PDA

View Full Version : Проблем



SideBySide
05-24-2010, 12:01
Амм... ще говоря направо значи имам си приятел от доста време и на последък той иска да го правим а мен ме е страх :( и си мисля , че ще ме зареже ако можете да ми кажете какво да направя много ще ви обичам ... :-D :-D

xoxi
05-24-2010, 12:06
Така, ако съдя по твоите думи, не си много голяма.
Ако мислиш, че той ще те зареже, ако не го направиш с него, то тогава най-добре ти го зарежи. Не си заслужава да ходиш с някой, който иска да е с теб само заради секса. И докато не се почувстваш готова, не го прави (независимо с този или някой друг). Независимо колко настояват, щом още те е страх и не си сигурна в себе си, си стой мирно на задните части.

Bukmop
05-24-2010, 12:39
Ако те зареже е глупак ;)

Vanish
05-24-2010, 12:42
Ако те зареже е глупак ;)

Глупак, който я е изчукал и си е направил кефа, нали?


Зарязвай го, щом така си мислиш и щом те е страх.

3oPuTy
05-24-2010, 12:54
Ако те зареже е глупак ;)

Глупак, който я е изчукал и си е направил кефа, нали?


Зарязвай го, щом така си мислиш и щом те е страх.
Глупак,който няма да я е нае*ал,защото авторката мисли,че ако не му пусне ще я зареже.


По темата:По начина ти на писане и разсъждаване мисля,че си на 12-13 години и определено не ти е време за секс. :? А ако приятелят ти те обича няма да те зареже,защото не си му пуснала :?

m0n4yyy
05-24-2010, 12:55
Така, ако съдя по твоите думи, не си много голяма.
Ако мислиш, че той ще те зареже, ако не го направиш с него, то тогава най-добре ти го зарежи. Не си заслужава да ходиш с някой, който иска да е с теб само заради секса. И докато не се почувстваш готова, не го прави (независимо с този или някой друг). Независимо колко настояват, щом още те е страх и не си сигурна в себе си, си стой мирно на задните части.

Дам, защото ти ще страдаш после, а на него ще му пука на оная работа за теб, защото вече е получил това, което иска.

onestar
05-24-2010, 12:55
Имаш си приятел от доста време, но те е страх, че след като правите секс той ще те зареже?

Да ви имам "приятелите" аз...

zvQr_nO_s_ChAr
05-24-2010, 15:36
Имаш си приятел от доста време, но те е страх, че след като правите секс той ще те зареже?

Да ви имам "приятелите" аз...

+1

anonymous708973
05-24-2010, 16:05
Колко години ви е разликата и самата ти на колко си? :)

Страх те е от самия секс или те е страх, че ще те зареже? Ако е първото, вероятно не си готова (или достатъчно информирана), а ако е второто... дай си сметка защо мислиш така. Често точно това гласче в теб ти казва истината. Какво знаеш за предишните му връзки? Как са приключили, има ли склонноста да зарязва ей-така... Важно е, помисли си. :wink: