PDA

View Full Version : Поредния филм



pamii
05-22-2010, 21:33
Ба*ти наивната съм ! Не мога да се понасям вече .. :?

Ходихме, за*ба ме поради причината, че не изпитва повече нищо към мен. Okay, опитах да го забравя, ама не стана - от един шибан клас сме. Пратих една фр да говори с него и да попита дали имам още един шанс и дали изобщо пак би тругал с мен .. Той й казал, че не е сигурен и трябва да се реши м - у мен и друго момиче, и че му трябва малко време. За сега било 50/50 ..
3 дена по - късно филма продължава така:
Той и Тя са заедно ! Аз отново съм здухата, иде ми да се самоубия и същевременно защо не мога да спра да тичам сред гъза му като кученце ?! Никога не е било така ! Не мога вече .. чувствам се толкова гадно ..
:x

valdesbg
05-22-2010, 21:47
И няма опция да стиснеш зъби и да си кажеш - "Не аз няма да бъда изтривалка?" :-o

Божей.. накъде отива тоя свят.

pamii
05-22-2010, 21:58
И няма опция да стиснеш зъби и да си кажеш - "Не аз няма да бъда изтривалка?"

Ми не, няма .. :?

valdesbg
05-22-2010, 22:00
Е като няма... тичай му след гъза и не се оплаквай...

pamii
05-22-2010, 22:08
Да, благодаря ! то защото е много лесно да се каже .. // опция .. каква ти опция Боже ?!? :?

SpeakSoftlyLove
05-22-2010, 22:11
Ти сама не искаш да си помогнеш.
От тук нататък нищо друго не ти остава освен да чакаш златната рибка. :)

tanch3t093
05-22-2010, 22:18
Кажи си: какъв е този идиот, залсужава ли вниманието ми? ... Няма да бъда истривалка, а даже ще му покажа какво е изпуснал .. ;)

Бъди нахакана, не прецакана! Покажи му, че не ти пука, защото момчетата, както и момичетата не обичат да им ходят по гъзовете, обичат това, което е интересно и което не могат да имат! :P
Успех! ;)

pamii
05-22-2010, 22:20
Не, просто искам пак да сме заедно и всичко да е okay,само дето не мога да се примеря с факта, че това не може да стане.. И все още имам надежда, че ЩЕ бъдем някой ден заедно ... :?

pamii
05-22-2010, 22:22
Колко ли задръстено звуча ..

А дали ще го забравя ако го 'игнорирам' ?

tanch3t093
05-22-2010, 22:27
Колко ли задръстено звуча ..

А дали ще го забравя ако го 'игнорирам' ?
По-скоро ти ще си го мислиш, както виждаш той не е сигурен дали те обича, щом иска да избира между теб и др момиче. Колкото и да е трудно, ако не искаш в неговите очи да изглеждаш "тази дето не ме оставя намира" - покажи му, че не ти пука за него, както на него за теб!

pamii
05-22-2010, 22:28
мерси :-)

YouDontKnowMe
05-22-2010, 22:28
Ба*ти наивната съм ! Не мога да се понасям вече .. :?

Ходихме, за*ба ме поради причината, че не изпитва повече нищо към мен. Okay, опитах да го забравя, ама не стана - от един шибан клас сме. Пратих една фр да говори с него и да попита дали имам още един шанс и дали изобщо пак би тругал с мен .. Той й казал, че не е сигурен и трябва да се реши м - у мен и друго момиче, и че му трябва малко време. За сега било 50/50 ..
3 дена по - късно филма продължава така:
Той и Тя са заедно ! Аз отново съм здухата, иде ми да се самоубия и същевременно защо не мога да спра да тичам сред гъза му като кученце ?! Никога не е било така ! Не мога вече .. чувствам се толкова гадно ..
:x
1. Той не е виновен , че не изпитва нищо към теб - "Хората са виновни за постъпките си,но не и за чувствата си " - зарязал те е, ама ако бяхте заедно щеше ли да си щастлива с факта, че момчето ти не е влюбено в теб?

2. Защо пращаш други хора? Ти уста , мозък , крака нямаш ли си ? Защо трябва да има посредник?Да не кажа детинско, но е глупаво.

3. 50/50 ... Чудел се е как да бъде по-мил, защото "не мога да спра да тичам сред гъза му като кученце".

4. Така де, тичай , унижавай се. Той явно не те харесва. Каквото и да правиш това е положението.

valdesbg
05-23-2010, 06:18
Да, благодаря ! то защото е много лесно да се каже .. // опция .. каква ти опция Боже ?!? :?

Е никой не е казал че ще е лесно :) Ама това трябва ли да те спира?

