PDA

View Full Version : Превръзки



pochti
05-23-2010, 16:47
Тренирам плуване и скоро имаме състезание и не трябва да пропускам тренировка Дойде ми днеска а утре сутринта трябва да съм там . Ако сложа на банския си нова привръзка преди да вляза тя дали ще се напои от водата в басейна ?
И мисля за друг доста нехигиеничен вариант ... веднъж след трен видях че докато съм била в басена ми е дошло , а кръвта се беше задържала на банския и нищо във водата . Попринцип нямам нръвотечението НЕ ми е силно и ако вляза да плувам без нищо дали ще се види във водата ако ми потече или сигурно ще се задържи пак в банскя . .... понеже тампони не обичам .
Дали е възможно около мен да се образува кървава локва ?? :shock: :(

titinkaa
05-23-2010, 16:51
Превръзката със сигурност ще се напои с вода,а така без нищо недей да рискуваш,че не се знае как ще ти тръгне кръвта и да не се изложиш там.Сложи тампон ще го изтърпиш докато си на плуването.После го махни.Друго решение не виждам.

Zarity
05-23-2010, 16:57
Превръзката със сигурност ще се напои с вода,а така без нищо недей да рискуваш,че не се знае как ще ти тръгне кръвта и да не се изложиш там.Сложи тампон ще го изтърпиш докато си на плуването.После го махни.Друго решение не виждам.

alonedark
05-23-2010, 16:59
Ейй...човек не си прави експерименти , защото и хода на тренировки по плуване и просто не става с превръски или пък без нищо , щото ще стане голям проблем...или с тампон или въобще не ходи...

Molzinka
05-23-2010, 17:02
В никакъв случай недей с превръзки! А тампони не съм пробвала и не мога да ти кажа. :?

pamii
05-23-2010, 17:08
Във водата не ти тече толкова много!

mArMaLaDkA
05-23-2010, 17:10
Тампон. Нищо нЕма да ти стане, всички плувкини така правят.

pochti
05-23-2010, 17:44
Във водата не ти тече толкова много!


Вярно ли е това ?? Защото попринцип на мен не ми тече силно и ако във водата ще се забави още повече да взема да рискувам без нищо .... ?

mArMaLaDkA
05-23-2010, 17:51
ае, вие сте ебати гнусните, честно. Т'ва да не ви е личния басейн? И други хора плуват в него, гмуркат се във водата и прочие, и вместо да си сложите един тампон, един прост тампон(няма да се отвориш, ако тва ти е опасението), ше си пускате секретите. не сте нормални, честно.

svetlidim
05-23-2010, 17:54
Вземи си OB най-малкия размер и го напъхай така,че да не го усещаш. Няма страшно с тампоните. Може да отнеме повече време първото слагане, но какво пък...не рискувай. После махането е лесно - дърпаш и готово.
Няма страшно. Просто бъди подготвена !

WaterLilly
05-23-2010, 17:58
Във водата не ти тече толкова много!


Вярно ли е това ?? Защото попринцип на мен не ми тече силно и ако във водата ще се забави още повече да взема да рискувам без нищо .... ?
Ти ненормална ли си? Представяш ли си какво ще стане, ако около теб във водата има кръв и някой види? Или ако като излезеш целите ти гащи са в кръв? Да не говорим, че е отвратително за останалите да си във водата, като си така, без тампон... :?

Shadowsogirl
05-23-2010, 18:03
Именно. Как не ви е гадно? Аз ако съм през цялото време ще го мисля.. Аз като съм на даскало всяко междучасие съм в тоатлетната да не стане гаф, пък да вляза в басейн без тампон без нищо..

cherrygloss
05-23-2010, 18:31
Именно. Как не ви е гадно? Аз ако съм през цялото време ще го мисля.. Аз като съм на даскало всяко междучасие съм в тоатлетната да не стане гаф, пък да вляза в басейн без тампон без нищо..
+

foreverr
05-23-2010, 19:37
Aко сложиш превръзка тя яко ще се напуи и надуе и като излезнеш извън водата ще ти е изпъкнала на пут**та.И ако те видят всички ще ти се смеят, а и да не говорим, че тази превръзка като не напои с вода няма да попива цикъла.А ако идеш без превръзка рискуваш да се изпожиш и да ти тръгне и да стане около теб червено.Най-сигурно е с тампон.Колкото и да ти е гадно, трябва, тъй като ще си сигурна.А и особено ако тренираш плуване пак ще ти се наложи и не може все на късмета да разчиташ!!!

sladk1KiFlA
05-23-2010, 20:24
оооооооо не го прави с превръзка. Може и да падне и от опит казвам случи ми се мен на морето :oops:
такъв срам . добре че беше море. а ако е басейн :neutral: :-s
не подобре не рискувай :?

Neopitom3na
05-23-2010, 20:33
Вземи си OB най-малкия размер и го напъхай така,че да не го усещаш. Няма страшно с тампоните. Може да отнеме повече време първото слагане, но какво пък...не рискувай. После махането е лесно - дърпаш и готово.
Няма страшно. Просто бъди подготвена !

DollDaggaBuzzBuzz
05-24-2010, 06:02
оооооооо не го прави с превръзка. Може и да падне и от опит казвам случи ми се мен на морето :oops:
такъв срам . добре че беше море. а ако е басейн :neutral: :-s
не подобре не рискувай :?


:lol: :lol: :lol:
Още едно заблудено дете :-o


ае, вие сте ебати гнусните, честно. Т'ва да не ви е личния басейн? И други хора плуват в него, гмуркат се във водата и прочие, и вместо да си сложите един тампон, един прост тампон(няма да се отвориш, ако тва ти е опасението), ше си пускате секретите. не сте нормални, честно.


+1 :x

b3b3t0y
05-24-2010, 08:13
На мен във водата не ми върви :) Наследствено ми е...Къде тренираш, между другото?

slynchoo
05-24-2010, 08:15
еми тампонът е единствено решение.

Molzinka
05-24-2010, 09:24
А откъде сте сигурни, че тампона няма да й падне? :-o :lol:

Biskfitka
05-24-2010, 09:44
А откъде сте сигурни, че тампона няма да й падне? :-o :lol:Няма как да стане 8-)

casey
05-24-2010, 12:30
Сложи си тампон, нищо няма да ти стане. По-добре отколкото с превръзка. Тя ще попие водата и нищо няма да стане. А пък без нищо е ужасно. Ще вземе да ти текне там, ще се изложиш. Пък и не само, и други хора в този басейн има, не си само ти. Гадно е... Пък и като излезеш банския ти червен... ужас! Взимаш най-малките тампони и след това като излезеш веднага го махаш и слагаш превръзка и си готова.

Fr3eGiRl
05-24-2010, 12:41
В никакъв случай не си слагай превръзка! Тя ще се напои страшно много и няма нишо да попива.. С превръзката пак може да се образува червено петно около теб.. 8-) Абсурд е да ходиш без нищо. Не знам дали е вярно, че не ти тече във водата, но не рискувай.. Аз преди тренирах плуване и единственото решение е тампон .. :)