PDA

View Full Version : Влюбена в гаджето на най-добрата ми приятелка



mai4ka3
05-24-2010, 12:50
Знам, че има доста такива теми но моята е различна.. Аз съм на 13, приятелката ми също. Момчето което харесваме на 12. Преди време тя ми каза, че го харесва. Тогава и аз се влюбих в него, но.. не й споделих. Скоро те станаха гаджета. И като ги видя нещо ми става.. разяждаме от вътре, като заспивам си мисля за него, като се сабудя първо се сещам за него. Немога да изтрая. Знам, че не може всичко да става както аз искам, но немога! Трябва да го имам! Дайте ми съвет.. Моля ви. Толкова е сладък. Как да й кажа на нея.. Ще си развалим приятелстовото, което крепим от малки и то заради едно момче, но пък немога без него, ако не го видя през деня полудявам. Звъня му по скайпа и го карам да си пусне камерата... Моля ви кажете как да го накарам да я зареже и да ми обърне внимание.. Доста подло и егоистично звучи, ама немога без негоо.. :(

m0n4yyy
05-24-2010, 12:53
Мислиш ли, че той има чувства към теб ?

Vanish
05-24-2010, 12:53
:razz: :razz:

mai4ka3
05-24-2010, 12:55
Може би... Държи се мило, заговаря ме по коридорите.

Itachi456
05-24-2010, 12:56
Как не те е срам бе.
Трябва да ядеш бой.
Нека да са гаджета да ти дойде акъла в главата.

mai4ka3
05-24-2010, 12:59
Защо?

3oPuTy
05-24-2010, 12:59
Тъпа,малка лигла!!!
Как може да се чудиш как да разделиш най-добрата си приятелка и гаджето?!
Ти малоумна ли си?!13 годишна пикла,която още не знае к'во е това любов тръгнала да се меси в детските отношения на другите :?
А и всеки нормален човек се държи мило с хората и ги заговаря - това е чисто и просто УВАЖЕНИЕ и няма НИЩО общо с харесване (най-вече,когато въпросния човек е малолетен,12 годишен пикльо)!!!

m0n4yyy
05-24-2010, 12:59
Може би... Държи се мило, заговаря ме по коридорите.

Абе ако питаш мен е леко тъпо от твоя страна все пак да крадеш гаджето на приятелката ти ... изчакай да скъсат ако чаак толкова искаш да си с него .. в противен случай се задоволи с приятелството му. :)

DqVoLsKoJeLaNiE
05-24-2010, 13:00
Най-голямата грешка, която можеш да направиш е да замълчиш. Какво мислиш, че ще направиш, ако харесваш това момче тайно, някой ден приятелката ти ще разбере, ако той й каже как му звъниш по Скайп и т.н. Помисли как ще се почувства приятелката ти...Говори с нея, кажи й че знаеш, че не трябва да е така, но харесваш това момче, просто тя да знае, че нещо те гложди от вътре като го видиш.

В никакъв случай не се карай с нея заради момче, ще съжаляваш много...и накрая помисли дали можеш да пожертваш едно приятелство заради момче, като знаеш, че има много риба в морето. Момчетата идват и си отиват, но приятелите остават за цял живот. :)

Itachi456
05-24-2010, 13:08
Тъпа,малка лигла!!!
Как може да се чудиш как да разделиш най-добрата си приятелка и гаджето?!
Ти малоумна ли си?!13 годишна пикла,която още не знае к'во е това любов тръгнала да се меси в детските отношения на другите :?
А и всеки нормален човек се държи мило с хората и ги заговаря - това е чисто и просто УВАЖЕНИЕ и няма НИЩО общо с харесване (най-вече,когато въпросния човек е малолетен,12 годишен пикльо)!!!

:razz: Зависи много.А към авторката ти си за убиване честно.

mai4ka3
05-24-2010, 13:10
Благодаря за съвета DqVoLsKoJeLaNiE, но ми влезте в положението.. не мога да си го избия от главата. + това тя се се дърпа от него. Исках само да ми кажете как да си го спечеля без да я нараня.

