PDA

View Full Version : Как да подходя в този случай ?



ssdivision123
05-23-2010, 09:23
Здравейте. Преди една седмица видях едно момиче в моето училище което не бях виждал преди. Чудя се как ли не съм я забелязал защото веднага ми хвана окото, тя е някаква супер готина, абе даже нямам думи да ви обясня за какво става вапрпс. Като се разминавахме бях готов да и кажа нещо от сорта на еи сладурано много си красива ама докато измисля нещо по оригинално тя се беше прибрала в училището, иначе щях да и се нанахвърля веднаха. Поразрових се от файсбука на един приятел, защото аз нямам и видях че е необвързана, но също разбрах, че имам и много конкуренция не само от нейния клас а от цялото даскало. Питах един приятел от нейния клас за телефона й и той ми каза че го няма но може да го намери.
Какво да права да и звънна ли, като я видя да я заговоря ли ? Даите съвет моля

Nakadah
05-23-2010, 09:41
просто метни 1 паве следващия път...

DeViLMaN
05-23-2010, 09:58
просто метни 1 паве следващия път...
Да !

anonymous708973
05-23-2010, 10:16
Хах. С "Хей, сладурано, много си готина" няма да спечелиш нищо, просто ще бъдеш причислен към категория "Досадници, с които никога няма да изляза"... След като е готина, 100% й е писнало от такива невероятно оригинални свалки :?

HexGirl
05-23-2010, 10:32
вчера гледах един много хубав японски филм
за едномомче което точно така харесва едно момиче обаче не знае как да е заговори и човека и намери номера на телефона и и звънеше и я разпитваше за това какво обича а у говореха нон стоп и след много време когато се бяха опознали телефонно си направиха среща и се видяха 8-)
само разказвам филма де пък ти както си решиш

BlueFace
05-23-2010, 10:45
Когато се разминавате из коридорите и намигни и виж каква и е реакцията :)
Ако не си готов да я заговориш просто наблегни на визуалния контакт :)

valdesbg
05-23-2010, 11:17
Хах. С "Хей, сладурано, много си готина" няма да спечелиш нищо, просто ще бъдеш причислен към категория "Досадници, с които никога няма да изляза"... След като е готина, 100% й е писнало от такива невероятно оригинални свалки :?

+1 Колежката ги разбира тия неща :)

Иначе почваш със "Здрасти, аз съм Х. Искам да те питам знаеш ли...." и довършваш по твоя преценка. Като свършите - намираш още една две три теми за разговор, благодариш и си заминаваш.

След това ясно ли ти е какво да правиш?

ssdivision123
05-23-2010, 11:20
Хах. С "Хей, сладурано, много си готина" няма да спечелиш нищо, просто ще бъдеш причислен към категория "Досадници, с които никога няма да изляза"... След като е готина, 100% й е писнало от такива невероятно оригинални свалки :?

+1 Колежката ги разбира тия неща :)

Иначе почваш със "Здрасти, аз съм Х. Искам да те питам знаеш ли...." и довършваш по твоя преценка. Като свършите - намираш още една две три теми за разговор, благодариш и си заминаваш.

След това ясно ли ти е какво да правиш?

не

gabsit000
05-23-2010, 11:25
ами най-елемнтарното е да й намериш скайп ии да завържеш там разговор...ако не искаш така... разбери от какво се интересува ..има ли някво хоби.. какво харесва ..направи го..за да направиш впечатление...и така даже може да събереш повече положителни точки пред конкуренцията ... има много варианти да заъртиш главата на едно момиче,даже ми стана чудно защо и питаш... попринцоп това на вас ви е специалност :-D :D :) :) е успех!!! :) :) :) :)

mArMaLaDkA
05-23-2010, 11:25
удари си една.

valdesbg
05-23-2010, 11:30
Авторе щом не знаеш мармаладката тигое казала


удари си една.

Аз ще добавя и си цъкай нещо на компа. Като порастнеш малко(наакъл) ще разбереш за какво иде реч.

mArMaLaDkA
05-23-2010, 11:32
а защо "мармаладка" има определителен член "-та"? :-o

valdesbg
05-23-2010, 11:35
Защото показва уникалност, и дефинира точно определен потребител. :) Да не пита после коя мармаладка, конфитюрка и така нататък. Макар че с тоя умствен багаж... нищо чудно.

mArMaLaDkA
05-23-2010, 11:42
аз пък си мисля, че не трябва да го има това "-та" в края, разчитам на беглите си спомени от единия час по български.
както и да е, скучно ми е и си почесвам пръстите. :)

anonymous708973
05-23-2010, 11:42
Уникална Мармаладка. :-D
Авторът си го каза - идея няма какво да прави. Добре де, ние как да ти помогнем? Нито те знаем кой си, откъде си и за какво се бориш, нито дори на колко си години, камо ли какъв си... Реши си какво да правиш, действай и после вземи да информираш форумното общество, че да няма още 50 такива теми.

ssdivision123
05-23-2010, 11:45
така като ви прочетох постовете си личи какъв умствен потенциал имате вие, седят по цял ден пред компа и отговарят на едни и същи теми и въпроси

valdesbg ти като си толкова умен я ми кажи защо си сложил пред и запетая ?

Защото показва уникалност, и дефинира точно определен потребител.

mArMaLaDkA
05-23-2010, 11:48
така като ви прочетох постовете си личи какъв умствен потенциал имате вие, седят по цял ден пред компа и отговарят на едни и същи теми и въпроси


навън е студено и ми свършиха парите. неделя е, мързелив ден => си се занимавам с глупостЕ.

valdesbg
05-23-2010, 11:56
Аааа засегнахме се значи. Ощипана петокласничка ли ще имитираш. Така кажи, да не си губя времето с теб :)

Що съм сложил запетая пред "и" ли? Щото мога (:

Между другото - нямаш повод да се вайкаш, да обиждаш и да хленчиш - искаше съвет - дадох ти го. Искаше да разбереш какво да направиш - казах ти.

Къде е проблема?

Мармаладке - възможно е. Ако "мармаладка" е прякор - "-та" не бива да го има. Както "Моканина" си остава така написано дори и да е подлог.

Мармаладка ли ти казват твоите хора бтв?

mArMaLaDkA
05-23-2010, 12:02
от моите хора най-много двама да знаят как се пиша във форОма. 8-)

anonymous708973
05-23-2010, 12:07
А въх! То бива бива да се заяждаш за едната запетая, ама като самият ти си абсолютно неук в тая област, става лека нагло.


Здравейте. Преди една седмица видях едно момиче в моето училище, което не бях виждал преди. Чудя се как ли не съм я забелязал, защото веднага ми хвана окото, тя е някаква супер готина, абе даже нямам думи да ви обясня за какво става въпрос. Като се разминавахме, бях готов да и кажа нещо от сорта на "ей, сладурано, много си красива!", ама докато измисля нещо по- оригинално, тя се беше прибрала в училището, иначе щях да й се нанахвърля веднаха. Поразрових се от фейсбука на един приятел, защото аз нямам и видях, че е необвързана, но също разбрах, че имам и много конкуренция не само от нейния клас, а от цялото даскало. Питах един приятел от нейния клас за телефона й и той ми каза, че го няма, но може да го намери.
Какво да правя - да й звънна ли, като я видя, да я заговоря ли ? Дайте съвет, моля!

В смисъл, защо се заяждаш? Поиска съвет, дадохме ти, не ти хареса - постъпи като зрял човек и цъкни на хиксчето горе...

valdesbg
05-23-2010, 12:10
Щом не е прякор значи мога да го пиша с колкото искам окончания :)

Нищо лично де :Р

Туй за мармалденото момиче.

До почти-адашката ми.

