PDA

View Full Version : Продавам кученца



petyost
05-24-2010, 14:51
Продавам чистокръвни сибирски хъскита !
скайп zidanski1 телефон 0883 329 839
petyost.snimka.bg/animals/h-ski.503057 сложете http:// пред petyost и ще ви излязат

alexandarchy
05-27-2010, 18:43
ЦЕНА ?

petyost
05-30-2010, 09:04
250лв остана едно женско

Wolfie
05-31-2010, 15:28
Чистокръвно куче за 250 лева няма... Чистокръвно куче се взима само от легитимиран развъдник придружен от съответните документи, които доказват произхода му (родословие). Принципно едно НАИСТИНА ПОРОДИСТО куче струва към 500 евро средно...

Jus7DreamBoy
05-31-2010, 17:10
Извадиш ли ми документи за родословие ги взимам веднага :) ! Докажи че не са някой мелези както повечето хъскита дето са по 100-350 лв. !

Forest_girl
06-01-2010, 18:41
Ако няма документи е фалшиво ли? Вие защо си взимате куче, за показ ли?
Може да е улично и да ти стане най-добрия приятел, а може и да е породисто, ама като не можеш да го обичаш заради това, което е...

Wolfie
06-01-2010, 20:47
Ами принципно, ако искаш да си вземеш породисто куче това е единствения начин да се сдобиеш с такова, а ако не искаш да има родословие и порода направо си взимаш от улицата един прияте, който ще ти е верен до край! :)

Forest_girl
06-03-2010, 18:54
Ами принципно, ако искаш да си вземеш породисто куче това е единствения начин да се сдобиеш с такова, а ако не искаш да има родословие и порода направо си взимаш от улицата един прияте, който ще ти е верен до край! :)
Дали е толкова важно породисто ли е?

Reaper93
06-03-2010, 21:55
Ами принципно, ако искаш да си вземеш породисто куче това е единствения начин да се сдобиеш с такова, а ако не искаш да има родословие и порода направо си взимаш от улицата един прияте, който ще ти е верен до край! :)
Дали е толкова важно породисто ли е?

Важно е, като е с родословие не е толкова агресивно, и забравих кво още беше...

petyost
06-04-2010, 09:03
Вие даже незнаете стандарта на породата...а си обсъждате тука някви ваши си работи. Никой не съм карал на сила да си купува куче от мен...който пък иска да си вземе може да дойде да провери стандарта на майката и на бащата да се види с бабата и дядото на кученцата :)а който няма интерес и намерение да си взима нека да разгледа другите обяви

petyost
06-04-2010, 09:08
Извадиш ли ми документи за родословие ги взимам веднага :) ! Докажи че не са някой мелези както повечето хъскита дето са по 100-350 лв. !
Макар че са запазени всичките без едно съм навит да изкарам родословие и да ги вземеш всичките по 500 евро както каза колегата че толкова са с родословие ти можеш ли да изкараш 3500 евро ?! Чистокръвни значи че всичките родители са сибирски хъскита а родословни означава че имат документ в който е опенато че отговарят на определен стандарт с които биха могли примерно да участват в изложби , но това неозначава че ако нямат този документ не отговарят на стандарта
Моля само хора които имат пряк интерес към обявата да пишат , тези които няма какво да праяват да си отворят една тема за кучета и да си пишат там