PDA

View Full Version : Честит празник...



theImmoral
05-24-2010, 09:49
...NOT!!!

Какво точно празнуваме? Толкова ли сме образовани, че тази просвета да я държим на висота, дори и за един ден?
Това е един празник без смисъл. Народна просвета НЯМА.
Предлагам една минута мълчание на този ден, щото най - много това заслужава.

Tempest
05-24-2010, 10:35
е, то и как да има... замисли се малко кой го прави да няма.. само не изтъквай пак другите за виновни, ние сме си виновни - децата на прехода! Нашето поколение разби всичко, ние осрахме (с извинение) пейзажа...

На всеки все другите му виновни, евалата, Бай Ганьо!

SmilezZz
05-24-2010, 10:42
За съжаление Tempest е прав/а..И ние до някъде сме виновни за това ниво на нашето образованието..

Ако сега не бяхме такива,този празник щеше да има поне малко смисъл в себе си..Ние сме си виновните..
Не мислиш ли ?

elito0o0o0
05-24-2010, 10:55
За съжаление Tempest е прав/а..И ние до някъде сме виновни за това ниво на нашето образованието..

Ако сега не бяхме такива,този празник щеше да има поне малко смисъл в себе си..Ние сме си виновните..
Не мислиш ли ?Не можеш да се бориш с природата. :) Някои просто не искат да се ограмотят... така да се каже. :) И като гледам как с всеки изминал ден държавата ни запада и никой нищо не прави по въпроса... ми иде да се гръмна. Всеки си избира пътя, по който да върви, но не избере ли правилния... няма връщане назад. Всъщност може и да има, но едва ли ще иска да се върне,защото знае,че така му е изгодно.. Това е...
И да се опитваме да променяме някого...едва ли ще успеем. :)
theImmoral съм забелязала,че се опитва да поправя грешките на всеки,но и той не е безгрешен... :) Най-добре човек да гледа самия себе си.
Лично мое мнение.. :)

theImmoral
05-24-2010, 11:00
Нито съм се обявил за безгрешен, нито за невинен. Гледам себе си, но всеки човек също така е огледало, в което се отразяват другите - обществото. Аз, за разлика от другите не съм масов егоист и не гледам само своите проблеми, но пък проявявам егоизъм, знаейки, че ако се решат масовите проблеми, то и моите ще се решат.
Поколението ми е едно такова, на хора с оградени мозъци от обществото. Имат само една запомняща частица в това свое съзнание и не помнят как се мисли. Това не е природа, това е простотия и липса на мотивация. Виновни са ВСИЧКИ.
Аз съм просто една черна овца в стадото на народа, ама не мога да се измъкна от това стадо и то ме влачи със себе си. Мога да мисля, колкото си искам, но реалността е винаги друга - фатална.

sladk1KiFlA
05-24-2010, 11:08
пффф и крайна смзетка ще каже ли някой за къв празник става въпрос :? :-o
щото доколкото знам има балове

great_mari
05-24-2010, 11:13
пффф и крайна смзетка ще каже ли някой за къв празник става въпрос :? :-o
щото доколкото знам има балове
Ама патко, 24 май да си чувала,че е ден на славянската писменост и култура? :-x Яко са ви промити мозъците на всичките кифли вече :x :?

sladk1KiFlA
05-24-2010, 11:16
пффф и крайна смзетка ще каже ли някой за къв празник става въпрос :? :-o
щото доколкото знам има балове
Ама патко, 24 май да си чувала,че е ден на славянската писменост и култура? :-x Яко са ви промити мозъците на всичките кифли вече :x :?

патка викай на майка ти ясно ли ти е :-x

Tempest
05-24-2010, 11:19
пффф и крайна смзетка ще каже ли някой за къв празник става въпрос :? :-o
щото доколкото знам има балове
Ама патко, 24 май да си чувала,че е ден на славянската писменост и култура? :-x Яко са ви промити мозъците на всичките кифли вече :x :?

патка викай на майка ти ясно ли ти е :-x

патка се вика само на заслужили, в случая на тебе :)

между другото в мъжки род съм 8-)

sladk1KiFlA
05-24-2010, 11:27
на тебе :)


научи се да пишеш

за писменост ще ми говорят :?

SmilezZz
05-24-2010, 11:28
пффф и крайна смзетка ще каже ли някой за къв празник става въпрос :? :-o
щото доколкото знам има баловеНаистина си патка..
Как може да не знаеш,че 24 май е - ден на славянската писменост и култура.. :?

elito0o0o0
05-24-2010, 11:29
пффф и крайна смзетка ще каже ли някой за къв празник става въпрос :? :-o
щото доколкото знам има балове
Ама патко, 24 май да си чувала,че е ден на славянската писменост и култура? :-x Яко са ви промити мозъците на всичките кифли вече :x :?

