PDA

View Full Version : КОЛА МАСКА в къщи



svetlidim
05-23-2010, 17:56
Здравейте! Искам да попитам по какъв начин мога да си правя кола маска в къщи? Дали може да ми препоръчате някакви ленти , които да търся (Veet или др.), кои са хубави и т.н.
Очаквам отг :) :P

Sstrawberry
05-23-2010, 18:28
аз лично използвам епилатор , най-лесния и удобен начин за мен .. :) а относно кола маската.. веднъж майка ми ми направи домашна със захар и лимонена киселина, но не мога да ти кажа точно в какви количества .. ако те интересува бих могла да я попитам .. а иначе съм чувала от приятелки, че лентите на Veet са добри, но не мога да ти кажа от личен опит понеже не съм използвала ..

SmilezZz
05-23-2010, 18:33
За кои места ще използваш тази кола-маска ? Има значение ?
Ако е за ръце,крака - може и в домашни условия..Аз ползвам течната кола маска на Жанкар..Доволна съм,досега не съм имала проблеми..
За триъгълника = най-добре е да отидеш на козметик..

Относно лентите на Вийт - да,добри са..Ползвала съм ги

svetlidim
05-23-2010, 18:52
Ами за краченцата и ръцете. Имам си епилатор и си го ползвам, но понякога ми е много бавно с него (особено краката иначе за подмишници ми е идеален). А ръцете само кола маска досега, защото е по-бързо.

Luscious_Heart
05-24-2010, 07:49
Аз си правя коламаска у дома на триъгълника и краката, а подмишниците ме е страх. 8-) Не обичам епилатори... Препоръчвам ти оная на Жанкар, много добра работа ми върши, в аптеките я има. От вийт нито една приятелка не е доволна.

b3b3t0y
05-24-2010, 07:58
И аз ще се възползвам от тая тема :D За триъгилника на козмотик ли е най-дбре или си оравите и у вас? :)

b3b3t0y
05-24-2010, 07:59
Правите* :D

Luscious_Heart
05-24-2010, 10:22
И аз ще се възползвам от тая тема :D За триъгилника на козмотик ли е най-дбре или си оравите и у вас? :)
Аз не искам на козметик да ходя повече, след това, което се случи на пациентка на баща ми! Нямам някакви козм. проблеми (чукам на дърво), единствено за пъпки съм се консултирала с дерматолог и това е... Така че аз вкъщи си се обезкосмявам сама. И ако има кръв - се дезинфекцирам съответно и така. Може да помолиш приятелка за помощ.

ама да знаеш, че боли :-x :oops:

SmilezZz
05-24-2010, 10:25
И аз ще се възползвам от тая тема :D За триъгилника на козмотик ли е най-дбре или си оравите и у вас? :) Аз съм на мнение,че най-добре е да отидеш на козметик,поне първия път..

b3b3t0y
05-24-2010, 18:15
И аз ще се възползвам от тая тема :D За триъгилника на козмотик ли е най-дбре или си оравите и у вас? :)
Аз не искам на козметик да ходя повече, след това, което се случи на пациентка на баща ми! Нямам някакви козм. проблеми (чукам на дърво), единствено за пъпки съм се консултирала с дерматолог и това е... Така че аз вкъщи си се обезкосмявам сама. И ако има кръв - се дезинфекцирам съответно и така. Може да помолиш приятелка за помощ.

ама да знаеш, че боли :-x :oops:

Ще кажеш ли какво се случи точно? :)

foreverr
05-24-2010, 18:20
Аз си правя кола маска в къщи на интимните части.Използвам на джанкар течната кола маска.Има я в аптеките, а на самата опаковка има инструкции за употреба.

Luscious_Heart
05-24-2010, 18:30
И аз ще се възползвам от тая тема :D За триъгилника на козмотик ли е най-дбре или си оравите и у вас? :)
Аз не искам на козметик да ходя повече, след това, което се случи на пациентка на баща ми! Нямам някакви козм. проблеми (чукам на дърво), единствено за пъпки съм се консултирала с дерматолог и това е... Така че аз вкъщи си се обезкосмявам сама. И ако има кръв - се дезинфекцирам съответно и така. Може да помолиш приятелка за помощ.

ама да знаеш, че боли :-x :oops:

Ще кажеш ли какво се случи точно? :)
Тая пациентка в болницата, където работи баща ми, е отишла на педикюр. И не мога да ти обясня кво точно е станало, когато изпилили ноктите й, обаче хванала хепатит С. Това се получава наистина при пилене. Никога не можеш да знаеш дали инструментите са лични, или преди тебе не са се изредили 100 жени на 1 пиличка.
И оттогава съм много скептична и изобщо избягвам козметични процедури като тези. :?

zlatnata_ribkaaa
05-24-2010, 19:21
ами и аз си правя кола маска вкъщи мисля че жанкар , относно лентите вътре не ми харесват много затова си ги правя лесно просто от един стар чаршав си режеш лентички с подходяща форма за краката , топлиш кола маската (без да я изсипваш от шишето) в чаша вода в микровълновата и действаш , аз също не обичам козметиците и затова си правя всичко сама , но ако се притесняваш отиди в салон :)

Reall
05-25-2010, 08:11
E, и аз да използвам темата. 8-) А ще можете ли да ми препоръчате друга кола маска за интимните части? :-o

svetlidim
05-25-2010, 19:55
E, и аз да използвам темата. 8-) А ще можете ли да ми препоръчате друга кола маска за интимните части? :-o

Да не си имала проблеми с тази на Жанкар?

Reall
05-25-2010, 19:58
E, и аз да използвам темата. 8-) А ще можете ли да ми препоръчате друга кола маска за интимните части? :-o

Да не си имала проблеми с тази на Жанкар?

Ами нещо не можах да се справя с нея. Може и пак да опитам, ако не ми се препоръча друга, която се харесва на други. :)