PDA

View Full Version : Нямам приятели



CookieMonster
05-22-2010, 14:46
-

SmilezZz
05-22-2010, 14:54
И какво като не си ходила на детска градина ?
Аз съм ходила,но да не си мислиш,че имам приятели от там..Със класа ми е същата работа (разликата е,че съм на 14 години)..Не сме задружен клас,повече от класа ме дразнят и т.н..На тези години е нормално..Навлизаме в пубертета,но понякога имам чувството,че съм "по-зряла" от съучениците ми..
Както и да е..
Намери си приятели извън училище..Запознавай се с повечко хора..Започни да тренираш/спортуваш нещо..
А и само да ти припомня,че "истински" приятел се печели с времето,а не изведнъж :wink:

ecstazy
05-22-2010, 15:04
Еми не знам... Миналия ми клас беше ужасен, деляхме се на готини и тъпи. Сега новия и клас е дооста по добре. Дразнят ме само 5 момичета и то по лични причини. Все пак сме 30 човека. Иначе не знам и аз какво да те посъветвам, ако знаех "тайната на приятелството" и аз щях да имам сега повече приятели. Задълбочи приятелството с това момиче. Гледай да не се карате, направи нещо за да станете по-близки. Виж ги тези от квартала също, възобнови си отношенията. И аз нямам кой знае колко приятели, всъщност имам 2 приятелки. От квартала движех като теб с едни момичета но ги намразих и за 1 година не сме излизали, но сега излизам само с едното, защото иначе съм обречена на висене вкъщи. Успехи :))

Seraphine
05-22-2010, 15:08
Mi да ти кажа не само ти си така аз кат сам ходил на детска и на даскало да не мислиш че иам куп френдове?И аз съм на 13 но просто хората са изроди. . .За това смених квартала и всичко се оправи.Живея в кв.Стрелбище и уча в 47-мо мн яко даскало още на 1вя ден намерих приатели и то не само на моита възраст ;] явно не всички са такива

SmilezZz
05-22-2010, 15:13
^ То естествено е,че всички не си такива..
Но просто ми се струва,че да намериш добри приятели е трудното.. 8)

SyMboLofJoY
05-22-2010, 15:49
Номера е да не ставаш сутрин с идеята да си търсиш приятели :) когато най-малко очакваш нещо то взима че се случва ;)

WaterLilly
05-22-2010, 16:04
Не може да си толкова придирчива, а да очакваш да имаш много приятели. Хората от квартала ти писнали, в училище имало хора, които ти харесвали, ама не били твой тип... Не може всички да са като теб и да са твой тип, но това няма да ти попречи да сте приятели.

MissChocolate
05-22-2010, 16:21
Най-хубавите неща идват бавно, както са казали хората.
Аз също нямам приятелки нито в квартала,нито в училище,но не ме притеснява и то никак.
Когато човек е самостоятелен и не се влияе от други мнения, според мен си изгражда характер и умее да се справя сам с всяка ситуация.

Хич да не ти пука, ще си намериш хора,които ще харесаш, време - предостатъчно.

А между другото.. откъде си?

nIkEnCeTy_bE
05-22-2010, 19:39
Истинските приятели идват с времето. Това за детската градина, извинявай, ама е глупост. Сега вярно, че и аз бях в един клас с някой от децата от детската градина, ама това не означава нищо. Не разчитай, че така ще си намериш вечни приятели и т.н. Рано или късно всеки поема по своя път. Ще си намериш приятели, стига да бъдеш търпелива. На 13 год. си още, когато влезеш в гимназия ще започнеш на ново и всичко ще се промени.

danibebi
05-22-2010, 19:39
Общувай с повече хора,излизайте и така.Постепенно ще си намериш приятели,стига да се постараеш.Не става всичко от веднъж.

fenastz
05-23-2010, 11:24
Иди на детска градина, не е късно.

CookieMonster
05-23-2010, 12:17
Мда, закъсняла съм само с 6-7 години. И аз това мислех да направя. :)

TheShark
05-23-2010, 15:33
Еми никак не е трудно да се запознаеш с повече хора само да искаш.Аз лично познавам много хора и понякога ми е кофти даже..Не виждам защо са ти много приятели..

FrostHammer
05-23-2010, 16:05
Значи аз съм момиче на 13 год. Нямам почти никакви приятели, което се дължи на това че не съм ходила на детска градина. Може би там щях да се запозная с повече деца, с които да се виждам днес и да излизам с тях. Като гледам повечето деца са така ... И така де, в училище нямам толкова добри приятели. Повечето се сърдят за малки неща, нахални са или просто не ми харесват. Целия клас сме много незадружни. Не се делим само на момчета и момичета, а и по 3-4 човека. Така е доста гадно, но няма кой да ни сплоти. И както и да е, имам една приятелка която живее далече от мен и се виждаме само на училище и като излизаме навън. Тя горе долу ми харесва, като човек но постоянно ме обвинява в някои неща , сякаш ги правя специално ... Аз не искам да наранявам никого, особено ценните за мен хора. В момента тя ми е най-ценната приятелка. По принцип на училище има някои хора, които ми харесват но не са моя тип. В моя квартал живеят много хора, ама никога не излизам с тях. По-рано излизах с някои момичета, но ми омръзнаха и вече почвах да ги мразя. Та вече не знам какво да правя. От къде да си намеря повече приятели?
Ако сте прочели докрай темата ми, благодаря оценявам го. ;д

Сега е идеалния момент,да посетиш детска градина =)

kris4ety14
05-23-2010, 20:29
Детската градина да ти е най-малкият проблем. Аз пък съм ходила на детска градина, но учителките, разбира се, толерираха онези дечица, чиито мами работеха по общината. В училище пък си намерих някои приятели. Това, което ме влудяваше преди години(и сега) е повърхностното отношение на хората спрямо живота. Не са ми в кръвта повърхностните същества :x . Ах, да добавя и интригите и приказките зад гърба. Жалко само, че хората бъркат понякога чисто приятелския интерес с желание за забиване на нож в гърба или някакви задни мисли. Но пък това не е моя грижа. Щом са такива коне с капаци и не виждат очевидното...

По-добре да сте на групички. Хората са казали: "Два остри камъка брашно не мелят.". По-добре поотделно, отколкото в разпри.

Колкото до приятелите - единственият начин да ги спечелиш, колкото и изтъркано да звучи, е да бъдеш естествена. Естествена на 100%. Когато се намираш в неудобна ситуация не забравяй това, защото иначе може да ти изиграе лоша шега впоследствие. Какви каши забърквам, когато ме поставят в неудобно положение :-s .

theImmoral
05-23-2010, 20:32
Какво общо има детската градина? Нищо...

Евала за правописа, чак не ми се вярва, че си на 13, а отностно проблема - трябва да се примириш с лошите страни на хората, тъй като няма перфектен човек/приятел. Ако не се примириш сега - няма да имаш приятели цял живот.

LucasBoy
05-23-2010, 22:41
Не се тревожи, на твоите години(преди 3 години) и аз нямах много приятели. Всъщност тогава имах само роднини и няколко семейни приятели(деца на приятелите на майка ми и баща ми). Класа беше отвратителен, в квартала всички бяха(и още са) с по 3-4 години по-големи или по-малки от мен. След това последната година класа стана изключително сплотен. Носехме се 15 човека тайфичка навсякъде. Дойдоха изпити, лято, всеки с нов клас, загубихме се, сега всеки си има негови приятели и много рядко се виждаме. Важните приятели - тези, които ще са ти за цял живот идват след 8ми-9ти клас. Не се тревожи до тогава. Разбира се, не е изключено най-добрия ти приятел да е приятел от детство, но все пак не е задължително.

Bezdomnokuche
05-24-2010, 14:04
Ами и аз нямам много приятели, но не е защото не съм ходил на детска тъй като наистина не съм ходил. Даже е по добре да не се ходи на детска. Както и да е... Сега по темата-аз имам един страшно добър приятел, но е само един. Аз го спечелих като съм добър с него и съм единствения който не се дразни с него. Той е известен, но не го харесвам заради това. И целият ми клас е ужасен, но имам само него и още 1 приятел, които ме уважават и се държат с мен добре. Така че спокойно. Ще си намериш приятели. :) :) :)

MuffDiver
05-25-2010, 00:30
и аз съм същия спокс гадно е ама кво да се прай

merjangermany
05-25-2010, 20:02
Ne iskam da obidq nikoi ama tva sami si go praite da nqmate priqteli.Koito e putka vinagi 6e go ebavat i nqma da ima priqteli,.Az znam 4e v daskalo nqmam nikvi istinski priqteli prosto kompaniq za piivane i pu6ene v mejdu4asie.Ama nikoi ne me zaka4a samo boi i da te uvajavat ina4e 6e si ostane6 putka koqto vsi4ki tormozqt.Men nikoga ne sa mi pravili takiva gluposti ama za tweq koito stradat gi s1vetvam boi kato trqq hvani metalna traba i mu zg1ni glavata na dve ama da ima respect.ne iskam da obijdam nikogo

uBuTo
05-28-2010, 16:45
Забелязала съм че във този раздел редовно някой се оплаква че нямал приятели.. :D Е аз пък ще бъда гадна и ще кажа: Умрете..! Аз пък имам много..! :-P :D