PDA

View Full Version : Изгорено



DevilWish
05-23-2010, 09:25
Здравейте, надявам се да ми помогнете, защото съм се паникирала.Търсих в гуугъл ,но нищо не намерих, за това се обръщам към вас.
Та.. миналата сряда си изгорих небцето, единственото ,което намерих в и-нет е, че за 2дни със сигурност минава каквото и да си изгориш в устата.
Днес е петтият ден, боли ме ужасно като ям, като го докосна с език даже и е подуто.Не съм виждала такова нещо преди.И подуто не е цялото а отделни 'навдигнати части' като топчици.Ако ме разбирате.
Може да ви се стори тъпо, но за мен не е нормално.
Дайте ми идеи?Мен ми идва на акъла да се жабуркам с ракия или друг алкохол, ама не знам дали ще помогне :С :(
Моля ви да ми помогнете наистина :( Мерси предварително.

mitaka93
05-23-2010, 10:01
В момента който се изгори какви мерки предпие?.. :(

DevilWish
05-23-2010, 10:26
В момента който се изгори какви мерки предпие?.. :(
Никакви.В смисъл аз знам, че изгореното не трябва веднага студена вода или нещо такова, за това нищо не направих.Единственото, което знам е, че сода помага, ама трудно мога да си лепна сода на небцето, за това нищо. :С

producenta
05-23-2010, 10:53
отиди на лекар и не го пипай

DevilWish
05-23-2010, 10:59
отиди на лекар и не го пипай
Дали е толкова сериозно? :( Тука сега има празник /не съм в България/ и чак вторник вече мога тепърва да си правя уговорка за доктор :( Ама до тогава може и да ми се е оправило, за което се надявам. :(

producenta
05-23-2010, 11:05
отиди на лекар и не го пипай
Дали е толкова сериозно? :( Тука сега има празник /не съм в България/ и чак вторник вече мога тепърва да си правя уговорка за доктор :( Ама до тогава може и да ми се е оправило, за което се надявам. :(

то че ще се оправи само си е вярно,но за всеки случай на лекар

няма да ти навреди ;)

DevilWish
05-23-2010, 14:58
Отидох до единствената отворена аптека и обесних ,препоръчаха ми разтвор от камомила, дано помогне.Мерси все пак ;) :-)