PDA

View Full Version : секс мислии ..



malka7o
05-23-2010, 16:06
мии аз съм на 15 . Имам сериозен приятел на 16. С него не сме правили секс се още, защото мисля че не съм готова , но на последък постоянно мисля за това (вечер когато си легна си мисля как къде кога .. ще го направим и т.н.) и си мисля че това е знак че вече съм готова , че искам да го направим .. Според вас това от възрастта , от хормоните и т.н ли е или мойе да се дължи на това , че вече е време даа го направя .. (знам че не сте врачки просто питам .. ) :-o

gandalfepi4
05-23-2010, 16:11
ми няма да чакаш разрешение от президента я ако си сигурна че искаш сега и с него давай ти си тази която решава

Mazacha
05-23-2010, 16:13
Здравей. Тези мисли за секс не са само заради хормоните, но главната причина са те. Ти трябва да знаеш кога си готова и че искаш да правиш секс, а и въпреки че съм момче знам, че първият път за вас е важен, така че си помисли дали това е момчето с което искаш да го направиш за първи път защото това е нещо специално :) . Айде успех :) :) !!!

malka7o
05-23-2010, 16:39
мерси много , ако може и други мнения :)

TheLittleAngel
05-23-2010, 17:34
Здравей. Тези мисли за секс не са само заради хормоните, но главната причина са те. Ти трябва да знаеш кога си готова и че искаш да правиш секс, а и въпреки че съм момче знам, че първият път за вас е важен, така че си помисли дали това е момчето с което искаш да го направиш за първи път защото това е нещо специално :) . Айде успех :) :) !!!

Съгласна съм с него. Ти си единствената, която може да знае готова ли си или не. Добре помисли, вярваш ли и обичаш ли приятеля си достатъчно, за да правиш секс с него за първи път. Много е важно да да си сигурна в отговорите си на тези въпроси, защото връщане назад няма.

bilqnavod
05-23-2010, 17:38
Здравей. Тези мисли за секс не са само заради хормоните, но главната причина са те. Ти трябва да знаеш кога си готова и че искаш да правиш секс, а и въпреки че съм момче знам, че първият път за вас е важен, така че си помисли дали това е момчето с което искаш да го направиш за първи път защото това е нещо специално :) . Айде успех :) :) !!!

Съгласна съм с него. Ти си единствената, която може да знае готова ли си или не. Добре помисли, вярваш ли и обичаш ли приятеля си достатъчно, за да правиш секс с него за първи път. Много е важно да да си сигурна в отговорите си на тези въпроси, защото връщане назад няма.

Да и аз съм съгласна - ако обичаш момчето направете го! Но се пазете да не направите някоя беля... :-)

fear4o
05-23-2010, 18:32
Само една молба имам!Преди да тръгнеш да се e*eш моля те прочети темите обозначени като Важни!Начетохме се на идиотщини за бремеността!
Мислите за секс са главно от хормоните!
И ти си единствената, която може да знае дали си готова или не!
Все пак си помисли тва ли е момчето с което искаш да правиш секс за първи път!

krokkrok
05-23-2010, 18:38
Само една молба имам!Преди да тръгнеш да се e*eш моля те прочети темите обозначени като Важни!Начетохме се на идиотщини за бремеността!
Мислите за секс са главно от хормоните!
И ти си единствената, която може да знае дали си готова или не!
Все пак си помисли тва ли е момчето с което искаш да правиш секс за първи път!

+ [you sound like such a giiirl :) ]

fear4o
05-23-2010, 18:40
Само една молба имам!Преди да тръгнеш да се e*eш моля те прочети темите обозначени като Важни!Начетохме се на идиотщини за бремеността!
Мислите за секс са главно от хормоните!
И ти си единствената, която може да знае дали си готова или не!
Все пак си помисли тва ли е момчето с което искаш да правиш секс за първи път!

+ [you sound like such a giiirl :) ]
Айде само да не се обиждаме моля!

DevilWish
05-23-2010, 18:44
Само една молба имам!Преди да тръгнеш да се e*eш моля те прочети темите обозначени като Важни!Начетохме се на идиотщини за бремеността!
Мислите за секс са главно от хормоните!
И ти си единствената, която може да знае дали си готова или не!
Все пак си помисли тва ли е момчето с което искаш да правиш секс за първи път!

+ [you sound like such a giiirl :) ]
Айде само да не се обиждаме моля!
А аз ще кажа като истински мъж, който уважава жената и чувствата й ;) Евала ти правя ;)
Подкрепям написаното от него и още нещо се запитай - дали той не иска само секс? Но ако те е чакал дълго и не те пришпорва, мисля, че няма от какво да се плашиш, но ти го познаваш най-добре ;)

whitediamond
05-23-2010, 18:59
Мацко ако ти не си наясно със себе си,как хората ще са наясно с теб. Темата е безсмислена,все пак ти си решаваш,нямаш нужда от разрешение от когото и да е било. Запитай се дали наистина си готова за това нещо,защото за момчетата първият път не е нищо специално,докато момичетата първият път го помнят цял живот... Айде късмет и да се пазите.

anonymous708973
05-23-2010, 19:45
Според мен значи това. И аз се замислям доста сериозно относно всички "малки" подробности, соу... Дерзай и внимавай :)

1234565
05-23-2010, 20:16
това че си мислиш за секс не винаги значи че искаш или че си готова да го направиш. Сепиозно си помисли по вапроса и моля те ако го правиш си вземете презерватив!

fear4o
05-23-2010, 20:48
Момиче, закъсняла си с 5 години.
За какво е закъсняла бе??

1234565
05-23-2010, 20:50
за съвещание

krokkrok
05-23-2010, 20:50
Момиче, закъсняла си с 5 години.
За какво е закъсняла бе??

от сарказъм не разбираш ли?

BlueFace
05-23-2010, 20:50
Дошло ти е времето да напуснеш клуба на девствениците май май ...

ef4etyYy
05-23-2010, 20:52
Дошло ти е времето да напуснеш клуба на девствениците май май ... съгласна ..

1234565
05-23-2010, 20:57
кво вие ли решавате кога е "дошло времето да напуска клуба" когато иска тогава

(мир)

krokkrok
05-23-2010, 20:59
кво вие ли решавате кога е "дошло времето да напуска клуба" когато иска тогава

(мир)

:-P

ef4etyYy
05-23-2010, 21:00
ние и да искаме не можем да решим .. :lol: :booooomb:

LucasBoy
05-24-2010, 00:04
Важна е теоритическата подготовка! Прочети всичко което има за възможни проблеми при първия път за да не се чудиш какво да правиш и да не пишеш спешно във форума повреме на акта :D Изберете си хубави презервативи, не от 50ст. и внимавайте да не останеш разочарована ;) Айде успех и кажи как е минало :P

fear4o
05-24-2010, 08:26
кво вие ли решавате кога е "дошло времето да напуска клуба" когато иска тогава

(мир) +1
И Ева можем, ако решим да я агитираме!