PDA

View Full Version : Като бастун...



alehole
05-24-2010, 19:06
Здравейте! Пиша ви за един смешен,но голям проблем...Еми немога да танцувам или незнам срам ме е,просто немога да стана никога да танцувам.Толкова се притеснявам,айде обикновено танцуване,но пък и тея кючеци са ужасни,когато съм самичка танцувам супер ама в компания-няма шанс :( :smt087 смотана съм :( немога да се отпусна..някакъв съвет,само да не е да се напия..нещо друго ?

kamucheto0
05-24-2010, 19:24
и аз бях таха и не можех да си рпедстава ка ще ида на дискотека и ще танцувам. но отидох и първоначално едвам ме накараха да стана ама станах и първоначално бях като бъстун , само че след една песен танцуване и се отпуснах и сега ми не пука :) Така че ще се отпуснеш след един танц и готово и не е нужно да се напиваш :)

Luscious_Heart
05-24-2010, 19:31
моя първи танц /кючек/ беше супер смешен... обаче след 2 песни се поуталожиха нещата. :) наблюдавах какво правеха другите, колко уверени бяха. най-важното е да разбереш, че повече внимание привличат ония ,които си седят в ъгъла. друга препоръка, която мога да ти дам, ако си в стая с прозорци, може да си наблюдаваш отражението в стъклото, докато играеш. :)

Kallyn4eto
05-24-2010, 19:36
абе и аз съм така
някакво ми е странно
ама като е тъмно и не ми пука особено
а и всичките сме смешни :D

earthquaker
05-24-2010, 19:38
алкохол

Sunshin3
05-24-2010, 20:55
Просто се отпусни и дай всичко от себе си, то си идва от вътре. Ако не-стой си в ъгъла и гледай как другите си правят кефа, докато ти си чудиш дали да станеш, защото те е срам.

StreetFame
05-24-2010, 21:38
алкохол
++++++ 8-)

divided
05-25-2010, 03:31
Просто се отпусни и дай всичко от себе си, то си идва от вътре. Ако не-стой си в ъгъла и гледай как другите си правят кефа, докато ти си чудиш дали да станеш, защото те е срам.

+++

Molzinka
05-25-2010, 06:29
Просто се отпусни и дай всичко от себе си, то си идва от вътре. Ако не-стой си в ъгъла и гледай как другите си правят кефа, докато ти си чудиш дали да станеш, защото те е срам.

+++


+ Пробвай да танцуваш и с твои близки приятели, а не някои, от които те е срам. Отначало и аз бях така, а наистина танцувам много добре, но не го показвах, а сега не ми пука особено дали някои харесва танцуването ми или не. Даже хоро на мога да играя нито 1, но когато има аз винаги ставам и дори да не нацеля стъпките не ми пука, поне смях да става :lol:

yakuza_
05-25-2010, 06:33
2-ма ти казаха отговора вече, какво толкова имате против алкохола :x

giveupbitch
05-25-2010, 06:52
алкохол
++++++ 8-)
++++++++++++++++ 8-)

alehole
05-25-2010, 08:00
2-ма ти казаха отговора вече, какво толкова имате против алкохола :x
Нищо,просто не ми помага,а ми се гади!