PDA

View Full Version : Лосион против акне Милва



Anonimen05
05-23-2010, 09:56
Някой ползвал ли го е знам че кожата на всеки е различна и реагира различно, но моля кажете ако сте го ползвали. Имали ефект защото днес в аптеката отидох за акне аут, който си ползвам и нямаше и ми препоръчаха Лосион против акне Милва един с червени букви ако сте го ползвали моля дайте мнението си. Казаха ми, че е много добро. Става ли за гръп защото моят пробелм е такъв. Излизат ми по една 2 пъпки на лицето, но имам по гърба и малко по гърдите. Сажалявам ако не е в правилната тема но не знам как ? Ако знаете кажете моля. Благодаря предварително

Грешен раздел /или имаш чувства към акнето/
kalpazanka

dark40
05-23-2010, 10:23
да дайте съвет за нещо което премахва пъпките по гърба и гърдите че е шит!
И не триийте темата а я преместете :)

3oPuTy
05-23-2010, 10:28
Грешен раздел :?

mArMaLaDkA
05-23-2010, 12:20
да дайте съвет за нещо което премахва пъпките по гърба и гърдите че е шит!


редовен контакт(по 2-3 пъти на ден) с вода и сапун?

цялата серия Акне Аут е доста добра в борбата с акнето, стига да не ти се появи алергична реакция като при мен навремето. :)

Sun121
05-23-2010, 15:38
Веднъж с баща ми отидохме да ми търсим нещо за пъпки .. при което срещнахме една стара негова приятелка, която каза, че сина и е имал адски много пъпки и са отишли при козметичка и тя им е казала: Купувате си едно шишенце спирт 2% и един блистер Хлорнитромицин слагате 5 хапчета в спирта, раздрусвате, изчаквате малко и го нанасяте вечер с памук. Много помага !! Може да ви се вижда странно, но после ще видите колко е хубаво !


ПП. Хапчето хлорнитромицин го искат с рецепта за това по-добре питайте при някой познат аптекар. ;)