PDA

View Full Version : Проблем с language bar!



Reall
05-23-2010, 14:33
Имам проблем с езика на компа! Братовчед ми наскоро беше на гости у дома и нещо бе пипал, и беше ми изключил монитора, и ми премахна икононката, която ми е на лентата с language бар. Пробвах се да го оправя като влязох в Control Panel/Date, Time, Language, and Regional Options/Language Options, но тъй като не разбирам не направих нищо. Сега съм принудена да се занимавам с кирилизатор. Някой ще ми каже ли какво да направя в този случай? :neutral:

bonjovi
05-23-2010, 15:05
даваш долу на старт лентата така някаде по средата да е мишката даваш дясно копче ленти с инструменти и там тряя да има езикова лента пробваи и ако лентата ти си покаже горе на работния плот има там едно като четричка кликаш на него и отива долу кадето си му е мястото 8) дано да съм те помогнал

Reall
05-23-2010, 15:12
даваш долу на старт лентата така някаде по средата да е мишката даваш дясно копче ленти с инструменти и там тряя да има езикова лента пробваи и ако лентата ти си покаже горе на работния плот има там едно като четричка кликаш на него и отива долу кадето си му е мястото 8) дано да съм те помогнал

И това пробвах, но там също го няма, изчезнало е. Преди като изчезваще правех точно така, но вече и там го няма. :-o

shadow4e
05-23-2010, 15:25
С каква ОС си?
На компютъра на работа му изчезва кирилицата и съответно Languagebar-a. Добавям кирилицата наново и то си излиза автоматично./То е и логично, че само за един език, няма нужда от него:)/ Добавя се точно от control panel-а.

Reall
05-23-2010, 16:16
shadow4e, много ти благодаря! Поразрових се в Контролен панел и го оправих! Може да заключите темата. :)