патка викай на майка ти ясно ли ти е :-xЕй ало! Я по-полека,че като те гледам мозъка ти е като пинк-понково топче.
Не се прави на велика,ами се замисли над това,че не знаеш какъв ден е 24 май. Срамота е такива като теб да изразяват мнение в тема като тази.
Само доказваш още повече какви хора има.. :?

great_mari
05-24-2010, 11:33
на тебе :)


научи се да пишеш

за писменост ще ми говорят :?
на мене,на тебе - това са абсолютно правилни форми,тва че не си запозната,че в разговорния език ги използваме съкратено,не е негова работа,че да го обиждаш.И не, няма да говоря на майка ми, а на теб,защото на майка ми съм благодарна,че ме е родила и се е постарала да получа поне малко обща култура за разлика от теб, малоумно същество такова,и не-не смятам да се извиня за обръщенията към теб :)

elito0o0o0
05-24-2010, 11:33
на тебе :)


научи се да пишеш

за писменост ще ми говорят :?С хора,които и името си не могат да напишат не може да се излезе на глава. Не сме толкова прости като теб,че да сме на едно мнение. :) Скрий се някъде най-добре!

wali00
05-24-2010, 11:38
пффф и крайна смзетка ще каже ли някой за къв празник става въпрос :? :-o
щото доколкото знам има балове


ахайй.. че си ми умно и досетливо.. :D


много ясно, че ще ти кажат, че си тъпа!? как можеш дори да питаш?! и вместо да се засрамиш малко, ти отвръщаш с още по-прости реплики..


скрий съ сладкъЪ кифличкей...

sladk1KiFlA
05-24-2010, 11:44
пффф и крайна смзетка ще каже ли някой за къв празник става въпрос :? :-o
щото доколкото знам има баловеНаистина си патка..
Как може да не знаеш,че 24 май е - ден на славянската писменост и култура.. :?

и като е такъв ден кво да направа?
да танцувам на центъра ли :lol: :razz:
ден като ден..най хубавото което е неучебен :P

Tempest
05-24-2010, 11:47
на тебе :)


научи се да пишеш

за писменост ще ми говорят :?

кажи ми, о, пресвета граматико, как се пише правилно?
Аз като съм учил правопис и граматика, ти си била още тесто, миличка :)

elito0o0o0
05-24-2010, 11:49
на тебе :)


научи се да пишеш

за писменост ще ми говорят :?

кажи ми, о, пресвета граматико, как се пише правилно?
Аз като съм учил правопис и граматика, ти си била още тесто, миличка :) 8) 8)

elito0o0o0
05-24-2010, 11:52
пффф и крайна смзетка ще каже ли някой за къв празник става въпрос :? :-o
щото доколкото знам има баловеНаистина си патка..
Как може да не знаеш,че 24 май е - ден на славянската писменост и култура.. :?

и като е такъв ден кво да направа?
да танцувам на центъра ли :lol: :razz:
ден като ден..най хубавото което е неучебен :PАма ти не разбираш ли?
ПРАЖДОСВАЙ СЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!! Хайде! Къш,марш,прус... Как да ти го кажа? Шу! Айде! У лево!
На теб неучебните дни здраво ти вредят малка ,тъпа пръдло!

sladk1KiFlA
05-24-2010, 12:01
пффф и крайна смзетка ще каже ли някой за къв празник става въпрос :? :-o
щото доколкото знам има баловеНаистина си патка..
Как може да не знаеш,че 24 май е - ден на славянската писменост и култура.. :?

и като е такъв ден кво да направа?
да танцувам на центъра ли :lol: :razz:
ден като ден..най хубавото което е неучебен :PАма ти не разбираш ли?
ПРАЖДОСВАЙ СЕЕЕЕЕЕЕЕЕ!!!! Хайде! Къш,марш,прус... Как да ти го кажа? Шу! Айде! У лево!
На теб неучебните дни здраво ти вредят малка ,тъпа пръдло!


