PDA

View Full Version : Моля за съвет!



jus7me3
05-24-2010, 12:50
Така.. преди време много харесвах едно момче, но се наложи да замина за друг град и изгубих всякаква връзка с него - скайп, телефон и т.н. 3 години се опитвах да му намеря скайпа, ходила съм в предишния град на места, където бих могла да го видя, но не успях. Наскоро, обаче, случайно му намерих скайпа и сега вече си пишем с него. Но все още му нямам телефона и малко ми е неудобно да му го искам, защото се притеснявам, че ще ме отреже и ще ме блокира и отново няма да си комуникираме по никакъв начин. Той не ми е казвал, но мисля, че иска да се видим отново, когато се прибера през лятната ваканция в града. Та въпроса ми е - 1. Как да му поискам телефона? 2. Какво да правя занапред, т.е. да му кажа ли, че го харесвам или да изчакам малко? Благодаря предварително!

nIkEnCeTy_bE
05-24-2010, 15:14
Еми виж как се ще се държи с тебе, защото по скайп всички са много големи. Най-добре излезте и просто му поискай тела да държите връзка. Можеш да му признаш, че го харесваш, макар че рискуваш да си отхвърлена.

ssttu
05-24-2010, 16:10
Ако искаш да му имаш номера , можеш да му го поискаш нашега.Всмисъл в някъв контекст.Говорите на съвсем различна тема от тази да бъдете заедно и му подхващаш нещо свързано с телефон и без да искаш си написваш твоят номер.Евентуално той би трябвало да ти звънне или да ти прицъка , ако пък не го направи можеш да му го поискаш , няма как да не ти го даде при положение ,че ти си споделила своят.В същност примера не беше много удачен , но предполагам ми схвана мисълта.
Има едно лафче:"Добре ,че са шегите , за можем да си кажем истината"
(не съм сигурен дали беше така , но общо взето би трябвало да си ме разбрала.)

jus7me3
05-24-2010, 18:10
Искрено ви благодаря!! :)

kalpazanka
05-24-2010, 18:15
Пак съм аз.
Ключ. С толкова много еднакви теми, по които да следиш за отговори, се притеснявам да не се разстроиш психически.