PDA

View Full Version : Kaк да разкарам мацката



Pesenta
05-22-2010, 15:40
От известно време си задавам следния въпрос: Как да зарежа момичето , без да му причиня някаква болка? Какво да и кажа и прочие... Благодаря за отзивите

WaterLilly
05-22-2010, 15:43
Няма такова нещо като разкарване без болка. Бъди достатъчно мъж, за да й го кажеш в лицето (не по телефона) и да й кажеш истинските причини, вместо да излезеш със "заслужаваш нещо по-добро", "проблемът е в мен, не в теб" и подобни клишета.

Pesenta
05-22-2010, 15:47
Работата не е там как да и го кажа, а просто някаква насока ориентировъчна

billyana
05-22-2010, 15:59
Напиши и sms със следния текст :

Аз съм мухлен, мухлен мъж,
мухлен съм от край до край.
Аз съм мухлен, мухлен мъж,
а не ти се вярва май.
Мухлен е и моят крак,
а и моето очо,
срам ме е от танци, щото как...
Аз съм просто най-прост ......тук си напиши името

Поне , докато плаче ще се хили от време на време...вярно , че на твой гръб ама няма как...

Niksq
05-22-2010, 16:12
Напиши и sms със следния текст :

Аз съм мухлен, мухлен мъж,
мухлен съм от край до край.
Аз съм мухлен, мухлен мъж,
а не ти се вярва май.
Мухлен е и моят крак,
а и моето очо,
срам ме е от танци, щото как...
Аз съм просто най-прост ......тук си напиши името

Поне , докато плаче ще се хили от време на време...вярно , че на твой гръб ама няма как...
а ? .. ужс

пт: няма никаква ориентировъчна насока, и без да и причиниш болка пак няма как ... кажи и го направо в очите точно и ясно без да овърташ ..

Sisi7u
05-22-2010, 16:50
Работата не е там как да и го кажа, а просто някаква насока ориентировъчна
дръж се гадно ..
накарай я да се отврати от тебе .. сама ще те ннапусне 8-)

valdesbg
05-22-2010, 16:52
Ахахахахахахах е не... и това доживях... Мъж да не знае как да отреже момиче :D

Пробва ли с - Не те харесвам, дай да приключим до тук? :-o

П.П> Опция да не я нараниш - няма.

britzy
05-22-2010, 16:52
Напиши и sms със следния текст :

Аз съм мухлен, мухлен мъж,
мухлен съм от край до край.
Аз съм мухлен, мухлен мъж,
а не ти се вярва май.
Мухлен е и моят крак,
а и моето очо,
срам ме е от танци, щото как...
Аз съм просто най-прост ......тук си напиши името

Поне , докато плаче ще се хили от време на време...вярно , че на твой гръб ама няма как...


:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: where is the point?

амиии кажи и нещо клиширано-искам да сме само фр,не мога повече така.Знам,че сме преживелимн.заедно,но е време да тръгнем по различни пътища,такива ми ти работи

Luscious_Heart
05-22-2010, 16:58
Ми във всички случаи ще й нараниш егото/чувствата. :)
Бъди директен. 8-)

YouDontKnowMe
05-22-2010, 17:12
Напиши и sms със следния текст :

Аз съм мухлен, мухлен мъж,
мухлен съм от край до край.
Аз съм мухлен, мухлен мъж,
а не ти се вярва май.
Мухлен е и моят крак,
а и моето очо,
срам ме е от танци, щото как...
Аз съм просто най-прост ......тук си напиши името

Поне , докато плаче ще се хили от време на време...вярно , че на твой гръб ама няма как...
Абсолютно си права. Това е най-добрия начин!!! :D :D :D

alex4et0y
05-22-2010, 17:17
Кажи ѝ, че не си за нея, че си смотан, че ти не я заслужаваш и разни такива. Поне така мисля, че няма да и е много кофти. 8-)

YouDontKnowMe
05-22-2010, 17:22
Най-добре е да се държиш като абсолютен задник, да се унижаваш пред нея , да забравяш да й се обаждаш, все да имаш някакви дебилни оправдания ... Така тя ще те остави, което е супер вариант.

valdesbg
05-22-2010, 17:26
После да не мрънкаш що няма свестни момчета?

mArMaLaDkA
05-22-2010, 17:34
Колкото и деликатно да подходиш, колкото и добре да се държиш с нея, тя, ако има чувства, няма да го понесе добре.

Кажи й, каквото сметнеш за добре, дори ако искаш й кажи, че вината не е в нея, а в теб - весело ще й стане. 8-)

mechtaq_za_teb
05-22-2010, 17:44
От известно време си задавам следния въпрос: Как да зарежа момичето , без да му причиня някаква болка? Какво да и кажа и прочие... Благодаря за отзивите Ако на момичето му пука за теб, няма безболезнен начин. :?

fortvilelse
05-22-2010, 17:52
Кажи й, че си гей..

stern
05-22-2010, 17:59
"дръж се гадно ..
накарай я да се отврати от тебе .. сама ще те ннапусне"

не го прави тва с гадното държание!! при някои момичета може да подейства, но други само повече ще ги нарани това поведение!

anonymous708973
05-22-2010, 20:09
Пробва ли с - Не те харесвам, дай да приключим до тук? :-o



Валдес, при цялото ми уважение, ама това е голяма глупост. "Не те харесвам"? ... Това значи, че го мислиш от известно време и си с момичето, а не го харесваш. Лично аз много бих се засегнала. "Виж, мисля, че не се получава, дай да приключим до тук" ми се струва къде-къде по-подходящо...
:wink:

ivcheto0o
05-22-2010, 20:13
Кажи и истината.Няма смисъл да го овърташ така или инъче ще и е гадно,поне бъди откровен.

valdesbg
05-22-2010, 20:19
Розовата пантера - ся въпроса е да ходим по чуждата гайда или да кажем нещата така както са?

Виж приемам че ако добавим думичката "вече" т.е. "Не те харесвам вече" ще е по-подходящо.

"Виж мисля че не се получава, дай да приключим до тук"

И като попита девойката "Защо?" какво мислищ че ще и отговори? "Щото не те харесвам вече"

И пак стигаме до тук. Вече ако е решил да шикалкави.. е друг въпрос.

wali00
05-22-2010, 20:23
интересно ще е да пробваш с "аз съм мухлен, мухлен мъж" :razz: :razz: бих искал да разбера каква ще е реакцията, ако наистина го напишеш тва :D

anonymous708973
05-22-2010, 20:30
Розовата пантера - ся въпроса е да ходим по чуждата гайда или да кажем нещата така както са?

Виж приемам че ако добавим думичката "вече" т.е. "Не те харесвам вече" ще е по-подходящо.

"Виж мисля че не се получава, дай да приключим до тук"

И като попита девойката "Защо?" какво мислищ че ще и отговори? "Щото не те харесвам вече"

И пак стигаме до тук. Вече ако е решил да шикалкави.. е друг въпрос.

А, знаех си, че ще постигнем споразумение. Съгласна съм за шикалкавенето, аз например винаги бих попитала "Защо не се получава?"... Но с "вече" всичко става пърфект. \:D/

whitediamond
05-22-2010, 21:04
Вариант е да се държиш адски тъпо, да я дразниш постоянно,толкова много,че да не може да те понася. По този начин тя ще поиска да скъсате и двамата ще сте доволни. Ама ако момичето наистина държи на теб може да не се получи,няма гаранция. :?

valdesbg
05-22-2010, 21:09
Алооо абе вие акъл имате ли?

Или просто сте ебаси позите? Ревете като се държат с вас като с отрепка, а сега насърчавате момчето да се държи така?

Я се изяснете какво искате.