мале ква си селянка :razz: къш марш прус.. :shock: :razz: :razz: :razz:
и не съм пръдла за твоя разлика :-x

Tempest
05-24-2010, 12:04
забавно ми стана, че ме поучаваш как да пиша, а не се виждаш какви ги редиш... давай, пиши още, че нещо ми доскуча и търся с какво да се забавлявам :razz:

ImmortalSportFreak
05-24-2010, 12:04
Честит празник ! :)

п.п. sladk1KiFlA - няма смисъл да спамиш в темата и само да се заяждаш ;) .....

elito0o0o0
05-24-2010, 12:07
Селянка е майка ти,че не те е научила на нищо хубаво. :)

По-добре се омитай ,за да не стане лошо за теб кифло мазничка ;)
Айде! Стига си се опитвала да измислиш нещо "умно" с гладичкото ти мозъче! Казах ти бе момиче! Много си ми под нивото. Не можем да бъдем на едно мнение. Айде велика наша просветителке.. време е да си ометеш лайната дето ги изсра в темата и да се махнеш. :)

sladk1KiFlA
05-24-2010, 12:08
забавно ми стана, че ме поучаваш как да пиша,
селянин като теб не може да пише осевен да се заяжда
и не съм на твойто ниво да се занимавам...чао :P

elito0o0o0
05-24-2010, 12:09
забавно ми стана, че ме поучаваш как да пиша,
селянин като теб не може да пише осевен да се заяжда
и не съм на твойто ниво да се занимавам...чао :PПрава си! Много под неговото ниво си! :)

elito0o0o0
05-24-2010, 12:11
забавно ми стана, че ме поучаваш как да пиша, а не се виждаш какви ги редиш... давай, пиши още, че нещо ми доскуча и търся с какво да се забавлявам :razz:Ама моля ти се! Тя е обучила Кирил и Методий!! :lol: :lol:

sladk1KiFlA
05-24-2010, 12:11
Селянка е майка ти,че не те е научила на нищо хубаво. :)

По-добре се омитай ,за да не стане лошо за теб кифло мазничка ;)
Айде! Стига си се опитвала да измислиш нещо "умно" с гладичкото ти мозъче! Казах ти бе момиче! Много си ми под нивото. Не можем да бъдем на едно мнение. Айде велика наша просветителке.. време е да си ометеш лайната дето ги изсра в темата и да се махнеш. :)

аз съм ти под нивото ли? :shock: :razz: :razz:
ти си ми под нивото! ..ако те видя ще ти се смея в лицето на такива обикновенни :razz:

ImmortalSportFreak
05-24-2010, 12:13
Селянка е майка ти,че не те е научила на нищо хубаво. :)

По-добре се омитай ,за да не стане лошо за теб кифло мазничка ;)
Айде! Стига си се опитвала да измислиш нещо "умно" с гладичкото ти мозъче! Казах ти бе момиче! Много си ми под нивото. Не можем да бъдем на едно мнение. Айде велика наша просветителке.. време е да си ометеш лайната дето ги изсра в темата и да се махнеш. :)

аз съм ти под нивото ли? :shock: :razz: :razz:
ти си ми под нивото! ..ако те видя ще ти се смея в лицето на такива обикновенни :razz:
Ей на теб не ти ли писна да спамиш !?!?!???!!!!! Спри се бе човече - знаем че си простичка.. няма нужда да го доказваш всяка секунда ! :shock:

п.п. тая тема плаче за ключ или изчистване .. :? :?

elito0o0o0
05-24-2010, 12:14
Селянка е майка ти,че не те е научила на нищо хубаво. :)

По-добре се омитай ,за да не стане лошо за теб кифло мазничка ;)
Айде! Стига си се опитвала да измислиш нещо "умно" с гладичкото ти мозъче! Казах ти бе момиче! Много си ми под нивото. Не можем да бъдем на едно мнение. Айде велика наша просветителке.. време е да си ометеш лайната дето ги изсра в темата и да се махнеш. :)

аз съм ти под нивото ли? :shock: :razz: :razz:
ти си ми под нивото! ..ако те видя ще ти се смея в лицето на такива обикновенни :razz:
1.Как са те пуснали от лудницата?
2.Аз не ти ли казах да си сметеш лайната и да се изнасяш?
3.Чакай.. аз? Под твоето ниво?! :lol: :lol: :razz: :razz: :razz:
4.Не се напъвай,ще вземеш да изсереш още по-голямо лайно и ще изядеш един БАНан :)
5.TUCK YOU!! :lol: :lol:

Tempest
05-24-2010, 12:25
аз съм ти под нивото ли? :shock: :razz: :razz:
ти си ми под нивото! ..ако те видя ще ти се смея в лицето на такива обикновенни :razz:

