PDA

View Full Version : Само приятели или?



archlord
05-23-2010, 21:50
От седмица-две чатя с 1 момиче, с 2 години по- голямо от мен, а аз съм почти на 16.Попринцип тя започна да ми пише и ми пише често, както и аз на нея.Проблема е, че приказваме за нормалните глупости, а когато се закачам с нея, тя рядко отвръща със закачка към мен, а нещо се обяснява.До сега не съм срещал толкова яка мацка и започнах да се зарибявам, но незнам какво да направя, защото колкото и да се опитвам, все водим скучни разговори и незнам дали просто си чати, защото няма работа или иска нещо повече.Другия проблем е, че едва се засичаме някъде,т.к тя е друга смяна в училище и.. съм нямал и 1 разговор с нея на живо.И заради това,че е с 2 години по- голяма от мен все ми се струва, че няма да стане нищо, но тя продължава да ми пише, а аз бая я харесах..

Кажете си мнението, благодаря от сега ! :)

onestar
05-23-2010, 21:54
Уговорете си среща за някоя събота, излезте и поговорете. От държанието й ще прецениш...

Tempest
05-23-2010, 22:03
От седмица-две чатя с 1 момиче

мда - само приятели сте... няма шанс, няма възможност.. запознай се с момиче по нормалния начин и ше стане раотата

ef4etyYy
05-23-2010, 22:04
От седмица-две чатя с 1 момиче

мда - само приятели сте... няма шанс, няма възможност.. запознай се с момиче по нормалния начин и ше стане раотата

archlord
05-23-2010, 23:08
Защо задължително да е така, просто се намерихме във фб и тя започна да ми пише, а и нямаше как по друг начин да се запознаем.Но все пак това е вашето мнение, благодаря :).

Tempest
05-23-2010, 23:13
аз с колко момичета съм се запознал от разни сайтове... пишем си всеки ден вече кой знае колко време... дори да си харесам някоя, не значи, че и тя има същите намерения... просто ти казвам - ти си във friends листа... ако дори си и там...

archlord
05-23-2010, 23:17
Раотата е там, че не беше от някви сайтове, ами се бяхме засекли в училище и почнахме да се поздравяваме и накрая тя ми писа.А попринцип супер малко момичета ми хващат окото и затова не искам да я изпусна, ако ме разбираш де.Иначе разбирам какво имаш в предвид.Попринцип чакам за сигнали, но тук таме има и то не всеки път и не съм се решил да правя нищо още..

ии все пак като се замисля сега..май си прав :)

Tempest
05-23-2010, 23:32
ми малко повече подробности, дге.. давай, покани я на среща, а-у... кво като е по-голяма от тебе?! Излезте 1-2 пъти и после каквото сабя покаже...

ivcheto0o
05-24-2010, 06:32
Уговорете си среща за някоя събота, излезте и поговорете. От държанието й ще прецениш...

b3b3t0y
05-24-2010, 07:28
Уговорете си среща за някоя събота, излезте и поговорете. От държанието й ще прецениш...
Не виждам какво друго можеш да направиш :)

WrongLife
05-24-2010, 08:50
Защо задължително да е така, просто се намерихме във фб и тя започна да ми пише, а и нямаше как по друг начин да се запознаем.Но все пак това е вашето мнение, благодаря :).
Fuck Facebook! Заповнайте се live, както каза и народът преди мен!

SmilezZz
05-24-2010, 09:28
Уговорете си среща за някоя събота, излезте и поговорете. От държанието й ще прецениш...
Не виждам какво друго можеш да направиш :)

FrostHammer
05-24-2010, 10:38
От седмица-две чатя с 1 момиче, с 2 години по- голямо от мен, а аз съм почти на 16.Попринцип тя започна да ми пише и ми пише често, както и аз на нея.Проблема е, че приказваме за нормалните глупости, а когато се закачам с нея, тя рядко отвръща със закачка към мен, а нещо се обяснява.До сега не съм срещал толкова яка мацка и започнах да се зарибявам, но незнам какво да направя, защото колкото и да се опитвам, все водим скучни разговори и незнам дали просто си чати, защото няма работа или иска нещо повече.Другия проблем е, че едва се засичаме някъде,т.к тя е друга смяна в училище и.. съм нямал и 1 разговор с нея на живо.И заради това,че е с 2 години по- голяма от мен все ми се струва, че няма да стане нищо, но тя продължава да ми пише, а аз бая я харесах..

Кажете си мнението, благодаря от сега ! :)

Е затва го мразя Skype :-x

FrostHammer
05-24-2010, 10:38
От седмица-две чатя с 1 момиче, с 2 години по- голямо от мен, а аз съм почти на 16.Попринцип тя започна да ми пише и ми пише често, както и аз на нея.Проблема е, че приказваме за нормалните глупости, а когато се закачам с нея, тя рядко отвръща със закачка към мен, а нещо се обяснява.До сега не съм срещал толкова яка мацка и започнах да се зарибявам, но незнам какво да направя, защото колкото и да се опитвам, все водим скучни разговори и незнам дали просто си чати, защото няма работа или иска нещо повече.Другия проблем е, че едва се засичаме някъде,т.к тя е друга смяна в училище и.. съм нямал и 1 разговор с нея на живо.И заради това,че е с 2 години по- голяма от мен все ми се струва, че няма да стане нищо, но тя продължава да ми пише, а аз бая я харесах..

Кажете си мнението, благодаря от сега ! :)

Е затва го мразя Skype :-x

anonymous708973
05-24-2010, 11:47
С моя приятел се запознахме по фейсбуук и когато се разбрахме да се видим извън даскало (че сме в една смяна и без това се виждахме, но искахме отделно), се наложи да си разменим номерата :) Покани я на среща... Лично аз съм против момичето да е по-голямо, но разни хора - разни мнения. Успех :)

fenastz
05-24-2010, 20:05
Щастливец. Намерил си сериозно момиче, с което може да се говори нормално. И СЕ ОПЛАКВА :?

archlord
05-25-2010, 21:14
Всъщност, вече знам, че нищо няма да стане. Нещо съм се заблуждавал явно..Все тая де,благодаря за коментарите ;)