PDA

View Full Version : Какво да правя?



jus7me3
05-24-2010, 10:48
Здравейте. Сега ще ви разкажа за моя проблем и се надявам да ми помогнете като ми дадете добър съвет. Така.. преди време много харесвах едно момче, но се наложи да замина за друг град и изгубих всякаква връзка с него - скайп, телефон и т.н. 3 години се опитвах да му намеря скайпа, ходила съм в предишния град на места, където бих могла да го видя, но не успях. Наскоро, обаче, случайно му намерих скайпа и сега вече си пишем с него. Но все още му нямам телефона и малко ми е неудобно да му го искам, защото се притеснявам, че ще ме отреже и ще ме блокира и отново няма да си комуникираме по никакъв начин. Той не ми е казвал, но мисля, че иска да се видим отново, когато се прибера през лятната ваканция в града. Та въпроса ми е - 1. Как да му поискам телефона? 2. Какво да правя занапред, т.е. да му кажа ли, че го харесвам или да изчакам малко? Благодаря предварително! :)

FrostHammer
05-24-2010, 10:49
Приятен Слетобед =)

jus7me3
05-24-2010, 10:59
Приятен Слетобед =)
Мерси. Обаче, аз наистина говоря сериозно и ви моля да ми помогнете.

Lucksy
05-24-2010, 11:31
Моят съвет е просто да му кажеш: "Може ли да ми дадеш телефонния си номер, защото искам да чуя гласа ти?" или нещо от сорта. Все пак 3 години си го чакала (доколкото разбрах). :) А относно това дали да му кажеш, че го харесваш.. По-добре изчакай да се видите и тогава го направи. Успех! :) :)

onestar
05-24-2010, 11:45
Попитай го дали има нещо против да се видите, когато се върнеш.
Когато това стане му поискай телефонния номер на място...

jus7me3
05-24-2010, 11:48
Благодаря много! :)

Vanish
05-24-2010, 12:13
Да и аз благодаря, мерси, приятен ден, лека нощ

Sirius
05-24-2010, 12:30
1.Повтаряй след мен: "Дааааай сииии телефонааааа."

2. Кажи му: "Обичам те, искам да сме вечно заедно квото и да стааа братлее и погледнеш ли неква друга шта плющя с точилката дупенце мръсно"

raia338
05-24-2010, 12:33
ами казваш ,че за няколко дни няма да имаш достъп до скайп и ако реши ,че му трябваш за нещо или просто да се чуете ад звънне на твоя номер и така тъкмо ще разбереш дали ще те потърси :)

jus7me3
05-24-2010, 17:13
Хубава идея ми даде, мерси! :grin:

ReachlessGirl
05-24-2010, 17:45
Попитай го дали има нещо против да се видите, когато се върнеш.
Когато това стане му поискай телефонния номер на място...
++

sunshinepp
05-24-2010, 17:59
А какъв е проблема да го заговориш да се видите таааам като се върнеш и вметваш помеждудругото да си даде телефона, да го имаш .. :)

soul1199
05-24-2010, 19:33
Здравейте. Сега ще ви разкажа за моя проблем и се надявам да ми помогнете като ми дадете добър съвет. Така.. преди време много харесвах едно момче, но се наложи да замина за друг град и изгубих всякаква връзка с него - скайп, телефон и т.н. 3 години се опитвах да му намеря скайпа, ходила съм в предишния град на места, където бих могла да го видя, но не успях. Наскоро, обаче, случайно му намерих скайпа и сега вече си пишем с него. Но все още му нямам телефона и малко ми е неудобно да му го искам, защото се притеснявам, че ще ме отреже и ще ме блокира и отново няма да си комуникираме по никакъв начин. Той не ми е казвал, но мисля, че иска да се видим отново, когато се прибера през лятната ваканция в града. Та въпроса ми е - 1. Как да му поискам телефона? 2. Какво да правя занапред, т.е. да му кажа ли, че го харесвам или да изчакам малко? Благодаря предварително! :) :lol: :lol: :lol: Абе моме,ти съмвсем си се вкарала в някъв филм,и кво ся искаш му го и ща блокира ли?! :lol: леле,разби ме направо.Та ся сериозно-просто го питаш `искаш ли да се видим `и той ако ти каже` да`,ще кажеш`става ли за всеки случай да си дадеш номера,ако стане нещо` и си готова :)

justonegirlwithonehope
05-24-2010, 19:49
Защо просто не му кажеш, че би се радвала ако когато се прибереш лятната ваканция се видите и ако няма нищо против да ти даде номера си.Не виждам нищо лошо, нито срамно.

loris
06-05-2010, 21:40
1. Как да му поискам телефона? 2. Какво да правя занапред, т.е. да му кажа ли, че го харесвам или да изчакам малко? Благодаря предварително!


Ми за 1-вото за телефона...ми по скаип може да му го искаш..кажи му нещо от сорта: "Може ли да те помоля нещо...мии може ли да ми дадеш тел. си номер,знам че може да ме блокираш но моля те дай ми го и не ме блокирвай" или нещо от сорта ... а за 2-рото мисля че трябва да изчакаш...ако ти даде телефона и видиш че се интересува или нещо такова значи има симпатии към теб ... ако не ти даде и видиш че се държи грубо... по=добре недей... пожелавам ти успех ;]]

Tempest
06-05-2010, 22:47
амии... дали като му поискаш телефона и ше те блокне или след като му кажеш, че му харесваш ше те блокне... има ли значение? Защо обаче играеш страхливо? Давай - рискувай, нито ше е единствения, нито нищо... действай, да не те е шубе дали ше те блокира... а и едва ли ше го напрай, щото от даване на телефон, доколкото знам, смъртни случаи няма...

ScarletBite
06-06-2010, 01:23
1.Повтаряй след мен: "Дааааай сииии телефонааааа."

2. Кажи му: "Обичам те, искам да сме вечно заедно квото и да стааа братлее и погледнеш ли неква друга шта плющя с точилката дупенце мръсно"
:lol: :lol: :lol:
Или още по-добре - "погледнеш ли неква друга шти завръ точилката в дупенцето мръсно!" :lol: :razz: