PDA

View Full Version : А вие как се запознавате с момчета? :D



Luscious_Heart
05-22-2010, 16:26
Предполагам ви е познато... Видите някое уникално яко момче, обаче в напълно неочаквана ситуация. И почваш да се чудиш: "Тоз обвързан ли е, не е ли?"
Как ще се запознаете с непознато момче навън? Например в магазина, в някое кафене, на спирката, в рейса?
Умеете ли да отидете до него и да му кажете: "Здравей, аз съм Х, а ти?" и не съществува ли доста голям риск от разочарователно отхвърляне, когато подходиш твърде явно и импулсивно?
Аз ще пиша по-късно моя опит, ако не забравя, че сега ще вечерям.

wwe11
05-22-2010, 16:30
УЖАС !! ПОРЕДНИЯ ПУБЕР !! :D :D

Luscious_Heart
05-22-2010, 16:34
^ тихо лешпер..

Mecho0
05-22-2010, 16:36
Само ако показва интерес към мен, тогава действам :D Ако той вече не го е направил 8-)

Sisi7u
05-22-2010, 16:43
аз отговорих с : Ако имам възможност, по-дълго време погледи и т.н

ако и той има интерес към мен чакам той да дойде ..
никога не бих отишла на крака на някого .. дори и да е супер привлекаелен .. или пък мн0г0 г0 харесвам ..
не е в мой стил :)

December
05-22-2010, 16:48
Обикновенно имам късмет,и момчето ме заговаря след като съм му хвърляла погледи :lol:
Сякаш им пращам някаква телепатия да ме заговорят,и то винаги се получава :lol:

Luscious_Heart
05-22-2010, 17:02
Ами аз използвам чара си като средство, да го накарам сам да дойде. Така де, привличането си е привличане. 8-) И изключително много зависи от настроението ми... има дни, в които мога да се запозная със 100 човека спокойно. Има такива, в които излизам САМА и се прибирам САМА и ВКЪЩИ.
И в моя стил не е да правя голяма първа крачка като директно отиване до него и запознанство в последствие. Това дори момче да го направи, бих се объркала тотално; дори и да е хубав. Ако не ме кефи пък - направо ще се уплаша. :lol:
И все пак досега съм ходила с момчета, които или са приятели на приятели, или са някакви училищни гадженца... Абе, сещате се. :razz:

YouDontKnowMe
05-22-2010, 17:13
Отивам и се запознавам.Не го правя често, защото много рядко нещо ми хваща ухото (различно от псувни,простотии и т.н.)

alex4et0y
05-22-2010, 17:21
Ако имам възможност, по-дълго време погледи и т.н. След това той сам идва и се запознаваме. Много рядко правя първата крачка, ако има инетерес няма да му отнеме много време да дойде и да се запознаем. 8-)

Candice
05-22-2010, 20:47
Директно! Няма какво да увъртам :D Просто отивам при него с думите `може ли да се запознаем` :)

georgerrrrr
05-22-2010, 20:56
Еми най добре е да накараш пнякой общ познат да ви запознае, или да си създадеш ситуация която изисква запознанство.. не ей тка, минаваш си по улицата спираш го : здр, много си сладък искам да се запознаем .. - случвало ми се е и не ми направи особенно голямо впечатление

:-o :?

cw3tty
05-22-2010, 21:05
надъхвам се с кураж / :lol: /отивам и се запознавам, аз съм си непредсказуема личност :D

DevilWish
05-22-2010, 21:22
Аз директно го питам.Ако каже "не" ,майната му, но никой не ми е казвал 'не'.Иначе аз най-често казвам 'не" ама друго е момиче да те пита, друго е момче да те пита.

tanch3t093
05-22-2010, 22:13
Само ако показва интерес към мен, тогава действам :D Ако той вече не го е направил 8-)
1

DeViLMaN
05-23-2010, 07:15
глеам я 1-2 дена кфо прай компания туй-онуй ... после са прая на глупак излагам се пред всички получава се супер конфузно, тя казва ще си помисля ... след тфа ме намира в скайп и ми пише ай да излезем и т.н. от там нататък вече всичко е наред :D :D

Nakadah
05-23-2010, 08:05
не знам

anonymous708973
05-23-2010, 08:46
Доколкото се познавам второто най-често, за съжаление. Да е имало два случая обаче, в които непознат ми е хванал око - на спирката да речем. В училище е по-лесно... фейсбууци и т.н... Иначе ако някой път съм се надъхалала много, може и да отида и аз да се запозная. Прави впечатление, че момчетата се кефят на момичета, които не ги е срам. И все пак... пуст срам, появява се, когато не ти трябва 8-)

pamii
05-23-2010, 10:37
Ако имам възможност, по-дълго време погледи и т.н.
Никога няма да отида на крака и да го попитам : 'може ли да се запознаем '? Звучи ми адски смешно ! Затова чакам, ако той има интерес към мен, той ще дойде. Ако ли не - майната му !

soul1199
05-23-2010, 20:27
Имаше едно момче в кафето,имаше погледи а у,аз отидох,запознахме се,беше голям смях,след тва си разменихме скайповете и 1 път излзиахме,целувахме се и тва беше. :lol: Никога повече няма да се запознавам директно,нито той ме прие насериозно,нито аз и за двама ни беше само забавление.

xoxi
05-23-2010, 20:40
До сега само веднъж се е случвало да видя някой и веднага да си кажа "Този не мога да си позволя да го изпусна" Тогава отидох при него, запознахме се и до днес сме приятели.
Иначе попринцип не обръщам внимание много. Ако някой само ми хване окото, хвърлям по някой поглед и толкова. Пък той ако реши да дойде да се запознаем, нямам нищо против.

earthquaker
05-29-2010, 20:41
никога не съм отивал при някоя с думите 'искаш ли да се запознаем, аз съм еди-си-кой'

абсрудно ми звучи. колкото и да съм спечен, все ще измисля нещо по-умно, баси..

anfarwol
05-29-2010, 20:58
ами аз най често отивам направо и се запознавам
имам и един коз, тъй като имам доста познати и приятели и ако са в обща компания отивам,говоря с познатия/та и "уж"от учтивост се запознавам,разменям 1-2 погледа,усмихвам се широко,завръзвам разговор и после файсбуук и скайп :)
ако всичко злезе добре получавам или някоя симпатична среща или просто приятелче :) :D :) :D

Nakadah
05-29-2010, 21:15
ами аз най често отивам направо и се запознавам
имам и един коз, тъй като имам доста познати и приятели и ако са в обща компания отивам,говоря с познатия/та и "уж"от учтивост се запознавам,разменям 1-2 погледа,усмихвам се широко,завръзвам разговор и после файсбуук и скайп :)
ако всичко злезе добре получавам или някоя симпатична среща или просто приятелче :) :D :) :D
:lol: :lol:

DeViLMaN
05-30-2010, 08:31
Ей шшш алооо .. обАрни са мА, сакам да те ярим, капиш ай с мене малко са напия и да та набия а после сиекс :D :razz: :razz: :razz: 8-) 8-) 8-)

justonegirlwithonehope
05-30-2010, 09:44
Много рядко се случва някой да ми хване окото, но все пак ако се случи чакам няколко дни, през които когато е някъде около мен следя отношението му към останалите, жестовете му и всичко останало.Ако ми се стори свестен изпадам в еуфория и ако той не дойде сам, както попринциш се случва, аз припкам при него.Какво толкова. 8-)

rebeccaa
05-30-2010, 11:11
С погледи а у .. не е в моя стил да ходя аз да се запознавам :-D

therichbitch
05-30-2010, 13:57
никога не бих отишла на крака на някого .. дори и да е супер привлекаелен .. или пък мн0г0 г0 харесвам ..
не е в мой стил[/b] :)

sladur4etyYy
05-30-2010, 15:11
погледи, а ако мноого ми хареса, може да добавя и усмивка, примерно. друг е въпроса, че не ми се случва често някой да ми грабне окото. иначе и да се запозная не ме бърка, но обичам инициативни момчета, така че това е по- скоро тяхна работа.

ReachlessGirl
05-30-2010, 19:25
Не съм от типа хора, които отиват и се запознават директно с някой .. предпочитам погледи, усмивки и той ако поиска сам да дойде при мен - иначе мнооооого слабо аз да направя нещо! ..

ef4etyYy
05-30-2010, 22:44
С погледи а у .. не е в моя стил да ходя аз да се запознавам :-D +
така веднъж се запознах с едно момче в автобуса, беше преди около 3-4 години, още сме си приятелчета .. :lol: Радвам се, че единствения път, когато реших аз да се запозная с някой ,ей така от нищото, излезе нещо :grin:

hgfh
05-31-2010, 07:37
Никак :o . Нито момчета идват при мен да се запознаем, нито пък аз при тях (срам ме е :lol: ).

jghgh
05-31-2010, 08:29
И в моя стил не е да правя голяма първа крачка като директно отиване до него и запознанство в последствие. Това дори момче да го направи, бих се объркала тотално; дори и да е хубав. Ако не ме кефи пък - направо ще се уплаша. :lol:
8-)


Ми така де, нещата трябва да стават постепенно.
Аз ако си харесвам някого, по същия начин гледам да му се усмихвам, да се навъртам около него и нещата постепенно си стават. Особено ако пък става дума за голяма компания..

И по същия начин понякога лесно се запознавам с хора, друг път сякаш никой не ми отразява 'погледите'.. но си зависи и от излъчване, и с какво самочувствие си тръгнал навън, и от предпочитанията на този, който "сваляш" 8-)