям и щом дойде аз млъквам и въобще не го поглеждам.Отношението ми към него е повече от очевидно, но той проявява нахалство и си стои най-спокойно.Докато бяхме заедно, той мислеше, че му изневерявам и ме ревнуваше доста, понеже така да се каже има някакъв интерес около мен, било то малък или голям и той ревнува от този факт, страх го е някой да не ме вземел и тем подобни глиупости.Таа онази вечер бяхме на разходка с приятелите ми и той се домъкна с нас, и на една пейка на плажа той се опита да ме целуне, на което аз го бутнах и се обърнах към него с думите : " аз си имам приятел бе, какво се опитваш да направиш ? Нали най-много мразеше в мен това, че не съм ' вярна ', а аз глупачката след края на всичко до толкова исках да се върна при теб, че бях готова да променя собствения си характер и да, ето - промених се заради теб, вече съм вярна, само че не на теб ! ", на което той стана и си тръгна.Снощо ми звъня, абе не знам просто не искам да го виждам, но няма как да не ида на бала и се чудя как да се държа към него, въобще да се държа ли някак.Добре ли ще е да кажа на приятеля ми, че бившия ми ще е там, понеже не искам да го крия от него.Съжелявам, че го разказах толкова подробно, но просто исках да опиша положението, в което съм поставена и ако можете да ми дадете някакъв адекватен съвет, че след малко ще трябва да заминавам.Ще приема и нападките ви.Благодаря предварително. :)

ScionOfStorm
05-22-2010, 12:45
1) кажи на приятеля ти, дори и да го нарани това, ще си искрена с него. пък ако разбере някак без да си му казала, ще загубиш доза доверие от негова страна, което е лошо.
2) пълен игнор и пренебрежение към бившия, звучи ми като нахакано педалче и лигльо.
3) браво за отблъскването и силните думи като се е опитал да те целуне. удряй по егото, защото явно то му е най-ценното като му гледам модела на поведение. ако трябва и на бала удари там.

fenkatakrisi952
05-22-2010, 13:32
1) кажи на приятеля ти, дори и да го нарани това, ще си искрена с него. пък ако разбере някак без да си му казала, ще загубиш доза доверие от негова страна, което е лошо.
2) пълен игнор и пренебрежение към бившия, звучи ми като нахакано педалче и лигльо.
3) браво за отблъскването и силните думи като се е опитал да те целуне. удряй по егото, защото явно то му е най-ценното като му гледам модела на поведение. ако трябва и на бала удари там.

+1
няма да е лоша идея ако имаш възможност да вземеш и приятеля си :)

justonegirlwithonehope
05-22-2010, 14:25
Мерси много за помоща ScionOfStorm.

fenkatakrisi952 няма как, момчето, на което съм на бал и приятеля ми почти не се познават. :(