няма емотиконка, която да опише колко се смях на това твое "творение" :lol: ама Ели, остави я, ние сме прекалено обикновеННи, честно ти казвам, ако те види, ще ти се смее в лицето.. на такива обикновеННи... че и на мене... ахахаххах кифличке, айде няма ли кой да ти сложи пълнеж, че леко куха ми изглеждаш?

elito0o0o0
05-24-2010, 12:27
аз съм ти под нивото ли? :shock: :razz: :razz:
ти си ми под нивото! ..ако те видя ще ти се смея в лицето на такива обикновенни :razz:

няма емотиконка, която да опише колко се смях на това твое "творение" :lol: ама Ели, остави я, ние сме прекалено обикновеННи, честно ти казвам, ако те види, ще ти се смее в лицето.. на такива обикновеННи... че и на мене... ахахаххах кифличке, айде няма ли кой да ти сложи пълнеж, че леко куха ми изглеждаш?ЛЕКО?!?! :shock: :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol:

iiordanova
05-24-2010, 12:28
Честит празник !

sladk1KiFlA
05-24-2010, 12:33
поне ви оспамих /вие я оспамихте/ темата с измисления празник :grin:
видях ви циганията :razz: ужас

Tempest
05-24-2010, 12:35
поне ви оспамих /вие я оспамихте/ темата с измисления празник :grin:
видях ви циганията :razz: ужас

айде, Ганьо, досвидания :)

elito0o0o0
05-24-2010, 12:39
поне ви оспамих /вие я оспамихте/ темата с измисления празник :grin:
видях ви циганията :razz: ужас
Ти? Си ни видяла циганията? :lol: :razz: :razz:
Ти си размазващо тъпа кифла без пълнеж!! :lol: :lol:

Tempest
05-24-2010, 12:45
поне ви оспамих /вие я оспамихте/ темата с измисления празник :grin:
видях ви циганията :razz: ужас
Ти? Си ни видяла циганията? :lol: :razz: :razz:
Ти си размазващо тъпа кифла без пълнеж!! :lol: :lol:

остави я бе, да се маха... очевидно е, че във форума всеки може... кой знае как ше садне при такъв разговор на живо ;)

ImmortalSportFreak
05-24-2010, 12:45
поне ви оспамих /вие я оспамихте/ темата с измисления празник :grin:
видях ви циганията :razz: ужас
Ти си измислена .. Отиди да се нагримираш едно хубаво с 3 слоя фон-дЬо-тен и пудра,да си изправиш косицата, че момчетата като видят,че си проста няма да те харесат ако не си гримирана. Вземи потничето с огромното деколтенце и късата поличка и отивай в МОЛ-а.Там ти е мястото. 8-) :D :D :booooomb: :booooomb: :booooomb:

8)

sladk1KiFlA
05-24-2010, 12:51
поне ви оспамих /вие я оспамихте/ темата с измисления празник :grin:
видях ви циганията :razz: ужас
Ти си измислена .. Отиди да се нагримираш едно хубаво с 3 слоя фон-дю-тен и пудра и да си изправиш косицата че момчетата няма да те харесат ако не си гримирана. :lol: :lol: Вземи понтичето с огромното деколтенце и късата поличка и отивай в МОЛ-а.Там ти е мястото. 8-) :D :D :booooomb: :booooomb: :booooomb:

8)

спокойно аз тва и права :)
не съм неподържана и обикновенна като вас :P

elito0o0o0
05-24-2010, 12:53
^ Верно... ти си необикновеННо ТЪПА!! :lol:

Tempest
05-24-2010, 13:03
^ Верно... ти си необикновеННо ТЪПА!! :lol:

поне не е неподържана

и сеа се сетих защо се хвана за иначе правилното ми писане... щото просто не знае кво друго да каже :D

Afterbirth
05-24-2010, 13:03
поне ви оспамих /вие я оспамихте/ темата с измисления празник :grin:
видях ви циганията :razz: ужас

Не ме интересува колко си оспамила, колко са оспамили другите и ала - бала.КАК МОЖЕ ДА НАРИЧАШ ТОЗИ ПРАЗНИК "ИЗМИСЛЕН"?!!
И после да говориш за цигания?!То тъпо, тъпо, ама вбесяващо тъпо същество се показа.Цигания, моля ти се... Ами ти, височайша госпожице, усещала ли си се, че си по - недостойна от много цигани да се наричаш "българка"?По - недостойна си да използваш езика и писмеността, чиито основоположници са тия, дето ги споменаваме на "измисления празник"!
Върви се скрий някъде, пиши глупостите си по ToZ!IiIi n1AaA4IiiN и не загрозявай и без това доста обезобразения вид нашето поколение.
Глупачка.
п.п.:Знам, че повторих неща, които бяха отправяни към нея от доста хора.Съжалявам.Ядосах се.

