PDA

View Full Version : Филм, който търся....



Reall
05-24-2010, 17:15
Преди 2-3 години (най-много) гледах един филм. Беше ужас, ако не се лъжа. Разказваше се за момичета, които са в пансион. Бяха изпратени там, защото имаха някакви провинения. Директорът беше жена, а учителят - свещеник. Едно от момичетата виждаше призрака на умрялата (май) сестра на директорката, но не знаеше, че имат някакви роднински връзки (директорката и призрака). На тези момичета не им се даваше да се качват на най-горния етаж на сградата, но те решиха да идат точно там. И там почнаха гадостите. Някакъв дух се вселяваше поред във всяко момиче (мисля, че не беше почти във всички) и ги провокираше да убият другите. Едно от момичетата уби свещеника. После докато бяха в някакви вани друго момиче уби едно друго. След това този дух се всели в едно друго момиче (или остана в предишното) и тръгна да убива останалите две живи момичета. Те направиха някакъв кръг. Едната притежаваше магически способности, но й беше счупена ръката, с която лекуваше. А директорката ги заключи на въпросния етаж и избяга. А какво стана по-нататък - не помня. Опитах се да бъда колкото се може по-изчерпателна, въпреки че описанието е малко объркано. Ако някой се сети кой е филма, моля да пише. :-o

Sunny95
05-24-2010, 17:25
ако някой се сети да пише и на мен ми стана интересно! :)

WaterLilly
05-24-2010, 17:45
5ive girls?

Reall
05-24-2010, 20:18
5ive girls?

Да! Точно този е! Леле, адски много хипер ти благодаря! :-)