PDA

View Full Version : добре де как може да има такива хора



teodora87
05-23-2010, 22:54
Здравейте,моята история е следната
Запознах се с един барабанист в един сайт,той е от Русе,аз от Пловдив.7 године е по-голям от мен.От начало си писахме,чувахме се по тела,но разбрах че ме лъже.Беше почнал даже да ми казва че ме обича и нз си кво-дрън,дрън.Разбрах че още наняколко момичета казва това обичам те и явно за него аз не съм нищо.Блокирах го отсякъде и след 2 седмици не издържах и пак му писах.Не проумявам как има такива хора,дето самво лъжат,и искам да знае че аз знам че ме лъже.Смисъл да не ме прави на тъпа.Одеве му се обади някои и вика аа бища ми звъни ,а аз чух не говори с жена.И аз викам баща ти жена ли е?После не си призна,но накрая си призна.
Кажете ми какво да правя аз държа на него в смисъл свикнах с него искам да си пишем,Даже на Металика след един месец смятаме да ходим и да се видим там,но нз кво да правя

basscho
05-23-2010, 22:58
Здравейте,моята история е следната
Запознах се с един барабанист в един сайт,той е от Русе,аз от Пловдив.7 године е по-голям от мен.От начало си писахме,чувахме се по тела,но разбрах че ме лъже.Беше почнал даже да ми казва че ме обича и нз си кво-дрън,дрън.Разбрах че още наняколко момичета казва това обичам те и явно за него аз не съм нищо.Блокирах го отсякъде и след 2 седмици не издържах и пак му писах.Не проумявам как има такива хора,дето самво лъжат,и искам да знае че аз знам че ме лъже.Смисъл да не ме прави на тъпа.Одеве му се обади някои и вика аа бища ми звъни ,а аз чух не говори с жена.И аз викам баща ти жена ли е?После не си призна,но накрая си призна.
Кажете ми какво да правя аз държа на него в смисъл свикнах с него искам да си пишем,Даже на Металика след един месец смятаме да ходим и да се видим там,но нз кво да правя
Куха лейка 8) . Не ти отива на годините...

mArMaLaDkA
05-23-2010, 22:59
Ако ще и на 50 жени да казва, че ги обича, това теб не те касае. Де факто, нито си му гадже, нито си му съпруга, ти изобщо не присъстваш в живота му там, навън, извън кутията, така че нямаш никакво право да му търсиш сметка.

Сама позволяваш да те въртят и да те унижават, после се чудиш откъде ти е дошло.

И няма как да не отбележа, че е трагично, ако си '87 набор.

Nakadah
05-23-2010, 23:07
:razz: :razz: :razz: :razz:

moisture
05-23-2010, 23:10
айде големите всезнайковци оплйха темата СЕга вече могат да спят спокойно :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

basscho
05-23-2010, 23:15
айде големите всезнайковци оплйха темата СЕга вече могат да спят спокойно :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x
Мдам...Лека нощ :D

FreakBitch
05-23-2010, 23:43
.. Боже .. човек не може да сподели проблем, защото всички тръгват да се заяждат! Що за разбиране проявявате!? Я.. малко толерантност, бе хора!


А иначе барабанистчето.. какво ти пука на още колко се обяснява в любов, не ходите, нали? Пишете си, чувствай се добре, вижте се на концерта. Според мен просто остави нещата така както са си.. не ги усложнявай излишно.. :)

EsteticLoff
05-24-2010, 08:42
нито си му гадже, нито си му съпруга

DesireToFire
05-24-2010, 08:44
Свири ли в група 8-) ?

3oPuTy
05-24-2010, 09:09
За момиче на 23 години си доста наивна и глупава :?
А и от къде на къде ще му държиш сметка за това кой ми звъни,на колко момичета казва "Обичам те!" и прочие ... :?
Я излез от филма!!!Ти си просто момичето от интернет,момичето,с което се забавлява,когато няма какво да прави ...

FrostHammer
05-24-2010, 10:55
За момиче на 23 години си доста наивна и глупава :?
А и от къде на къде ще му държиш сметка за това кой ми звъни,на колко момичета казва "Обичам те!" и прочие ... :?
Я излез от филма!!!Ти си просто момичето от интернет,момичето,с което се забавлява,когато няма какво да прави ...

+1


А по тъпо заглавие,на тема не можа ли да измислиш ?

Candice
05-24-2010, 11:18
Хахаха.. Не се занимавай с тоя.. По хуу спри да му пишеш сега.. Да не вземеш да свикнеш още повече с него.. Намери си някой, който е г/д на твоите години и е от твоя град :)

ThePowerOfLove
05-24-2010, 11:36
Не се привързвай към хора от интернет :? Това е голяма грешка..
Нямате връзка, затова и не трябва да те бърка кой му звъни, но щом те дразни това, явно в теб се появяват някакви чувства. Далеч сте един от друг, помисли си дали има смисъл да се забъркваш още повече.. А и не сте се виждали, така само си изграждаш някаква представа за него, но е напълно различно да си говорите очи в очи.. Абе ти си знаеш :)

dreamer4etoo
05-24-2010, 12:13
Хахаха.. Не се занимавай с тоя.. По хуу спри да му пишеш сега.. Да не вземеш да свикнеш още повече с него.. Намери си някой, който е г/д на твоите години и е от твоя град :)

точно така

Vanish
05-24-2010, 12:15
Трагикомедия

PsychoBitchFromHell
05-24-2010, 12:20
Зарежи и не му пиши повече , неможе той да се държи така с чувствата си . :? :?

vesito13
05-24-2010, 12:53
Вие сте си никакви... Какво искаш от този човек? Той не ти е длъжен за нищо :?

WaterLilly
05-24-2010, 13:09
Вие сте си никакви... Какво искаш от този човек? Той не ти е длъжен за нищо :?
АХА!!! *кима ентусиазирано*