PDA

View Full Version : чуствам се зле



Barrmana
05-22-2010, 18:56
Здравейте,първо искам да кажа ,че това не е моя регистрация , а на един приятел така че не съм аз истинския автор или как да го кажа :) .. После се извинявам за правописните грешки,защото много бързам .. така ..

1во.Искам да кажа , незнам дали на някой му се е случвало , но се чуствам зле,просто от вътре ми е много гадно незнам сякаш нещо ме притеснява или нещо такова ,имам чуството ,че в тоя живот за нататак ще си умра от скука и разочарование и не знам какво ще правя за напред ,на къде ще се орянтирам какъв ще ставам и сякакви неща , от вътре ме притеснява нещо незнам точно какво ,слушам си веселата музика и си правя обикновенните неща , но в момента се чуствам адски зле без никаква основателна причина ,иска ми се да отида някаде далеч на тихо и хубаво място.. на 14 години съм в момента ... не е темата колкото да ми казвате някакви съвети ми , просто за да си го кажа , защото и в момента няма с кой да споделя така че .. е ако някой се е излъгал да ми чете темата .благодаря ;д

KpucmuHa
05-22-2010, 19:00
ще ти мине

anonymous546178
05-22-2010, 19:12
Млад си за криза на средната възраст, тъй че пий една бира излез с приятели и ще ги мине

nIkEnCeTy_bE
05-22-2010, 19:18
С времето всичко отминава. Излизай с приятели, слушай бърза музика, смисъл някоя която ще те развесели.

danibebi
05-22-2010, 19:37
И аз понякога съм така и ми минава.Няма страшно.Просто се забавлявай повече,излизай и т.н. :-)

Bubbly
05-22-2010, 20:27
Нормално е. Не се насилвай да излизаш, ако не ти се излиза или да правиш нещо, което не ти се прави. Просто изчакай да мине. Човек се нуждае и от такива периоди.

ImmortalSportFreak
05-22-2010, 20:53
Намери си някое занимание (спорт например);не си позволявай да скучаеш много и ще имаш по-малко време за мислене за подобни глупости.Излизай с приятели повечко .. ;)

anisummer
05-23-2010, 20:48
Когато и на мен ми е ставало така отивам в близкия парк и бягам колкото издържа. Накрая, от толкова напрежение в гърдите , ми идва да се разсмея(това го приемам за странно) :D , но на мен лично ми действа много разведрително

LucasBoy
05-23-2010, 22:22
Не се впрягай, аз съм така понякога ;) В такъв случай има два варианта - карам колело или ако ме мързи повече си пускам някоя комедия и заспивам посредата. После като се събудя нищо ми няма :D

Nakadah
05-23-2010, 22:38
дишай дълбоко

wasser
05-24-2010, 04:31
Пубертет..всеки е минавал през този период и се е чувствал така!И аз на моменти изпитвам същото като теб..Идва лято,излизай повече,говори с приятели!

SmilezZz
05-24-2010, 14:24
Пубертет..всеки е минавал през този период и се е чувствал така!И аз на моменти изпитвам същото като теб..Идва лято,излизай повече,говори с приятели!

Bezdomnokuche
05-24-2010, 17:24
Наистина, това е пубертет. И на мен ми се е случвало много пъти. Ужасно е, но щр то мине. Споко! :) :) :) :) :) :) :)