PDA

View Full Version : Mislite li 4e imam 6ans



ivanecova
05-23-2010, 06:50
Zdraweite... :D :-) momi4e sam i imam wypros kam vas...haresvam edno mom4e mnogo..toi e naqsno s tova no ne mi e dal nikakav otgovor..pravih za nego kakvo li ne no ot negova strana ne polu4ih ni6to...v prodaljenie na 2 meseca go haresvam...no mnogo...napravo poludqvam..kakvo da pravq?Kogato go vidq v u4ili6te prosto neisdarjam.Kogato se zagledam v nego zabelqzvam 4e me gleda...? Imam bazici s edno mom4e iu kogato toi vidi kolko mi e zabavno s drugoto mom4e se qdosva..neznam na kakvo se dalji..ina4e si govorim..razprostranqva 4e go haresvam natam nasam..i kato go popitam koi go e napravil..toi otri4a da e toi,no nqma koi drug da e....Pred drugite kaZVA 4e ne me haresva,no kogato edin negov priqtel go be6e popital dali me haresva i toi e kazla 4e moje..kogato razbrah tova..otidoh pri priqtelq mu (s nego sme dosta dobri fr) i go pomolih da otide da go popita za posledno dali imam 6anas s engo ili ne! i toi mu be6e kazal da mi predade 4e nqmam 6anas...Nemoga da razbera za6to pred nqkoi kazva 4e moje i da me haresva a pred men vinagi kazva 4e ne me..i kogato nqkoq fr go popita dali me haresva toi s epravi 4e ne q e 4ul.Ta pitah se spored vas dali imam 6ans..i ako da kak da go izpolzvam..kakvo da pravq? Blagodarq vi predvaritelno?
PS.Pi6a na angliiski za6toto ne6to mi se precaka kompiutara :-) :D [/b]

valdesbg
05-23-2010, 06:55
http://5ko.free.fr/bg/cyr.html

Ползвай тоя линк и тогава очаквай да ти обърнем внимание. Маймуница не четем.

ivanecova
05-23-2010, 06:59
e aide sa moje da se raz4ete :D

britzy
05-23-2010, 07:05
на колко си?!

не се занимавай с тоя-не знае кво иска.

ivanecova
05-23-2010, 07:08
na 16 sam i toi e na tolkova

kalpazanka
05-23-2010, 07:46
Нямаш шанс, особено ако не пишеш на кирилица.