YouDontKnowMe
05-22-2010, 22:35
После да не мрънкаш що няма свестни момчета?
Виж какво , тона ти хич не ми харесва. Съжалявам, че и ти си от онази кофти категория , дето винаги остават отхрърлени, зарязани , онеправдани и т.н. Няма свестни момчета. Има свестни мъже.
Едно момче става мъж когато се осъзнае къде се намира, когато разбере кое е важно за него и кое не, когато почне да се бори с живота.

valdesbg
05-23-2010, 06:23
Съжалявай си колкото искаш. Въпроса е че играете двойна игра. И обясних защо.

Свестните мъже нали стават от момчета? А как от един чехльо ще стане свестен мъж? С магическа пръчица?

Щото с онова си изказване го тласкаш да става боклук. И теб лично не съм те видял да пускаш тема че някой си бил задник и те игнорира. Ама ако ти се случи - нямаш право да пускаш тема , вкоято да се оплакваш. И спри с клишираните оправдания.

Мен не ме меси в тоя филм. Аз съм си добре (:

fortvilelse
05-23-2010, 09:05
Абе мен слушай, кажи й, че си гей.. ;Д

valdesbg
05-23-2010, 09:11
Абе мен слушай, кажи й, че си гей.. ;Д

Обаче това важи само ако не са правили секс. :-D

DeViLMaN
05-23-2010, 09:17
повтарям се сиг с други хора ...
аз действам така ... посявам съмнение за раздяла 2-3 дена преди да събера смелост да и кажа ... тя си прави заключение какво може да правя, ще се опита да поправи нещата,но вече е късно ще се откаже и ще се примири с идеята че нямате бъдеще заедно ...
мене са ме рязали с смс "Всичко беше много хубаво, но беше до тук"
познай как се чувствах след туй :D

Nakadah
05-23-2010, 09:45
Абе мен слушай, кажи й, че си гей.. ;Д

Обаче това важи само ако не са правили секс. :-D

или е разбрал след като са правили :lol:

YouDontKnowMe
05-23-2010, 10:22
Съжалявай си колкото искаш. Въпроса е че играете двойна игра. И обясних защо.

Свестните мъже нали стават от момчета? А как от един чехльо ще стане свестен мъж? С магическа пръчица?

Щото с онова си изказване го тласкаш да става боклук. И теб лично не съм те видял да пускаш тема че някой си бил задник и те игнорира. Ама ако ти се случи - нямаш право да пускаш тема , вкоято да се оплакваш. И спри с клишираните оправдания.

Мен не ме меси в тоя филм. Аз съм си добре (:

Някои момчета си остават такива до края на живота си, не порастват, не стават мъже.
Мм, няма да ме видиш да пускам такава тема, при мен тези не минават, повярвай ми. Ако някой ме игнорира, то аз не му се бутам, не съм нахална. Заради това не ми се налага да пускам сълзливи теми от рода на - ах, какво да правя за да ми обърне внимание и т.н. Спокойно, и да ми се случи, не бих се унижила никога да пусна тема тук. Просто проблемите си ги решавам сама. А това даже не мога да го нарека и проблем.
Нарицанията които използваш - чехльо, боклук - не са коректни. Оправданията ми са далеч от клиширани. Оправдания ли? Не се оправдавам, изказвам мнение , или по-скоро се защитавам тезата си. Ти нападна първи поста ми.
Говорим за свестни мъже - ами един свестен мъж никога не би накарал едно момиче да се чувства унизено, да се чувства пренебрегнато и нежелано. Никога не би запонал връзка в която знае че няма да се отдаде изцяло. Един мъж знае какво си струва и какво не. Знае къде и как да постави границите. Но знаеш ли колко често се срещат такива хора? Ами, рядко. В живота си съм видяла няколко такива екземпляра. Повечето са 30+ . Заради това ми остава само възможността да се отдам на течението.

anonymous708973
05-23-2010, 10:36
Свестните мъже не се пръкват от въздуха. Първо са били свестни момчета. :wink: Които няма да унижат момичето, знаят къде са границите и т.н...