Itachi456
05-24-2010, 13:12
:smt068 :smt068

pamii
05-24-2010, 13:14
Остави ги на мира, не им се меси! Само ще си развалите приятелството заради този .. Но все пак ако той ти е по - важен от приятелката - действай :?

mai4ka3
05-24-2010, 13:16
Немога просто да го забравяя... Обичам го. И то много. Няма начин..

Vanish
05-24-2010, 13:18
Немога просто да го забравяя... Обичам го. И то много. Няма начин..

обичаш ти... кура ми, обичаш

Tempest
05-24-2010, 13:19
Благодаря за съвета DqVoLsKoJeLaNiE, но ми влезте в положението.. не мога да си го избия от главата. + това тя се се дърпа от него. Исках само да ми кажете как да си го спечеля без да я нараня.
няма такава възможност... влизам ти в положението и виждам това - едно момиче, което си е наумило, че трябва да е с това момче, мисли говоренето по коридорите на даскалото за признак за харесване, егоистично иска да изтръгне гаджето на най-добрата си приятелка...

момиченце, не върши глупости! Ако мислиш всяко привличане за влюбване, спукана ти е работата... а и с това момче ше си.. колко? 1-2 месеца?! Ако изтраете и толкова... мисли, момиче, мисли!

И не излизай с това, че не можеш да си го избиеш от главата - с желание всичко става, очевАдно е, че не искаш!

DNJ
05-24-2010, 13:29
Щеше ли толкова много да го "обичаш" или изобщо да му обърнеш внимание ако приятелката ти не ходеше с него? И щеше ли да ти е такава фикс идея (защото той за теб е именно това)?
Дано е от възрастта...

BlueFace
05-24-2010, 13:29
Ако си и истинска приятелка няма да правиш нищо и ще си седиш на гъза ,но понеже си заблудена 13 годишна кифла ме съмнява ,че ще ме послушаш ... :?

DqVoLsKoJeLaNiE
05-24-2010, 13:40
Благодаря за съвета DqVoLsKoJeLaNiE, но ми влезте в положението.. не мога да си го избия от главата. + това тя се се дърпа от него. Исках само да ми кажете как да си го спечеля без да я нараня.

Тя си знае какво чувства към него, това вече не е твоя работа. Просто й кажи какво ти е и че не искаш да я нараниш, но не искаш и да криеш, защото знаеш как би се почувствала, ако някой крие нещо такова от теб.

mai4ka3
05-24-2010, 14:43
Мерси за всичкоо.. но незнам как да постъпя :(

Vanish
05-24-2010, 15:11
Самоубий се.
Тва, че те заговаря по коридорите не значи нищо и не значи, че щом ти го харесваш, него го боли патката за тебе.
Тва си е чиста любезност и възпитание от негова страна

И другото, което е, никва приятелка не си на тва другото момиче.

ебати злето тъпо, седни си на гъза и не им се бъркай
направо ми се повръща от такива като теб.

Snickers
05-24-2010, 15:31
Въобще не им се меси, ако той те харесва, ще направи своя избор, но не им се бъркай в нещата.

dqvolcheto9
05-24-2010, 16:22
Въобще не им се меси, ако той те харесва, ще направи своя избор, но не им се бъркай в нещата.

Плюс това-харесай си друго момче и ще го забравиш въобще след време .Изпитано е - аз бях влюбена в един от моя клас и неможех без него ,а той всъщност само ме използвал пФФ -както и да е харесах си друго момче започнахме да се забиваме и тръгнахме и вече почти месец сме заедно ,а оня същия го забравих вече. Успех :)

givemereasontolive
05-24-2010, 17:01
Въобще не им се меси, ако той те харесва, ще направи своя избор, но не им се бъркай в нещата.

anonymous708973
05-24-2010, 17:15
Божеее, в едната тема се обсъжда защо момичетата ходят с батковци, в другата си харесват по-малки момченца.

Попринцип винаги съм била "За" да се каже на момчето за чувствата - пък той е достатъчно умен, за да реши. Но има условие: СЕРИОЗНИ ЧУВСТВА!

