PDA

View Full Version : голям проблем



Just_me888
05-23-2010, 17:23
Здравейте,

Обръщам се към вас за помощ за един проблем ,с който отдавна не мога да се преборя.Не съм никак дебела,но имам огромни паласки. И в краката,корема,ханша и дупето съм ок,но тези паласки са ми просто трън в очите.Колкото и да отслабна не се махат,а 2 кила да кача все там се лепват.Ходя 4 пъти седмично на фитнес от 3 месеца и правя специални упражнения но нищо не помага :( Знам,че от части си е до структура,но искам поне малко да ги разкарам :?

Някой от вас имал ли е подобен проблем и има ли начин да се преборя с него?

Sstrawberry
05-23-2010, 17:38
знам за какво говориш.. :? аз лично нямам , но една моя приятелка е супер слабичка, но с паласки и коремче .. неприятно, но не и непоправимо .. :) до голяма степен и помогнаха упражненията.. коремни преси, въртене на обръч и още други свързани с натоварване на коремните мускули .. също така се храни много често, но на малки количества .. при нея вече имам огромно подобрение, но се изисква и търпение и постоянство .. 8) Успех .. :-)

fenkatakrisi952
05-23-2010, 17:56
Мисля,че въртенето на обръч ще ти помогне,но не съм пробвала... :)

svetlidim
05-23-2010, 17:57
пресички и тичане :smt023

Just_me888
05-23-2010, 19:07
А да знаете случайно дали има определени храни,които най-много там се лепят или нещо такова...Просто не знам как може за 3 месеца редовен фитнес и интензивни упражнения да няма ефект :? И диетитие не вършат работа,защото отслабвам навсякъде ,но не и там

muluchka
05-23-2010, 21:12
хм .. аз бяях по същия начин но не само в облстта на корема много фитнес здравословно хранене а без ефект .. оказа се че имам проблем с щитовидната жлеза .. може да звучи много безсмислено но мисля че преди да почнеш каквото и да било вземи едно направление и отиди на ендокринолог.не е никак страшно ии лично на мен ми спести много въпроси .. а ако ти кажат че си добре захващай се с коремни преси тичане въртене на обръч здравословна храна (не диети от тях полза няма .. уо-уо ефектът бързо ще е на лице ) и всичко ще е ОК . надявам се да съм била полезнаа :) :grin:

Just_me888
05-24-2010, 06:35
Много е вероятно да имам проблеми с щитовидната жлеза,защото в нашия род по женска линия е много разпространено. На теб хапчета ли те дадоха да пиеш?

b3b3t0y
05-24-2010, 07:54
И аз мисля че обръч помага :)

Luscious_Heart
05-24-2010, 10:27
А да знаете случайно дали има определени храни,които най-много там се лепят или нещо такова...Просто не знам как може за 3 месеца редовен фитнес и интензивни упражнения да няма ефект :? И диетитие не вършат работа,защото отслабвам навсякъде ,но не и там
Лепи се сладкото и мазното най-вече. Също ако ядеш много въглехидратни храни, а не тренираш достатъчно, пак се лепят. Консумирай леко месо (за предпочитане риба), по принцип който хапва повечко протеини, е слаб обикновено. :) Но не пренебрегвай карбохидртатите.. говоря за плодове, зеленчуци, картофи, пълнозърн. храни.