Към автора: Не се дръж като боклук, че ще затвърдиш тезата "Жените не знаят какво искат"... Баш двоен стандарт си става.

valdesbg
05-23-2010, 10:49
Хубаво бе девойке - казваш свестните са малко. Ами защо не го насърчиш да стане един от тях? Къде е свестното да се прави на ударен и да играе по тънката лайсна с нея? Нали се сещаш че филма в нейната глава ще стане драма вече, а в неговата глава ще се затвърди мнението че той е центъра на вселената?

Знаеш как да се решаваш проблемите - чудесно. Ами дай да научим и другите как да си ги решават по най-удачния и умен начин. Не мислиш ли че така е по добре? За да не стават свестните мъже и жени още по застрашен вид.

Ако свестните мъже в средата ти са малко - разшири я. Лично познавам 3-ма човека под 25 години, които се вписват идеално в това, което описваш. 30+ са повечето които си срещала. Хайде обясни ми защо в моята среда се намират хора под 25 години които знаят колко струват и къде се намират. Желание да има - другото вече е лесно.

Такива работи :)

gabsit000
05-23-2010, 11:18
няма лек начин да кажеш на момиче,че късаш с нея..особенно ако се е привързала към теб... единствения начин е просто тя да няма чувства към теб и дори да скъсаш с нея да й е все тая ...което е малко вероятно..така че съжалявам ама няма как да помогна .. със сигурност ще я нараниш и от зависимост колко е държала на теб и колко се е привързала ще й бъде гадно..

soul1199
05-23-2010, 20:23
само не й казвай,че искате да си останете приятели!тва е най-ужасното нещо :?

producenta
05-23-2010, 20:25
пръдни в стаята

Alex3nd
05-23-2010, 21:01
Напиши и sms със следния текст :

Аз съм мухлен, мухлен мъж,
мухлен съм от край до край.
Аз съм мухлен, мухлен мъж,
а не ти се вярва май.
Мухлен е и моят крак,
а и моето очо,
срам ме е от танци, щото как...
Аз съм просто най-прост ......тук си напиши името

Поне , докато плаче ще се хили от време на време...вярно , че на твой гръб ама няма как...
Аз още ти се хиля,като се сетя за темата с това, че се изпускаш при зъболекаря. :razz:

LucasBoy
05-23-2010, 22:53
С смс е мн кофти. Най-добре бъди мъж, иди и кажи че няма да стане, използвай фрази от сорта на "любовта огасна", "връзката ни се изчерпа" и естествено всеизвестното "заслужаваш да намерищ щастието си, но това не съм аз". Много върви, даже има вариант да се разплаче и да те запомни като най-добрия резач(това май не звучи добре :D )

miroclava
06-06-2010, 11:18
moeto mnenie e da i kaje6 sorry trqbva da skusame ne6tata ne stoqt dobre no moje da si ostanem priqteli 8)
След като колелото на любовта се е завъртяло няма абсолютни правила.

therichbitch
06-06-2010, 15:07
Най-добре е да се държиш като абсолютен задник, да се унижаваш пред нея , да забравяш да й се обаждаш, все да имаш някакви дебилни оправдания ... Така тя ще те остави, което е супер вариант.

+1

filmimilmi
06-06-2010, 15:15
Толкова проста тема, а толкова много излишни приказки.
Ами направи така, че тя да те разкара. Просто се дръж като мухльо известно време, за да я ядосаш до такава степен, че да й писне от теб и сама да пожелае да прекрати нещата, изпитвайки желание не да плаче, а да се радва, че вече те няма. :)

ScarletBite
06-06-2010, 16:05
Специален поздрав с една велика песен! - http://www.youtube.com/watch?v=sal4jANWP1A&feature=related

umri
06-06-2010, 16:42
Плясни я, кат за последно и и го кажи. Това да ти е проблемът... да не знаеш как да режеш :lol: :lol: :lol:

TranceMusic
06-07-2010, 09:34
Не и звъни,не я търси,като те потърси не отговаряш и така ...