Не мисля, че тук дори има намек за такива. И ако на 13 казваш "Не мога", какво ще правиш на 23, 33? Сега си на толкова, сега е време да можеш всичко :)
Дръж се сериозно и не си набивай фикс-идеи в крехката главица!

DeAdLyDoSe
05-28-2010, 09:50
Не бива да разрушаваш дългогодишно приятелство заради нещо такова.... Сега си мислиш, че ужасно го обичаш, но това ще се промени... Сигурна съм в това :)

Daveyjones
05-28-2010, 10:40
А бе тук всеки втори 10-13 годишен е много "ВЛЮБЕН" божее ,

/DOUBLE FACEPALM AND TRIPPLE IF NEED за всички 13 годишни любовници , лол .. каде си ми тръгнала бе?

BloomF
05-28-2010, 12:20
Тъпа,малка лигла!!!
Как може да се чудиш как да разделиш най-добрата си приятелка и гаджето?!
Ти малоумна ли си?!13 годишна пикла,която още не знае к'во е това любов тръгнала да се меси в детските отношения на другите :?
А и всеки нормален човек се държи мило с хората и ги заговаря - това е чисто и просто УВАЖЕНИЕ и няма НИЩО общо с харесване (най-вече,когато въпросния човек е малолетен,12 годишен пикльо)!!!

Напълно съгласна!!!!!!

tanch3t093
05-28-2010, 12:26
Тъпа,малка лигла!!!
Как може да се чудиш как да разделиш най-добрата си приятелка и гаджето?!
Ти малоумна ли си?!13 годишна пикла,която още не знае к'во е това любов тръгнала да се меси в детските отношения на другите :?
А и всеки нормален човек се държи мило с хората и ги заговаря - това е чисто и просто УВАЖЕНИЕ и няма НИЩО общо с харесване (най-вече,когато въпросния човек е малолетен,12 годишен пикльо)!!!
Щях да ти кажа абсолютно същите думи! Я се вземи в ръце! Ква приятелка си ти, че да искаш съвети как да откраднеш гаджето на "уж" най-добрата ти приятелка?? :? :shock: С такива приятелки като тебе по добре да си няма .... Малееееее лигла!!!

justwondering
05-28-2010, 15:45
Да ви имам обичта и приятелствата...
Може да ти е трудно, но щом той иска да е с нея (това е очевидно, щом е с нея) ти нямаш право да се бъркаш. А ако тръгнеш с него и тя почне да го зарибява приятно ли ще ти е? Няма "не мога", има "не искам". Който иска, намира начин.

CherryS
05-29-2010, 15:59
ti си тъпа.
разрешавам ти да се застреляш. :)

smiley93
05-29-2010, 16:16
Всъщност преживях го..Така постъпиха и с мен.. Сега моята "приятелка" се чуди как да ме заговори, как да се извини..Едно ще ти кажа, направиш ли го, предадеш ли най-близкия си човек, връщане няма..
И по-вероятно е да се получи ситуация, в която ти тръгваш с него и осъзнаваш, че нищо няма да се получи.. Представи си моля какво се случва тогава.. Доста ще изгубиш..НЕ си заслужава..Най-добре си замълчи.. :)

PurpleSand
05-29-2010, 16:32
...Моля ви кажете как да го накарам да я зареже и да ми обърне внимание..(

:shock: :shock: :shock:
Че това е гаджето на най-добрата ти приятелка,за бога .. Помисли малко ... Имала съм подобен случай,но дори не ми е минавало през ума да ги разделям .. дори пожелавах на приятелката ми да се задържат дълго.. Пък и с времето спрях да го харесвам.
А я се погледни ти ...
Боже.. какво би направило едно глупаво момиче заради момче ..

