PDA

View Full Version : менструация



cocaine_girl
05-23-2010, 13:20
Здравейте!
Имам проблем, който се появи ненадейно преди няколко часа. Менструацията ми ме изненада, а утре трябва да облека една бяла рокля... Чувала съм, че с Витамин С мога да си забавя кървенето... Въпросът ми е: Мога ли да го спра за 1-2 дни, макар че вече ми е дошло :S Аа да, и още нещо: В какви дози трябва да се приема витамина и на ампули или на таблетки? :(

mArMaLaDkA
05-23-2010, 14:00
1. Не е хубаво да си тъпчеш организма с разни лекарства, било то и витамини, защото така си прочела някъде си, а и защото всяко нещо в прекомерни количества вреди.
2. Витамин С не забавя менструацията, а намалява количеството.
3. Вместо да вършиш глупости и да се правиш на корава, можеш да си сложиш тампон.

kefchoyy
05-23-2010, 14:12
облечи червена рокля така няма да се изцапа ;)

foreverr
05-23-2010, 14:56
1. Не е хубаво да си тъпчеш организма с разни лекарства, било то и витамини, защото така си прочела някъде си, а и защото всяко нещо в прекомерни количества вреди.
2. Витамин С не забавя менструацията, а намалява количеството.
3. Вместо да вършиш глупости и да се правиш на корава, можеш да си сложиш тампон.
+1 просто си използвай тампон.

cocaine_girl
05-23-2010, 20:14
Да, наясно съм за какво служат тампоните, нямам нужда от подобни съвети. Ако може сега конкретно по темата, ако някой е наясно, ще се радвам да получа отговори. Ами дори и да не успея да спра течението, ако го намаля, така че да се чувствам спокойна, пак ще съм доволна :) ...За съжаление не разполагам с червена рокля в момента :D

Biskfitka
05-23-2010, 20:43
^Ако изпиешш мноого голямо количество витамин ц ще го намалиш,ама ще си пре*беш менструацията и за следващите месеци ( е,при някои не става така,но е суупер вредно..) :? :? :?

cocaine_girl
05-23-2010, 20:59
Мхм... знам, че има и такъв риск. Ами аз вече ударих одеве две ампули Вит С , така че сега чакам и се надявам. Само да не стане някой гаф и този месец да ми се усили, а следващите да ми закъснява с по 1-2 седмици... :-k

mArMaLaDkA
05-23-2010, 22:16
Този месец ще ти свърши по-бързо, а следващия е възможно да ти тече по-силно от нормалното.