elito0o0o0
05-24-2010, 13:35
Защо се ядосваш ? Това кухо същество не заслужава тази чест..
Бих се радвала ако някой модератор поизчисти темата от лайната,които ги из*ра госпожица ограничена. :)

wali00
05-24-2010, 14:01
аз съм ти под нивото ли? :shock: :razz: :razz:
ти си ми под нивото! ..ако те видя ще ти се смея в лицето на такива обикновенни :razz:

няма емотиконка, която да опише колко се смях на това твое "творение" :lol: ама Ели, остави я, ние сме прекалено обикновеННи, честно ти казвам, ако те види, ще ти се смее в лицето.. на такива обикновеННи... че и на мене... ахахаххах кифличке, айде няма ли кой да ти сложи пълнеж, че леко куха ми изглеждаш?


е, за какво и го подчертаваш сега.. :D вероятно вместо "обикновен", тя обича да казва "обикновенен" :D

theImmoral
05-24-2010, 20:49
Кефя се, че кифлата ви докара до такова ниво. Всичките доказахте колко ценен и реален е този празник (да, може би част от вас доловиха нотката ирония). Много сте тъпи.
Браво на кифлата, тя ви върти на малкото си пръстче и ви се смее.
Три страници спам... Моля се за ключ, или изчистване.

Tempest
05-24-2010, 21:00
и що си мислиш, че това е спам? Изобщо знаеш ли какво означава думата "спам"?!

Относно кифличката.. ад върви да се пълни с лъжица мармалад или с извара, че не признавате българското е ясно.. държавата ни е стигнала до такова ниво и ще продължава да пропада заради вас и заради нас... всички сме виновни.. ама никой не се сеща да направи нещо по въпроса! Ебати държавата, ебати народа.. пак ше кажа - Бай Ганьо да си ходи!

December
05-24-2010, 21:39
Кво се поздравявате още?Вече е 25.

theImmoral
05-24-2010, 21:40
Добре, ИЗВИНИ МЕ, направих грешка, или по - точно това не е баш грешка. Значението на думата СПАМ се изменя според ползата и, защото това е ИНТЕРНЕТ дума. Няма по - точна дума за вас в момента. Напълнихте една тема със безсмислени постове. Това е обичайната ви практика. Продължавайте.

Tempest
05-24-2010, 22:28
Добре, ИЗВИНИ МЕ, направих грешка, или по - точно това не е баш грешка. Значението на думата СПАМ се изменя според ползата и, защото това е ИНТЕРНЕТ дума. Няма по - точна дума за вас в момента. Напълнихте една тема със безсмислени постове. Това е обичайната ви практика. Продължавайте.

спам само по себе си значи всичките тия глупости да сме ги наговорили с рекламна цел... това е обичайната практика на целия форум, освен тия, които всъщност създават темите.. честито, сега знаеш кво ми е като създам тема и я оФЛУДЯТ (flood=наводнение; пълнят темата с безсмислени постове)...

Nakadah
05-24-2010, 23:18
Честит, макар че чесно ви казвам че мисля че след 10-15 години Български Език няма да има...

theImmoral
05-24-2010, 23:53
спам само по себе си значи всичките тия глупости да сме ги наговорили с рекламна цел... това е обичайната практика на целия форум, освен тия, които всъщност създават темите.. честито, сега знаеш кво ми е като създам тема и я оФЛУДЯТ (flood=наводнение; пълнят темата с безсмислени постове)...

О, благодаря, че ме ограмоти (Моля, усети иронията). Знаех си го всичко това, просто повече ми харесва думата СПАМ, щото вие не офлудихте темата - вие я опубертетчихте (да, и тази дума ми харесва). Да, технически е флуд.

elito0o0o0
05-25-2010, 08:15
^ А ти в момента какво правиш? :lol: Спри се и ти. Аз спрях. Все пак оная фльорца се махна. Знам си границите. Спри се и ти вече.. ;)

theImmoral
05-25-2010, 08:39
За мен темата е оспамена (офлудена) и няма смисъл да спирам. Нали ако се чисти, ще бъдат изтрити и моите мнения?

elito0o0o0
05-25-2010, 09:35
Айде стига си създавал още повече работа на админите. Ако не беше започнал и ти този спор,можеше да се изчисти темата за нула време.. Сега си е точно за ключ. :? Претендираш,че ние сме ти офлудили темата,но и ти правиш същото в момента. Смешно е. :)