Vanish
06-07-2010, 09:50
Кажи ѝ, че не си за нея, че си смотан, че ти не я заслужаваш и разни такива. Поне така мисля, че няма да и е много кофти. 8-) Moля?
Тва да си наранява собственото самочувствие, заради няква пача пък е най-долното нещо...

Lyubeto
06-07-2010, 09:56
Стани досаден и не я оставай миг да диша свободно. Ходи навсякъде с нея ,даже с приятелки като излиза пак отивай с нея. Звъни и през 5 минути и се прави на прекалено загрижен. Накрая ще й писне и сама ще те разкара.

Niakoitam
06-07-2010, 12:56
Някои момчета си остават такива до края на живота си, не порастват, не стават мъже.
Мм, няма да ме видиш да пускам такава тема, при мен тези не минават, повярвай ми. Ако някой ме игнорира, то аз не му се бутам, не съм нахална. Заради това не ми се налага да пускам сълзливи теми от рода на - ах, какво да правя за да ми обърне внимание и т.н. Спокойно, и да ми се случи, не бих се унижила никога да пусна тема тук. Просто проблемите си ги решавам сама. А това даже не мога да го нарека и проблем.
Нарицанията които използваш - чехльо, боклук - не са коректни. Оправданията ми са далеч от клиширани. Оправдания ли? Не се оправдавам, изказвам мнение , или по-скоро се защитавам тезата си. Ти нападна първи поста ми.

Тук ми се струва че малко се изхвърляш. Не, всъщност доста се изхвърляш и се надценяваш. Не те познавам, но познавам доста силни личности, които понякога и те не издържат или просто крият разни неща под дебела черупка. Никога не се заричай за такива неща, защото има една много добра мисъл "НИКОГА НЕ КАЗВАЙ НИКОГА."



Говорим за свестни мъже - ами един свестен мъж никога не би накарал едно момиче да се чувства унизено, да се чувства пренебрегнато и нежелано. Никога не би запонал връзка в която знае че няма да се отдаде изцяло. Един мъж знае какво си струва и какво не. Знае къде и как да постави границите. Но знаеш ли колко често се срещат такива хора? Ами, рядко. В живота си съм видяла няколко такива екземпляра. Повечето са 30+ . Заради това ми остава само възможността да се отдам на течението.

Всъщност с това доста добре ме описа. Значи за теб и аз влизам в категорията свестен мъж. И за това съм си и сам. Знам си предимствата и недостатъците, знам и че недостатъците не са ми хич малко, знам че и за момента не мога да дам това, което искам, а знам какво искам да дам, знам че също няма как да мога да се отдам изцяло, защото не зависи само от мен, знам как мога да се държа добре с момичето за да се чувства перфектно и желая любовта много силно, но не смея да се впусна в нея, зщото ме спира това че нещата не са под мой контрол. Това прави ли ме свестен в твоите очи. И забележи...аз съм на по-малко от 25 години. Тук идва и един друг въпрос. Не са ли точно тези мъже незабелязани или приети само за приятели, защото не са от гъзарите и фешъните? А да и един още по важен въпрос към теб. Ти определяш ли се като свястна и достойна за един такъв мъж. Както казах аз не те познавам.Ама много искат свестни мъже пък в последствие решават че нещо не ги кефят, защото са "повредени" нещо. :)

umri
06-07-2010, 14:37
Стани досаден и не я оставай миг да диша свободно. Ходи навсякъде с нея ,даже с приятелки като излиза пак отивай с нея. Звъни и през 5 минути и се прави на прекалено загрижен. Накрая ще й писне и сама ще те разкара.
Дано не си толкова тъпа, че да говориш сериозно.

therichbitch
06-07-2010, 20:59
някой нагоре като спомена песен, се сетих, че можеш да я поздравиш с :

http://www.youtube.com/watch?v=rrVDViSlsSM

ще разбере намека ти :lol: :lol: :lol:

Lyubeto
06-07-2010, 21:11
Стани досаден и не я оставай миг да диша свободно. Ходи навсякъде с нея ,даже с приятелки като излиза пак отивай с нея. Звъни и през 5 минути и се прави на прекалено загрижен. Накрая ще й писне и сама ще те разкара.
Дано не си толкова тъпа, че да говориш сериозно.

Що да не? Аз мразя някой да ми досажда и да не ми оставя грам спокойствие. Готова съм да зарежа всеки заради това . Готова съм да зарежа дори годеника ми ако го прави системно . Той иска да я зареже без да я наранява . А според мен по друг начин няма как да стане. Пък и ако момичето е достатъчно умно и достатъчно добре познава човека до себе си сама ще разбере ,че той вече не я иска като той си промени отношението към нея неоснователно и ще се отегли сама, с достойнсвто и без излишни драми.Чела съм ти темите и познавам до някъде как мислиш от това.Така ,че нека не се обиждаме само , защото не си съгласен с мен.

umri
06-07-2010, 22:14
Стани досаден и не я оставай миг да диша свободно. Ходи навсякъде с нея ,даже с приятелки като излиза пак отивай с нея. Звъни и през 5 минути и се прави на прекалено загрижен. Накрая ще й писне и сама ще те разкара.
Дано не си толкова тъпа, че да говориш сериозно.

Що да не? Аз мразя някой да ми досажда и да не ми оставя грам спокойствие. Готова съм да зарежа всеки заради това . Готова съм да зарежа дори годеника ми ако го прави системно . Той иска да я зареже без да я наранява . А според мен по друг начин няма как да стане. Пък и ако момичето е достатъчно умно и достатъчно добре познава човека до себе си сама ще разбере ,че той вече не я иска като той си промени отношението към нея неоснователно и ще се отегли сама, с достойнсвто и без излишни драми.Чела съм ти темите и познавам до някъде как мислиш от това.Така ,че нека не се обиждаме само , защото не си съгласен с мен.
Когато в една връзка единия иска да зареже другия, това означава, ч е другия е по-привързан, а на първия му е писнало. Ако този, който иска да зареже тръгне да се държи супер мило и да се вре ще мине доста време, докато ролите се обърнат, но тъй като този, който иска да зареже няма чувства едва ли би искал да направи ЧАК такава услуга на другия, с цената на нараняването на собственото си достойнство. Дори няма да има желание да го прави.

Представи си, че годеникът ти дотегне и нещо не ти харесва вече и искаш да се разделите... За да го зарежеш ще започнеш да му се вреш, да му влизаш в личното пространство и да проявяваш слабост или просто ще прекратиш връзката? Не ми отговаряй, защото въпросът е реторичен.

Значи според теб, ако искаш да зарежеш някой, трябва да започнеш да му се вреш в личното пространство, да ставаш фамилиарен и по това половинката ти да разбере, че не го искаш... доста странна логика.

Може и да не си тъпа, но това, което даваш като съвет е грешно и вместо да отхвърляш мнението ми с лека ръка се замисли дали поне малко не съм прав. Така, като даваш съвети, хората в отчаянието си по неволя може да те послушат и да направят грешка, с която още повече да затънат. Добре, че случая не е такъв.

едит; ебахти есето за някаква простотия... тряа се прегледам.

Lyubeto
06-07-2010, 22:18
Добре де темата е за това как да зарежеш някого БЕЗ да го нараниш. А ако вече не ти пука за него и не се интересуваш дали ще го нараниш , начините за слагане на край са много . Аз също подкрепям тезата ,че е най - добре да се каже истината , дори и да е много болезнена , но все пак не това е питането на автора. И не мисля ,че съвета ми е грешен като цяло.
Но щом моя е грешен - кажи някой вярен по темата . :wink:

dimitarp
06-07-2010, 22:58
Или го направи като мъж *отиваш и и го казваш направо и НЕ УВЪРТАШ* или даваш пример на другите какви утайки да бъдат *нямам нищо лично и нямам намерения да те убиждам*