PDA

View Full Version : Две момичета-едно момче



GracelessIsDumb
05-22-2010, 19:13
---

mArMaLaDkA
05-22-2010, 19:20
епа, децата се харесват. 'що си вреш носа там, където не ти е работа?

valdesbg
05-22-2010, 19:22
Сега гледай акк ще ти кажат да остъпиш и да оставиш момчето щото иначе ще си куpва :)

По темата.. нямам какво да кажа. Т.е. мързи ме да пиша.

GracelessIsDumb
05-22-2010, 19:22
епа, децата се харесват. 'що си вреш носа там, където не ти е работа?
може би си прав/а

cw3tty
05-22-2010, 19:26
щом се харесват, толкова ли си зле, че да ги разделяш ? харесваш го много - окей ,ама А. и А. се харесват - помисли как ти щеше да реагираш, ако разбереш, че с някого се харесвате ? събери ги вместо да ги разделяш :lol:

mArMaLaDkA
05-22-2010, 19:50
Сега гледай акк ще ти кажат да остъпиш и да оставиш момчето щото иначе ще си куpва :)

По темата.. нямам какво да кажа. Т.е. мързи ме да пиша.

никой нЕма да й каже, че е курва, защото нищо курвенско не е направила. Въпросът е, че да не отстъпи, значи да се бори. А за какво(или кого) да се бори, при положение, че момчето вече си е харесало друго момиче и симпатиите му са споделени?

То е много удобно да метнеш 2 изречения и да изчезнеш, аз това го правех в 5-ти клас и докато при мен това е било в близкото минало, при теб е било доста отдавна.

simi4ka
05-22-2010, 19:59
Разделяй и владей :o Бъзикам се :D

valdesbg
05-22-2010, 19:59
Рони пак не хващаш иронията.

Иначе - като го харесва момъка - ще се бори. Тъкмо ще се провери колко силно Алекс харесва Антония. Ако е достаъчно - намесата на авторката ще е без значение. А ако не е достатъчно намесата на авторката ще ускори това което така или иначе ще се случи.

Доколкото разбирам - Алекс и Антония още не са официално заедно => Алекс е свободен => всяка може да се бори за неговото сърце. Така че... да се бори девойката.

Какво да прави - ми каквото всички на нейната възраст - да кани Алекс да излизат заедно. Там погледи, чар и т.н... и ще си проличи кой кого харесва.

Happy now?

mArMaLaDkA
05-22-2010, 20:03
Свободен е, да, и всяка е свободна да му се хвърля в краката, но след като той вече си е набелязал оная девойка, би трябвало да не обръща внимание на нашата.

предлагам да се обзаложим. аз казвам, че авторката нЕма да я огрее. спечеля ли, ще ме черпиш. :oops:

WaterLilly
05-22-2010, 20:05
Оф, а стига сте ги трили тия теми! Ако ще пускате нещо, оставете го така, не го трийте. :?

valdesbg
05-22-2010, 20:07
би трябвало да не обръща внимание на нашата.

предлагам да се обзаложим. аз казвам, че авторката нЕма да я огрее. спечеля ли, ще ме черпиш. :oops:

Би трябвало, ако я харсва достатъчно. А това трябва да се провери.

Иначе - айде на бас. Ама ако загубиш - идваш до София да ме черпиш :)

Едит: Ахахахаххааха верно нЕма да я огрее... ех.. значи ще идвам до теб да те черпя. Спечели си го :)

hamilcar
05-23-2010, 06:33
Явно темата е приключена.