PDA

View Full Version : Мъкаааа ;(



Jokerwuzhere
05-22-2010, 12:50
Знам че най-вероятно ви е писнало от тъжни теми .. Но няма как да не споделя и да помоля за съвет ..

Значи познаваме се с едно момиче (да го наречем Г) От 3 години .. Всичко беше на приятелско ниво.. От 3 седмици започнахме да излизаме на срещи почти всеки ден .. Има някакви чувства м/й нас сигурен съм! Аз развих по силни от нейните чувства и съм готов на всичко за нея .. Найстина я обичам и не,не преовеличавам!Влюбих се... Найстина .. бих направил това в този клип : http://vbox7.com/play:2f202580&al=1&вид= Ако знаех че ще свърши така и при нас .. Но знам че няма .. Така че трябва да продължавам да живея в мъка.. Та въпросната Г е имала дълга връзка (6 месеца) с някакво друго момче което е заминало за Canada и .. тя сама ми каза : Не искам гадже.. не знам и аз защо .. Но е повече от очевидно че не е забравила предишния... Моля ви за съвет .. кажете какво да правя .. :( Много я обичам ;(

sashto22
05-22-2010, 13:11
Ами какво да ти кажа не рабирам много защото съм на 13,но от моето мнение на момче което е обичало силно мога да ти кажа че всички сме такива..Замислял ли си се че когато тя е казала че неиска гадже...може би е имала предвид че има нужда от истинска любов и разбиране..помисли малко излез наясно с чувствата си и и кажи какво изпитваш и ще разбереш вгледсайсе в реакцията и когато разбере и ще видиш дали имаш шанс! :-) поздрави!

SonataArctica
05-22-2010, 13:12
Обичаш я от 3 седмици !??! И я познаваш от 3 години? Т`ва е увлечение мой човек. :)

fenkatakrisi952
05-22-2010, 13:13
Според мен единственото което можеш да направиш за момента е да бъдеш най-добрия й приятел.С времето тя ще забрави за бившия си (все пак е нормално,6 месеца не са малко).Тогава ще разбереш дали има някакви чувства към теб и колко силни са те!Стискам палци всичко да се нареди :) :)

Jokerwuzhere
05-22-2010, 14:11
Обичаш я от 3 седмици !??! И я познаваш от 3 години? Т`ва е увлечение мой човек. :)

Абе ей дървен философ,ти не си ли чувал за любов от пръв поглед б е ? :x

Да,тя също така каза.. Искам да свършим учебната година,ще почнем да излизаме,ще се опознаем и ще видим какво ще стане..

Уникално много се привързах към нея ...

П.С.Когато една вечер я изпращах до тях я питах :Какво ще правим с теб ? Тя като отговори:Не знам,не искам гадже.. аз казах .. добре гушнахме се и тя си тръгна нагоре аз към метрото.. Секунди след като си тръгнах,започнах да плача.. Бавно и сигурно... Плачех за първи път от 7 години ... (Не си мислете че съм,некъв смешник който е женчо... Това са чувства...

TalasamchoOOD
05-22-2010, 14:24
Обичаш я от 3 седмици !??! И я познаваш от 3 години? Т`ва е увлечение мой човек. :)

Абе ей дървен философ,ти не си ли чувал за любов от пръв поглед б е ? :x

Да,тя също така каза.. Искам да свършим учебната година,ще почнем да излизаме,ще се опознаем и ще видим какво ще стане..

Уникално много се привързах към нея ...

П.С.Когато една вечер я изпращах до тях я питах :Какво ще правим с теб ? Тя като отговори:Не знам,не искам гадже.. аз казах .. добре гушнахме се и тя си тръгна нагоре аз към метрото.. Секунди след като си тръгнах,започнах да плача.. Бавно и сигурно... Плачех за първи път от 7 години ... (Не си мислете че съм,некъв смешник който е женчо... Това са чувства...

Разбирам те напълно... ! И аз съм в подобно положение ама има само един начин просто оставяш нещатата така както са и чакаш и гледаш как ще се развие всичко. Правиш всичко, което трябва, но много внимателно без да се избързва примерно може да излизате, вечерно време да говорите по тела или някаква по сериозна комуникация и когато усетиш нещо у нея към теб дори и малко може да се премине на по горно ниво примерно да почнете да осъждате темата "табу" за гаджетата и когато стане дума колко е разочарована от момчетата (повярвай в такъв разговор това оплакване е фиксирано) ти започваш да дрънкаш колко по различен сии ала бала ... един вид да я омаяш с думи ии чак когато усетиш нейните малки намеции дали те харесва може да споделиш какво чувстваш, но ако не усетиш тези намеци - НЕ КАЗВАЙ НИЩО !!! защото ако кажеш на някое момиче с което си станал близък приятел нещо такова тя вече никога няма да те гледа като приятел, а по скоро като на откачен социопат (нали приятелите си общуват често по между си, но като и кажеш, че я харесваш и тя не ти откликне ще помисли тези чисто приятелски отношение за социопатизъм). Така ако си прочел това искам да кажа в заключение - аз съм ти дал само една идея, но спазвай само едно правило - НИКОГА НЕ КАЗВАЙ КАКВО ЧУВСТВАШ НА МОМИЧЕ, ЗА КОЕТО НЕ СИ ПОНЕ 30 % СИГОРЕН, ЧЕ ТЕ ХАРЕСВА, иначе става зле ;( точно какт стана при мен :( :( :(

SonataArctica
05-22-2010, 14:32
Обичаш я от 3 седмици !??! И я познаваш от 3 години? Т`ва е увлечение мой човек. :)

Абе ей дървен философ,ти не си ли чувал за любов от пръв поглед б е ? :x

Да,тя също така каза.. Искам да свършим учебната година,ще почнем да излизаме,ще се опознаем и ще видим какво ще стане..
Дървения филосов е чувал и воже да ти каже че няма такова нещо като любов от пръв поглед. Смешник.... Всичко ще отшуми за 2 - 3 седмици.

Jokerwuzhere
05-22-2010, 14:38
Добре професоре...

Вижте сега... Ние-вече сме се свалили,и двамата сме си казали че имаме по-сериозни чувства един към друг..Просто каза че иска малко време и може да стане нещо м/у нас... Има неща който показват че тя не е безразлична към мен ..

SonataArctica
05-22-2010, 14:43
Добре професоре...

Вижте сега... Ние-вече сме се свалили,и двамата сме си казали че имаме по-сериозни чувства един към друг..Просто каза че иска малко време и може да стане нещо м/у нас... Има неща който показват че тя не е безразлична към мен ..
Тогава, млади падуане, изчакай докато тя стане готова за по сериозна връзка. Ако я "обичаш" би направил тази саможертва :wink: . Нека силата бъде с теб! 8-)

ПП - После кажи след колко седмици сте скъсали.

Jokerwuzhere
05-22-2010, 14:50
Еми след година очаквай отговора Мастър Оби-Уан :lol:

Sisi7u
05-22-2010, 16:58
Обичаш я от 3 седмици !??! И я познаваш от 3 години? Т`ва е увлечение мой човек. :)
и аз мисля така ..
ако беше любов да си я обикнал до сега много пъти

MishaBabyy
05-22-2010, 17:25
^ не мисля така...сегашното ми гадже го познавам от две години,даже по едно време го мразех...просто един ден както всеки друг,го погледнах и ме връхлетя нещо...така че не си прав..

Пич,сега най-важното е да бъдеш до нея.Изградете по-силно приятелство и доверие м/у вас.Нека тя го забрави,пък после-както потръгне

Vanish
05-22-2010, 17:45
http://thebornotaku.com/images/implied-facepalm.jpg

YouMakeMeSmile
05-22-2010, 17:51
wtf?!?!?!?!?!?!?!?! ](*,)

SonataArctica
05-22-2010, 18:06
^ не мисля така...сегашното ми гадже го познавам от две години,даже по едно време го мразех...просто един ден както всеки друг,го погледнах и ме връхлетя нещо...така че не си прав..
да ама при него явно е прищявка. Да чака докат всичко стане ок.

princesata21
05-22-2010, 19:33
Ами.. аз бих те п0саветвала да и кажеш какв0 чустваш..

н0 не да и кажеш направ0.. а да зап0чнеш с к0мплименти..

например да и кажеш че искаш дълга връзка и че мислиш че си намерил

т0чн0т0 м0миче..

бъди малко по загатдъчен

все пак имаме един живот и трябва да го изживеем..

няма смисъл да си мълчиш.. м0же и тя да има някакви чуства :)

Хайде дан0 съм ти п0м0гнал п0 някакъв начин :wink:

monkeyhouse
05-24-2010, 19:58
...

:razz: