PDA

View Full Version : убий баба си?!? :)



Seraphine
05-23-2010, 14:09
така...
старите хора ми пречат, реших, че е добра идея да ги убием

първо, дразнят логиката ми - не мога да открия смисъл за съществуването им
на пръв поглед само ядат, спят и чакат да се преселят в един по-добър свят, където магданозът е по-евтин
на втори поглед се оказва, че освен това пълнят болниците, натоварват бюджета и гледат One Tree Hill на компютъра на внучката си

второ, дразнят ме просто така, по принцип
много е гот да се придвижваш в автобус, пълен с баби, които не знаят защо и накъде са тръгнали

оня ден, понеже съм добър човек, помогнах на една хубавица с две патерици, да се качи в и без това пълния трамвай
внучето явно е забравило да дръпне последния епизод, та жената решила да се поразходи

обръщам се към всички баби, които четат тука (въпреки, че крайно се съмнявам да има такива) - легендите, че на другия край на града киселото мляко е с две стотинки по-евтино не са верни.
разбира се, нищо не ви пречи да отидете и да проверите, тъй като така или иначе няма какво да правите по цял ден, пък и картите ви за транспорта са по-евтини

и тъй, в главата ми се оформи един прост, но ефективен план как да се справим с този проблем

клада

методът е изпитан - действа
пък и ще съберем туристи от цял свят, вече виждам рекламните плакати - “Посетете България, станете свидетел на уникалната гледка на хиляди пенсионери, горящи накуп”

парите, които иначе даваме, за да поддържаме безполезните им животи, спокойно могат да бъдат дадени на мен

убий баба си - какъв по-добър начин да й се отблагодариш за всичките мекици и пуловери, от това да й попречиш да ме дразни?

DePutaMadre
05-23-2010, 14:10
ае стига си писал бе :-x

mlakniwe
05-23-2010, 14:39
Ти не си вред! Незнам дали има някой друг, който мисли като тебе

Баба ми много ми помага и аз много я уважавам, както и други възрастни, които познавам :-o Имам много причини за да уважавам възрастните-например ако не беше баба ми нямаше да живея в тази къща, нямаше да ям домашни плодове и зеленчуци и зимнина, щеше да бъде много по-трудно без нея

Seraphine
05-23-2010, 14:41
О БОЖЕ НЕ Е ВАЗМОЖНО ДА СТЕ ТОЛКО ТЪПИ!!! ИЗВИНЕТЕ ЧЕ РЕШИХ ДА РАЗНООБРАЗЯ МАЛКО ФОРУМА И ДА СЕ ПОСМЕЕМ. . .ТОВА СИЧКОТО Е НА ШЕГА ЛЕЛЕ КОЛКО СТЕ ТЪПИ

LadyDi
05-23-2010, 14:54
Темата е всичко друго, но не и фън.