Linns
05-29-2010, 17:30
Не можеш без нещо което не си имала и нямаш?
Как е възможно? И си само на 13 ..
Стегни си задника и си спри хормоните, едва ли е по-прекрасен от приятелството ти с нея..
Аз не разбирам как може да сте способни да унищожите нещо толкова ценно като истинското приятелство заради някъв си 12 годишен пикльо..
Деца....

storex
05-29-2010, 19:32
Миличка, дано като станеш по-голяма, не си със същото мислене, щото ако си някоя хубавица, която разваля семейства, ще береш ядове ;)

ronzss
05-29-2010, 20:44
Ти не заслужаваш да имаш приятели. Дано да я загубиш да разбереш какво е !

suncho26
05-29-2010, 20:56
ЗоРиТу много прибързваш.Тя не е казала,че веднага отива да им развали връзката и колкото и да е странно и 13 годишните имат акъл и вече са доста навътре с нещата - интернет е голямо нещо :) А в момента не ми е това в главата и немога да ти кажа как да постъпиш!

Lancelot
05-30-2010, 12:17
Много сте зле..
Значи за авторката.
Каниш го някъде насаме, като предварително си платила или си поискала услуга на някоя засукана мацка. Та каниш го, почвате да си лафите.. и примерно му носиш кола или спрайт.. Ако е кола слагаш 1/6 та уиски, а ако е спрайт водка, може и повече. Въпроса е да не се усеща.. Та като се натряска стабилно(един 12 годишен не му трябва много.. предполагам).. викаш мацката и я караш да се натиска с него. Правиш снимки и ги пращаш на приятелката си. Можеш да повториш процедурата и с нея. Те се разделят. Изчакваш малко и почваш да го утешаваш и тн.. другото е божа работа!
Само внимавай да не се окаже, че той е отдавна загубеният ти брат близнак от друг баща, който има амнезия и още един зъл брат близнак...да де.. сещаш се..

SunnyTime
05-30-2010, 13:22
Ще си развалим приятелстовото, което крепим от малки и то заради едно момче.
. Доста подло и егоистично звучи, ама немога без негоо.. :(



Linss Е ПРАВ/А!

Lincheto
05-30-2010, 15:14
Приятелката ти е късметлийка, че те има и че може да разчита на теб. Хубаво е, че има приятели като теб, на които може да им се има доверие : )

lleranza
05-30-2010, 15:22
Знам, че има доста такива теми но моята е различна.. Аз съм на 13, приятелката ми също. Момчето което харесваме на 12. Преди време тя ми каза, че го харесва. Тогава и аз се влюбих в него, но.. не й споделих. Скоро те станаха гаджета. И като ги видя нещо ми става.. разяждаме от вътре, като заспивам си мисля за него, като се сабудя първо се сещам за него. Немога да изтрая. Знам, че не може всичко да става както аз искам, но немога! Трябва да го имам! Дайте ми съвет.. Моля ви. Толкова е сладък. Как да й кажа на нея.. Ще си развалим приятелстовото, което крепим от малки и то заради едно момче, но пък немога без него, ако не го видя през деня полудявам. Звъня му по скайпа и го карам да си пусне камерата... Моля ви кажете как да го накарам да я зареже и да ми обърне внимание.. Доста подло и егоистично звучи, ама немога без негоо.. :(
kato stanesh na moite godini ve4e 6e sa te minali baq hora ... li4no mnenie,6om ot tolkova malka pravi6 takiva istorii :-D

Wrathchild
05-30-2010, 16:01
Чакай малко, ти си започнала да го харесваш след като си разбрала, че приятелката ти има чувства към него? :shock: :lol:

plezlichkaA
06-20-2010, 16:35
След като прочетах историята ви и аз реших да споделя.. С нея се познаваме от малки , но преди 2 годни се сближихме от тогава сме неразделни .. Споделяме си абсолютно всичко , разчитаме една на друга и се подкрепяме във всичко. Но преди 2 години тя ми каза ,че е лудо влюбена в едно момче което не й обръща никакво внимание.В началото не ми правеше никакво впечатление но след време аз започнах да имам интерес към него и понеже живее точно срещу нас и аз започнах да го следя .. и така с течене на времето аз започнах да се привързвам все повече към него и забелязвам , че и той има някакъв интерес . А сега най лошото е че започнах да го желая физически .. стегнатото му тяло,муколите,лицето,скули е,очите му.. всичко в него ме побърква .Но тя ми е най-добрата приятелка ,не мога просто така да зарежа приятелството ни заради едно момче ..Обичам я нея ! Но и той ме привлича и не мога да се спра ,вече започнах да не се контролирам .. Искам да спомена че до сега не съм била с момче и той е първият който ме привлича толкова силно .. Моля ви помогнете ми по някакъв начин.. Чувствам се адски виновна и дори гадна че по този начин постъпвам и позволих това да надделее в мен ..

baby07
06-20-2010, 18:47
:razz: :razz: :razz:

JustAngel
06-20-2010, 20:25
Щом са заедно-остави ги!Много подло и глупаво, ако им се месиш...и то при положение, че става въпрос за твоя близка приятелка все пак...и според мен е по-добре да не казваш на приятелката си за своите чувства :)

BiGBaDWolF
06-20-2010, 20:28
Вие не знаете какво е Любов... Щом си се ''влюбила'' в него толко я имаш и ''най-добрата'' ти приятелка за текава ..

SugarxRush
06-21-2010, 17:35
Виж .. можеш да си мислиш че го обичаш адски много,но всъщност не е така повярвай ми .. аз също харесвах много едно момче .. толкова много го харесвах че бях готова на всичко за него .. за жалост той беше курвар и сещаш се .. след няколко месеца .. се загледах в едно др. момче .. и го харесах .. всичко стана много бързо и сега в момента изобщо не харесвам момчето което така дългоо харесвах и мислех че той е единствен така че .. остави ги (: връзката им едва ли ще продължи много дълго повярвай ми ще срещнеш много момчета през живота си това е само началото .. това е детска любов (: недей да губиш приятел за момче защото просто не си заслужава .. ако действаш и загубиш приятелката си много ще съжеляваш повярвай ми знам какво е да харесваш момче и то много,но уверявам те след няколко месеца дори няма да искаш да си спомняш за него (: :)

Vasoto129
06-21-2010, 20:26
трябва да те затворят някъде и на лекарства :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

InloVeGirl27
06-23-2010, 11:25
Абе,не може без него момичетоо :lol: :razz:

Geri94
06-23-2010, 11:40
пфф... обичала го.. ти чуваш ли се?? Искаш да разделиш най-добрата си приятелка и гаджето й.. И как си сигурна, че въпросното 12-годишно момче те харесва... Недей да приказваш глупости и аз не мога без някои хора, но никога не съм мислила като тебе...
Отваря ти камерата, заговаря те, но това в никакъв случай не значи, че чувтсва нещо към теб и повярвай, ако наистина те обичаше или харесваше сега нямаше да е заедно с най-добрата ти приятелка... А ти си толкова извън котрол, че за един пикльо, който е по-малък от тебе си готова да разрушиш приятелството си, което може би никога няма да можеш си го върнеш или да заместиш с друго!!

Просто го забрави... сега ще кажеш, че не можеш, но не е вярно..

Paramour
06-23-2010, 16:01
^Същото!

п.п.Не заслужаваш приятелството й!

danito369
06-23-2010, 17:53
Помагай им в отношенията им, чакай да се скарат и когато това става , го повикай да и инсталира WOW . :D Той ще ти се признае тогава и ще скъса с нея . При мен така стана :D

Cveti097
06-23-2010, 18:21
Тъпа,малка лигла!!!
Как може да се чудиш как да разделиш най-добрата си приятелка и гаджето?!
Ти малоумна ли си?!13 годишна пикла,която още не знае к'во е това любов тръгнала да се меси в детските отношения на другите :?
А и всеки нормален човек се държи мило с хората и ги заговаря - това е чисто и просто УВАЖЕНИЕ и няма НИЩО общо с харесване (най-вече,когато въпросния човек е малолетен,12 годишен пикльо)!!!

Ти не си просто егоистка, ти си много повече от това. А да караш най-донрата ти приятелка и гаджето и да съкъсат е ... извратено...! И явно не ти е толкова добра приятелка

bobito_th
06-23-2010, 18:28
пфф... обичала го.. ти чуваш ли се?? Искаш да разделиш най-добрата си приятелка и гаджето й.. И как си сигурна, че въпросното 12-годишно момче те харесва... Недей да приказваш глупости и аз не мога без някои хора, но никога не съм мислила като тебе...
Отваря ти камерата, заговаря те, но това в никакъв случай не значи, че чувтсва нещо към теб и повярвай, ако наистина те обичаше или харесваше сега нямаше да е заедно с най-добрата ти приятелка... А ти си толкова извън котрол, че за един пикльо, който е по-малък от тебе си готова да разрушиш приятелството си, което може би никога няма да можеш си го върнеш или да заместиш с друго!!

Просто го забрави... сега ще кажеш, че не можеш, но не е вярно..

ее четеш ми мислите момиче.

darinnkaa
06-23-2010, 19:19
Az su6to iskam ne6to da spodelia na tazi tema .Imam podobna istoria.
AZ (14) i moiata nai dobra priatelka (12) haresvahme edno mom4e(no tia neznae6e 4e az go haresvam,a samo 4e sme mnogo blizki) i me pomoli 6tom sme tolkova blizki da im pomogna da stanat gadjeta otna4alo mi stana mnogo gadno,no sam 6matka i re6ih da i pomogna-I STANAHA GADJETA. A az vse o6te go obi4ah.Postepenno vidiah 4e neia ia niama pred bloka s nego kakto vseki put i razbrah 4e e na more ,a toi nespira6e da govori za neia (a az go ubedih 4e tia e edinstvena ,4e e krasiva i mnogo 6te se obi4at(kuva sum tupa) i toi mi poviarva,za6toto az sum edinstvenoto momi4e na koeto se doveriava i az gi napravih gadjeta ,toi ia haresa zaradi men(za jalost) ) I mina vreme i toi govore6e samo za neia no spodelia6e samo na men i az umirah vutre6no no ne sprah da go obi4am silno . Nakraia otidohme na lulkite (na6eto miasto za razgovori) i az dokato ovurtah za6toto toi me razpitva6e a az nekrieh ni6to ot nego kakto i toi i mu priznah 4ustvata si -toi se pritesni i zapo4na da me pita za6to togava sum go ubejdavaa za moiata priatelka i sum gi svurzala(toi zarai men staa gadje s neia,ne ia haresva no virva na men bezrezervno ne e li sladko) i az si izliah du6ata naraia toi me pogledna i kaza 4e i toi izpita 4ustva kum men ,no ne znael ,4e i az izpitvam su6toto ,za6toto sum govorela samo za gadjetata si i toi niamalo da ima 6ans.Da ama Ne -az otdavna biah skusala s moeto gadje (tujna istoria) i biahme adski dobri frendove (ne6to kato tova mom4e i az,no po otdale4eni) i mu kazah 4e ot edna godina pravia vsi4ko za da mu dokaja 4e sum mnoogo vlubena v nego ,no toi vse ne zabeliazva6e i nakraia se hvanahme za ruce i (stranno no az go popitah dali iska da budem gadjeta) i toi kaza da .
Sega moiata priatelka o6te ne znae -telefona i e izklu4en ,a tia e na more
nie sme zaedno i toi ne izpitva ni6to kum neia-sujaliavam za neia no pone vednuj vuv 14-god.-ia mi jivot sledvam surceto si i to kazva ,4e go obi4a. 6te ostana s nego ,vupreki neia ZA6TOTO LUBOVTA MOJE DA E KRATKA I NE VINAGI VE4NA(NA MOITE GODINI) NO E ISTINSKA I NESRAVNIMA -a tia predi niakolko meseca dori ne me pozdraviava6e,taka4e niama dai e tolkova gadno .

Tova se slu4i dnes na 23 uni -2010 g. dnes se slu4i vsi4ko tova za PO MALKO OT DEN AZ MU PRIZNAH 4E SUM VLUBENA I TOI OTKLIKNA

OBI4AM GO MNOGO !!! :-) :-)

darinnkaa
06-23-2010, 19:36
abe hora toku 6to govorih s neia az sum sigurna 4e ne e to4no vlubvane ma nedeite da me napadate kat neznaite kvo e stanalo -ei sia i se obadih i tia kaza 4e ne i puka za nego i si ia drug ,a nie o6te sme si priatelki i za uto4nenie nie nikoga ne bihme se skarali zaradi mom4e

DinViesel
06-23-2010, 19:40
Тъпа,малка лигла!!!
Как може да се чудиш как да разделиш най-добрата си приятелка и гаджето?!
Ти малоумна ли си?!13 годишна пикла,която още не знае к'во е това любов тръгнала да се меси в детските отношения на другите :?
А и всеки нормален човек се държи мило с хората и ги заговаря - това е чисто и просто УВАЖЕНИЕ и няма НИЩО общо с харесване (най-вече,когато въпросния човек е малолетен,12 годишен пикльо)!!!

owned.. напълно съгласен

transformable
06-23-2010, 23:29
Това е коварно нещо.. Та тя ти е приятелка помисли за нея не бъди ЕГОИСТКА 8)

EnigmaticSmile
06-23-2010, 23:41
Тъпа,малка лигла!!!
Как може да се чудиш как да разделиш най-добрата си приятелка и гаджето?!
Ти малоумна ли си?!13 годишна пикла,която още не знае к'во е това любов тръгнала да се меси в детските отношения на другите :?
А и всеки нормален човек се държи мило с хората и ги заговаря - това е чисто и просто УВАЖЕНИЕ и няма НИЩО общо с харесване (най-вече,когато въпросния човек е малолетен,12 годишен пикльо)!!!

+1,беше малкоо грубо да кажеж "Тъпа,малка лигла!!!" но се пак е истина.

Geri94
06-24-2010, 07:44
Обръщам се към darinnkaa...
1.Прочети правилата на темата...
2.Много хубаво си направила... Какво очакваш? да ти кажем браво ли? Само заради такива малки, безумни, недоразвити (и още много, но няма да продължавам) лигли като теб тук всеки ден се появяват приблизително 5 такива теми... :? Няма да започвам да обяснявам подробно защо, защото ти вече си послушала "сърцето" си, което едвам още знае какво е любов... Знам тези твойте години, имате повече злоба и завист отколкото доброта в душите си... И майна щом го обичаш защо ги направи гаджета... Дори си нямам представа оня на колко е.. дали на 10 или 18, но да ти кажа и той е един недоразвит хлапак... Спирам и няма да продължавам повече, защото знам, че тези думи дори мъничко няма да те трогнат, но аз все пак си направих труда да ти прочета поста, от който едвам се разбира нещо и мога грубо да те обидя затова успех в бъдеще.. дано с оня да смачкате сърцата на още 5 такива момичета!

mincheto
06-24-2010, 07:55
Как изобщо можеш да си помислиш да отнемеш гаджето на приятелката си????Каква \приятелка' си ти...

sSsisi
06-24-2010, 08:02
mincheto е права !

Paramour
06-24-2010, 11:32
Обръщам се към darinnkaa...
1.Прочети правилата на темата...
2.Много хубаво си направила... Какво очакваш? да ти кажем браво ли? Само заради такива малки, безумни, недоразвити (и още много, но няма да продължавам) лигли като теб тук всеки ден се появяват приблизително 5 такива теми... :? Няма да започвам да обяснявам подробно защо, защото ти вече си послушала "сърцето" си, което едвам още знае какво е любов... Знам тези твойте години, имате повече злоба и завист отколкото доброта в душите си... И майна щом го обичаш защо ги направи гаджета... Дори си нямам представа оня на колко е.. дали на 10 или 18, но да ти кажа и той е един недоразвит хлапак... Спирам и няма да продължавам повече, защото знам, че тези думи дори мъничко няма да те трогнат, но аз все пак си направих труда да ти прочета поста, от който едвам се разбира нещо и мога грубо да те обидя затова успех в бъдеще.. дано с оня да смачкате сърцата на още 5 такива момичета!
++ Не го обичаш тоя лигльо... така ти се струва и ооо колко си благородна ;д това ли искаше да ти кажем ?!?! лапешка работа...


към Авторката: Ти никва приятелка не си й щом искаш да ги разделиш... тъпа си! И ще разбереш каква голяма грешка си направила, когато тва момче те зареже и ти напишеш нова тема "Помощ! Скарах се с най-добрата си приятелка заради момче, което не ме харесва!!!"