PDA

View Full Version : Вие кажете?



sashto22
05-22-2010, 13:04
Вчера пуснах такава тема ,но всичките отговори бяха отрицателни и ме оплюваха :D ..та затова ще ви рзкажа всичко от началото и надявам се да оправдая всичко..Както казах във другата история на 13 съм и съм момиче.Семейството ми е такова че мисли само за своята угода .Приятели нямам,не за това че немога да комоникирам или за това че съм различна..а просто проблеа е че те имат други интереси.Харесах едно момче.Още от венага исках да му кажа,пратих една приятелка да му каже и той не и беше отговорил нищо..и така минаха 2 месеца..най-тежките в живота ми :( Вървях след него какво ли не правих за него..писах му писмо в което описвах колко го обичам...клипове правих...и станах за смях..плачех постоянно..губих ума и дума всеки път когато ме отхвърлеше...е тойне ме отхвърляше, а нищо не правеше...тоест без отговор и в очакване постоянно и се сасипвах..Всички ми се смееха за него..но на мен не ми пукаше особенно.Когато ме видеше че плача му ставаше гадно.Всичките ни отношения рухнаха..но напоследък забелязвам че ме заговаря е и аз го заговарям..но невиждам съпротива от негова страна..Беше казал че го харесвам на едни негови приятели и им беше казал името ми...аз разбрах че е тои защото никои не ме познава и никои незнаеше че го харесвам..и единствената вазможност да раберат беше той да им кажа...но за какво му е да им казава като не ме харесва?Ето това ме очуди ще ви бъда благодарна ако микажаете...Също така тои издава признаци на ревност..гледа ме когато минавам по коридора и така....За какво ли прави всичко това..според вас имам ли шанс..ако да какво да правя.И моля без коментари от рода на 13 си и го обичаш...нне е възможно..Напротив възможно е детската любов е най искренна,чиста и силна!Благодаря ви предварително!

Vanish
05-22-2010, 13:10
гледа те по коридора = признаци на ревност ? оО

sashto22
05-22-2010, 13:12
гледа те по коридора = признаци на ревност ? оО
Какво имаш предвид под 'оО"?

mArMaLaDkA
05-22-2010, 13:12
И моля без коментари от рода на 13 си и го обичаш...нне е възможно..Напротив възможно е детската любов е най искренна,чиста и силна!
Ти си на 13 и си ужасно неграмотна. Наблягай на букварчетата, за да си вземеш външното оценяване и за да можеш да влезеш в някоя хубава гимназия.

И как от няколко погледа пък разбра, че те ревнува? :lol:
Твърде възможно е да те съжалява.
Т'ва не е любов, а навиване на пръста от твоя страна, че е нещо такова. След няколко години ще се смееш на постъпките си сега.

sashto22
05-22-2010, 13:18
И моля без коментари от рода на 13 си и го обичаш...нне е възможно..Напротив възможно е детската любов е най искренна,чиста и силна!
Ти си на 13 и си ужасно неграмотна. Наблягай на букварчетата, за да си вземеш външното оценяване и за да можеш да влезеш в някоя хубава гимназия.

И как от няколко погледа пък разбра, че те ревнува? :lol:
Твърде възможно е да те съжалява.
Т'ва не е любов, а навиване на пръста от твоя страна, че е нещо такова. След няколко години ще се смееш на постъпките си сега.
Не смятам че си прав/а не съм казала че от няколко погледа вижадам ревснос а се виждаревност от някои негови постъпки..а това че ме гледа....просто исках д аго кажа аз не твърдя че ме харева а се чудя дали има възможност да ме харесва!

fenkatakrisi952
05-22-2010, 13:23
Живота не е лесен и ще е по-добре да го разбереш на 13 :D :D .От това което прочетох (или поне тази част която се четеше) мисля,че той няма никакви чувства към теб!Това с тия писма,с клипчета и прочие за мен са си чисти "детски изпълнения"...Това,че те гледа когато минаваш по коридорите не значи,че те ревнува или нещо подобно. 8-) Между другото той на колко е???
Не знам...според мен тва е някво увлечение което ще премине.Но ако наистина толкова го харесваш отиди да говориш с него на четири очи,а не предаваи така на негови приятели и т.н :lol:

sashto22
05-22-2010, 13:28
fenkatakrisi952
Ами тои е колкото мен, и пак казвам не смятам че ревнува от погледите а от други конкретни ситоации.А и как да говоря с него..?Какво да му кажа?смисал аз знам какво трябва да му кажа но съм срамежлива и ...ззаа това.. :lol:

BlueFace
05-22-2010, 13:43
И моля без коментари от рода на 13 си и го обичаш...нне е възможно..Напротив възможно е детската любов е най искренна,чиста и силна!
Ти си на 13 и си ужасно неграмотна. Наблягай на букварчетата, за да си вземеш външното оценяване и за да можеш да влезеш в някоя хубава гимназия.

И как от няколко погледа пък разбра, че те ревнува? :lol:
Твърде възможно е да те съжалява.
Т'ва не е любов, а навиване на пръста от твоя страна, че е нещо такова. След няколко години ще се смееш на постъпките си сега.

Съгласен съм.
След като си оправиш писането може да излезеш от филма.
Вие не се познавате ,следователно не може да го обичаш...Постъпила си много детински като си изпращала приятелки да му казват,че го харесваш ,като писала си любовни писма и като си се правила на глупачка заради него....Но наистина ,какво може да очакваш от 13 годишно момиче ...
А за тези признаци на ревност - въобразяваш си ...
За тове добро ще е да се вземеш в ръце ,да наблегнеш на учението и след 1-2 годинки ,когато пораснеш достатъчно,да започнеш да се занимаваш с момчета ;)

Denny94
05-24-2010, 14:11
Вижте ся не нападайте момичето...
Се пак си е направила труда да ви сподели и да иска мнение от нас - останалите .
Пък и се пак си е на 13 години , колктоо и да е лесно за нас нали УЖ - по големите - каките и батковците , тя си го преживява по нейн си начин

То и аз на твойта възраст като бях , бях унесена в едно момче че кви ли не работи съм праела и аз и дори сега се смея че съм била толкова наивна..
Тей че и ти след 1,2,3,4,5,6,7,,8..... месеца че и по малко даже ще го усъзнаеш тва и ше разбереш че някой хора са били прави в това което са ти казали ...
Ти не спираш да мислиш за него ии се едно със периферието си го гледаш скришом как той тебе те наблюдава.. От една страна е супер нелепо , от друга страна много добре те разбирам щото знам кво е ...

та искам да ти кажа че в живота ти ще има все повече и по- големи проблеми та да се концентрираш само и единствено в тва .. Пък и ще има и други момчета които да харесваш и пр. , тогава вече сама треба да зимаш решението :)

Се пак колкто и да не искаме , трябва да сме доста решителни за постъпките си
:-)

radeberger
05-24-2010, 14:23
Не може да имаме всичко , което си пожелаем . Ще си намериш друг по нататък .

zvQr_nO_s_ChAr
05-24-2010, 15:28
Ако има някакви симпатии към теб дори и нищожни .. Не мисля, че би ти давал поводи да плачеш, напротив би те карал да се усмихваш... Не е за тебе.. Не си заслужава ... :?

terezita97
05-24-2010, 15:39
Плаша се... изостанала съм. Вече навърших 13 , а още не съм се вкарала във филмии :D

По темата : Според мен те съжалява ( и аз като отрежа някое момче , го гледам , защото ми става гадно ). Опитай се да го забравиш. Другия път като те погледне го питай какъв му е проблема! :)

me4o0
05-24-2010, 18:01
Комоникирам :lol: , само това прочетох и ми стана ясно. :lol:

justonegirlwithonehope
05-24-2010, 19:07
Не можем да отгворим на въпросите, които те вълнуват.Не познаваме нито теб, нито него, нито пък имаме личен поглед над отношенията ви.Най-добре сама се опитай да прецениш. (: