PDA

View Full Version : за обицата на езика



loovvvee
05-22-2010, 15:34
преди 2 седмици си направих и вече я смениха, но се е събрала малко храна отдолу, обаче малко ме е страх да я махна... знам, че все някога е трябва да го направя, ама опитвах и не мога да отвия топчетоо
колко силно трябва да го въртя, че да се отвие??
и ако случайно не го затегна добре след това има ли възможност за до глътна? :lol: :lol:

POLLINA
05-22-2010, 16:15
мии напъни малко повече и ще се отвие
да, има голяма опастност да го глътнеш. аз лично 3 пъти съм си гултала топчето и 2 пъти топчето и тва дългото нещо... 8-)

loovvvee
05-22-2010, 17:00
човека в студиото яката я е затегнал.. трябва да се науча като него :д

а ти кто си я гълтала усещаш ли? смис някои ги гълт ат докато спят...
и ако го глътна и нямам друга обица кво праим? може ли с мдицинската? :д в моя град има мн грозни обецуи :(

stefity
05-22-2010, 17:03
Пробвай се да отвиеш топчето с гумени ръкавици.

POLLINA
05-22-2010, 17:08
човека в студиото яката я е затегнал.. трябва да се науча като него :д

а ти кто си я гълтала усещаш ли? смис някои ги гълт ат докато спят...
и ако го глътна и нямам друга обица кво праим? може ли с мдицинската? :д в моя град има мн грозни обецуи :(
разбира се , че може
емии докато ям съм я гълтала
един път така пътувах и я глътнах и нямах друга в себе си.
след 1 час се беше запушила.
ама ти каква обеца пък искаш?
мен най-много си ме кефят тия обикновенните

loovvvee
05-22-2010, 17:14
и мен обикновенните ме кефят, ама в студиото като ходих последните 2 пъти
имаше само от онея гадните.. не с топче а където са плоски.. с некви плейбойчета а такова ненавиждам
обиколеих целия град и никъде нямаше други освен медицински ама дълги... :(

а когато се сменят трябва ли да се жабуриш със Сандрин?

stefity
05-22-2010, 17:22
и мен обикновенните ме кефят, ама в студиото като ходих последните 2 пъти
имаше само от онея гадните.. не с топче а където са плоски.. с некви плейбойчета а такова ненавиждам
обиколеих целия град и никъде нямаше други освен медицински ама дълги... :(

а когато се сменят трябва ли да се жабуриш със Сандрин?

Преди да смениш обицата я сложи в чашка, заедно с малко Сандрин. След което подсуши обицата и топчето с малко памук или мека салфетка. Гледай да имаш ръкавици като си я слагаш, или да си с измити ръце, най-малкото. Не е нужно да се жабуриш след това.

POLLINA
05-22-2010, 17:30
аз я слагам в ракия
8-) 8-) 8-)

stefity
05-22-2010, 17:35
и ракия върши работа 8-) но задължително трябва да я промиеш с нещо, преди да я сложиш. :)

loovvvee
05-22-2010, 17:45
мерси много и на двете :)

Anity_love
02-27-2012, 06:23
Аз си гълтам редовно горното топче,когато пия алкохол :Д много е забавно. Случвало ми се е по 5-6 дни да седя без обецата и дупката не ми се запушва .... От по малко от година я имам но слава богу не зараства за 1-2 часа както би било нормално :Д Четох в интернет,че,когато глътнем топче,то може да отиде в трахеята или в белия дроб,но не ми се вярва много.Някой,ако знае дали е възможно нека ми каже!