Вариантите са ти два - да се вземеш в ръце и да излезеш от глупавия филм, в който сама си се набутала или да продължих да играеш кученцето, което той така или иначе не забелязва.

И не надежда НЯМА.

wali00
05-23-2010, 08:27
бахти отворения!? щял да си помисли ;дд ;х

тва, че продължаваш да го харесваш (и сиг ревнуваш от "новата") му доставя удоволствие.. само те кара да се чувстваш зле.. за това се направи, че нито го харесваш, нито ти пука за него..! :)

anonymous708973
05-23-2010, 08:41
Пратила си приятелка да го пита?! :shock: Кой клас сте? Трети?!
Искал да избира между вас двете? И кво, ти си стоиш и си кротуваш, докато прави списъци с плюсове и минуси? И ако избере теб, трябва да се
чувстваш поласкана ли?
Той е разбрал, че може да те разиграва и да те кара да му ходиш по гъза. Щом го е научил, ще го използва пак днес, утре, след седмица или месец. И пак ти ще си наранена... Вземи се в ръце и покажи на тоя мръхльо, че си имаш достойнство!

kindergarden
05-23-2010, 08:46
стискаш зъби и се примиряваш с факта че никога няма да сте заедно вече...минават няколко дена на тъга и се оправяш ама наистина трябва да решиш че искаш да спреш да се измъчваш и че нямате бъдеще

silversteinn
05-23-2010, 09:02
http://static.pyzam.com/img/funnypics/animals/why%5B1%5D.jpg

LiGiDY
05-23-2010, 09:13
памм гледах решения на проблема пък и аз съм го опитвал и винаги действа значи намери някой негов гнусен навик или нещо такова и всеки път като те обземе "любовна треска" си помисли за него ище ти мине :) :) :)

pamii
05-23-2010, 10:02
Мерси на всички :-)
Това беше ! Отказвам вече да съм парцал. :P

BlueFace
05-23-2010, 10:48
Мерси на всички :-)
Това беше ! Отказвам вече да съм парцал. :P

Да го напишеш тук е много по-лесно ,отколкото да го приложиш в действителност ;)

П.П. Съгласен съм с мненията на YouDontKnowMe и valdesbg :)

anonymous708973
05-23-2010, 11:23
Дали ще можеш да кажеш същото след седмица? :wink:
Иначе продължавай да пишеш тук - интересно ми е да разбера дали си се справила.

pamii
05-23-2010, 11:28
Дали ще можеш да кажеш същото след седмица? :wink:
Иначе продължавай да пишеш тук - интересно ми е да разбера дали си се справила.


Okay, надявам се да си одържа на думата! Но все още не съм на 100% сигурна в себе си! :(
Ще продължавам да пиша ..

bilqnavod
05-23-2010, 17:54
Мале ей тва много го мразя - някой да избира между мен и друга или да се колебае и да не може да се реши. Наистина тва някои момченца си просят пердаха. И на мен се е случвало - гадно е наистина.

buuu
05-23-2010, 17:58
ай да и ебеш майката на тая твойта френдка а на него да му теглиш 1 майна ? :lol:

taffy
05-23-2010, 20:09
Изобщо не си и помисляй да му тичаш по гъза !
Колкото и да ти пука, не го показвай пред него !
Остави го щом не знае кво иска.. Той не знае какво изпуска ;)
Никога не падай на колене, пред който и да е. Никой не заслужава това. Както тоя не заслужава и нервите ти.

Bezdomnokuche
05-23-2010, 20:43
Аз си мисля че ще може да си го върнеш като си намериш друго гадже и да се целувате пред този дето харесваш и така ще си недостъпна и той ще ти е като памук в ръцете. :)

pamii
05-23-2010, 23:48
ай да и ебеш майката на тая твойта френдка а на него да му теглиш 1 майна ? :lol:

Е тя не ми е приятелка, аз не я й познавам дори ..


Bezdomnokuche - мерси, но не мисля, че има смисъл от това.. Само да използвам друго момче и после да ме разправят всички каква ку*ва съм била !

Мерси за всички отговори, както казах вече няма да се унижавам с този шибаняк! Или поне ще опитам, сама не си вярвам още, но да видим .. ще продължавам да пиша тук!

FreakBitch
05-24-2010, 00:05
.. дъх.. много познато и кофти положение.. :cry:
той така или инче няма да те захаресва.. просто си намираш друг, не за да му правиш гадно, а за да го позабравиш ти малко (не че ще стане), но все пак ще ти е малко по-леко. След време той може да се сети, че те иска.. но няма да е добър план веднага да му се хвърлиш на врата, прави се на наранена и незаинтересована (действа!) .. а относно онази новата му.. хм. майната и! да го духат и двамата.. :D