PDA

View Full Version : Какво да правя с нея..или по точно какво прави тя с мен...?



LamBaDa
05-24-2010, 21:00
Значи хора ето я моята историа..Момичето което обичам значи с нея си говорехме по скайпа и се гледахме преди седмица и изведнъж връзката се разпадна и след два дена имахме срещ.Отивам аз на уговореното място където я чакам 30 мин на вятъра след което тя идва с насълзени очи (може да са били така от вятъра нз) прегръща ме 1 път целуваме 1 път (това бяха най студените прегръдка и целувка от началото на нашата връзка) и ми вика аз си отивам..отдели ми точно 3 секунди внимание..аз я питам какво има..тя нищо и пак и се насълзиха очите..след това до сега седмица все едно изчезна не ми пише в скайп не влиза в феисбук също нито на тела не го вдига аз и пиша смс тя нищо нищо...незнам какво да правя ако някое момиче е правило такива номера нека каже от какво може да е и какво да направя за да се почувста по добре...

kypo
05-24-2010, 21:03
чука се с бившия си, вервай ми.
заеби я

LamBaDa
05-24-2010, 21:06
това е последното което мога да си помисля за нея смисъл тя ме обича заради мен направи мн неща не би го направила незнам какво може да е станало но това не е тя не е от повечето к**ви това го знам :(

asp1r1n94
05-24-2010, 21:07
чука се с бившия си, вервай ми.
заеби я
:D :D

sunshinepp
05-24-2010, 21:07
Определено не е нещо хубаво.. остави нещата така и ако има нещо да става, ще си стане само!

kypo
05-24-2010, 21:09
това е последното което мога да си помисля за нея смисъл тя ме обича заради мен направи мн неща не би го направила незнам какво може да е станало но това не е тя не е от повечето к**ви това го знам :(
и аз така си мислих като на мен ми се случи същото. е не точно с насълзени очи, ама така ми се искаше да я фрасна че да и се насълзят очите 8-)
после ти казвам кво разбрах. нема страшно, всички сме били така 8-)

LamBaDa
05-24-2010, 21:12
sunshinepp благодаря ти
kypo това е изключено брат от 3 годни съм с нея познавам я мн добре а и все може да стане някое изненада ама незнам все пак я обичам ама ако върти такива номера все пак няма да е последната..ама..

kypo
05-24-2010, 21:15
sunshinepp благодаря ти
kypo това е изключено брат от 3 годни съм с нея познавам я мн добре а и все може да стане някое изненада ама незнам все пак я обичам ама ако върти такива номера все пак няма да е последната..ама..
сори че се изказах така цинично в началото, ама много ми напомни на подобна история с мен
но имай в предвид, че има просто друг. почти съм сигурен
а това че я познаваш от много време нищо не значи. и аз я познавах от 2 години и се кълнях в нея, че даже щяхме да се женим 8-) жените са продажни, вяра на тях - нивга! 8-)

LamBaDa
05-24-2010, 21:17
sunshinepp благодаря ти
kypo това е изключено брат от 3 годни съм с нея познавам я мн добре а и все може да стане някое изненада ама незнам все пак я обичам ама ако върти такива номера все пак няма да е последната..ама..
сори че се изказах така цинично в началото, ама много ми напомни на подобна история с мен
но имай в предвид, че има просто друг. почти съм сигурен
а това че я познаваш от много време нищо не значи. и аз я познавах от 2 години и се кълнях в нея, че даже щяхме да се женим 8-) жените са продажни, вяра на тях - нивга! 8-)

няма проблем ще видя ще почакам малко да видя как ще се развият нещата все пак я мислех малко или много за свясна още я мисля даже не мога да спя от нерви ще видя благодаря ти..

onestar
05-24-2010, 21:43
Е, със сигурност има някакъв проблем. Било то с близки, родители, приятели и тн...

Не я задушавай, дай й малко време, не я търси толкова упорите. Нека мине ден-два, прити й смс, чрез който да й покажеш, че си загрижен и че ти си човекът, на когото може да сподели и да я подкрепи.

От там нататък зависи от нея. Но аз определено бих изчакала.

LamBaDa
05-24-2010, 21:46
Е, със сигурност има някакъв проблем. Било то с близки, родители, приятели и тн...

Не я задушавай, дай й малко време, не я търси толкова упорите. Нека мине ден-два, прити й смс, чрез който да й покажеш, че си загрижен и че ти си човекът, на когото може да сподели и да я подкрепи.

От там нататък зависи от нея. Но аз определено бих изчакала.

мерси така и правя но вече седмица стана дано ми пише ако има промяна ще пиша

vesito13
05-25-2010, 12:03
А бе ще стоиш и ще чакаш... И какво точно ще чакаш? Да ти падне от небето някоя тухла върху главата ли? А бе я стига... Нещо явно е станало за да се е държала така, не е трябвало дори да чакаш една седмица. Все пак заедно сте от 3 години, не от вчера. Дигай си задника и отивай да говориш с нея. В този форум не може да ти кажем какво и има на твоето момиче... Айде помисли малко... :?

Jumbie483
05-25-2010, 13:02
Щом сте от толкова време заедно и тя все пак е решила да не ти казва, то тогава не я притискай, явно момичето има някаква причина да постъпи така. Изчакай известно време и ако тя не те потърси, поне да ти даде обяснение, потърси я и поискай да се изясните или пък говори с техните. Питай ги дали е станало нещо.

justonegirlwithonehope
05-25-2010, 13:18
Факта, че е решила да не ти казва и да го запази в себе си ме довежда до мисълта, че може би е нещо сериозно, по-добре не я притискай.Остави и малко свобода, та да може да си изясни някой неща сама на себе си, може би има нужда.Не се притеснявай. (:

YouDontKnowMe
05-25-2010, 13:21
това е последното което мога да си помисля за нея смисъл тя ме обича заради мен направи мн неща не би го направила незнам какво може да е станало но това не е тя не е от повечето к**ви това го знам :(
пиши ми на ЛС да си разменим скайповете, измислих нещо.