PDA

View Full Version : помощщ хора !



sexyt0o
05-23-2010, 16:44
Така здравейте : ))) от близо 3 4 месеца си харесвам 1 мом4е :Р с няколко години по голям от мен .. аз съм на 14 ;д Бяхме от 1 компания и като бяхме по цял ден заедноо започнах мн да го харесвамм ... явно и той ме харесваше започнахме да се закачаме ии тогава той взе че започна да се забива с б.ф.ф то ми която тогава реши че го хар въпреки че знаеше че и аз гоо ... :х същност тя му се набута : ) мина извесно време и отново се събрахме в 1 компанияя и тогаваа започнахме най-накрая да се забивамеее и тамън да тръгнеме ... ии аз бях няколко дни извън града ии се направих малко на недостъпна ии айдее някфа си го хванала за гаджее :хх ии сега тойй се сеща за менн ноо се пак си има гадже ; ) кажете ми как да постъпя според вас да изчакам да скъсат и отново да си опитам късмета или да продължа напредд или какфо да направя защото наистина мн мн мн го харесвам !!! ??

SmilezZz
05-23-2010, 17:56
Нека започна с тази "ББФ"..Ако тя ти беше "истинска" приятелка,нямаше да се "забива" с него..
Ако въпросното момче имаше чувства към тебе,нямаше да тръгне с друго..Логично е,нали ?
Искам да ти кажа,че няма смисъл да се занимаваш с това момче..Продължавай напред..Колко още момчето ще срещнеш през живота си.....

elizabethg
05-23-2010, 20:06
Офф...кви са тия детски работи ](*,) ](*,) ](*,)

onestar
05-23-2010, 22:57
Продължавай. Не чакай... не се обръщай.

marcy
05-24-2010, 06:51
е пък ако искаш изчакай кво..кво ще изгубиш..бори се на МАХ..той сиг е тръгнал с друго момиче,защото те вижда,че се правиш на недостъпна и явно му е писнало и си е хванал друга..имах подобна случка и се борих за него..с успех накрая ;]

dinnocence
05-24-2010, 07:52
не чакай !! :-)

nIkEnCeTy_bE
05-24-2010, 14:19
Личи си,че е женкар. Толкова и те е харесвал. Не си заслужава да се занимаваш с него. А твойта "приятелка" явно не е танава, за каквато ти я мислиш.

pamii
05-24-2010, 14:29
Личи си,че е женкар. Толкова и те е харесвал. Не си заслужава да се занимаваш с него. А твойта "приятелка" явно не е танава, за каквато ти я мислиш.

++ 1

ssttu
05-24-2010, 15:16
Хах страшна тема , а после аз съм бил писал глупости по форума. :D :D
Какво има да му мислиш толкова ? Ако наистина искаш да си с този човек правиш всичко възможно за да бъде твой , без значение дали си има гадже или 2 или 3.Това са подробности ако и той иска същото ще бъдете заедно.
Ако пък не ти харесва ,чак толкова за да се скараш с някое момиче , вземи го забрави и си намери някой по-подходящ за теб (на тези години дето си по-добре ще е да си с някой на твойте години , но това си е мое мнение)
Или пък има 3ти вариант: Стани монахиня , взели са ти го вече и сега е време да се откажеш от всички мъже. :D :D :D :D

HoBoJIyHuE
05-24-2010, 18:06
Ами според мен не трябва да чакаш,а направо да действаш,за да не е твърде късно... :)

sexyt0o
05-24-2010, 23:03
еми все пакк е добро момче възпитано и милоо и е доста свестен наистина гоо харесвамм

Paramour
05-25-2010, 07:54
Продължавай. Не чакай... не се обръщай.

+1 кратко и ясно! :)