Недей че сега и теб ще захване. Ощипаните петокласнички са опасно нещо. Искаше да му дадем някаква магическа формула, където девойката сама ще дойде да му се моли да стават гаджета. Сори ама няма..

mArMaLaDkA
05-23-2010, 12:15
Щом не е прякор значи мога да го пиша с колкото искам окончания :)


във форума се води прякор => е неправилно. Както е и неправилно Драганката, Иванката или Петканката. :)

п.п. - мълчи си, че да не се налага да биеш път, за да ме черпиш второ кафе. 8-)

valdesbg
05-23-2010, 12:16
Ей не падаш по гръб бе. Добър довод :)

Точка за теб.

mArMaLaDkA
05-23-2010, 12:21
^ нали трябва да доопропастим темата? :)

anonymous708973
05-23-2010, 12:22
Ба, формули - туй да не ти е Хари Потър!
Просто авторът нали спомена, че имал конкуренция от цялото даскало... и докато той стои и се заяжда с тия, дето му помагат по форуми, конкуренцията излиза с момичето, опознава я и трупа точки пред нея.
:wink:

valdesbg
05-23-2010, 12:27
2 u both => Така си е, така си е :)

Remy
06-05-2010, 21:16
Спри я, попитай я "Знайш ли 'кво ?", и когато ти отговори "Какво ?", и кажи "Ни мъ интересува !" и си тръгни ...
Как може да незнаеш какво да правиш ?!

go6okoleloto
06-05-2010, 23:06
Здр харесвам си едно момиче и от доста. тя мен сашто ме хар. искам нештата да потрагнат ако ме разбирате. целували сме се 2/3 . питах я дали иска да излезем на кафе тя се сагласи.проблема е че като останем сами няма мн ко да си кажем . имам предвид и на двамата предишните гаджета са били тези които са говорели повече така че ние сме свикнали да слушаме :D . намираме обшти нешта за говорене но понякога седим един до друг и ако не се целуваме и не сме заварзали някоя тема просто седим и малчим . знам звучи мн смешно . за прав пат ми се случва така и затова питам .даите някои савет.
питам щот наистина хар това момиче и не искам да прецакам нештата.

Tempest
06-05-2010, 23:10
Здр харесвам си едно момиче и от доста. тя мен сашто ме хар. искам нештата да потрагнат ако ме разбирате. целували сме се 2/3 . питах я дали иска да излезем на кафе тя се сагласи.проблема е че като останем сами няма мн ко да си кажем . имам предвид и на двамата предишните гаджета са били тези които са говорели повече така че ние сме свикнали да слушаме :D . намираме обшти нешта за говорене но понякога седим един до друг и ако не се целуваме и не сме заварзали някоя тема просто седим и малчим . знам звучи мн смешно . за прав пат ми се случва така и затова питам .даите някои савет.
питам щот наистина хар това момиче и не искам да прецакам нештата.

целували сте се 2/3?! Ами другата 1/3?! Почваш няква тема, квото ти дойде на ума (без времето и секс) и се опитваш да говориш така, че да се очаква и тя да говори... баси, да ви имам проблемите.. все се оплаквате, че главите ви пълни с глупости, пък после зацикляте като общувате... като я хар, звъниш й и я каниш на бар... шибвате 1-2 бири и ше се разприказвате набързо...

ScarletBite
06-06-2010, 01:20
Ибааааси мафията! :lol:

pebals
06-06-2010, 08:40
телефон,скайп,фейсбук...дав й смело напред :)

malkatadzurla
06-06-2010, 10:09
И аз имам същият проблем с другите ми фр. общувам много , но с момчето което харесвам само мълча. Той взе да ми се сърди и уж му обещах, че няма вече да съм толкова срамежлива , но пак продулжих и доста време около 2 седмици всеки ден се карахме за това :oops: :oops: :oops:

miroclava
06-06-2010, 10:49
kogato q vidi6 sledva6iqt pat q zagovori da zavarjete razgovor i razberi kakvi ne6ta haresva ako iska6 i se obadi po gsm