PDA

View Full Version : просто да споделя и да кажете какво мислите



ayhan4o
05-24-2010, 23:29
Предварително се извинявам за правописните и пунктуационните грешки, точно сега не ми е до това товда следя къде съм допуснал грешки освен в личния си живот :-# :-#
Ходих с едно момиче 5 месеца...имахме доста хубваи моменти ноо преди да направим 4 месеца тя отиде на екскурзия във Франция ии там е решила че още има чувства към първата си любов, но те с него никога не са ходели нико га не са били заедно тя го е зарибявала но тяй не и обращал внимание ии това е станало преди 2 години ии тогава скасахме ноо в началото ми каза че късаме заради мен, щот аз съм си пишел с еди си ква, е пишех си но само беше здравей здрасти как си ко пр и т.н. И след това стана ясно каква е истинсака причина ии така де карахме се няколко дена аз я молих да с варне тя нещеше д ае нито с меннито да се бори за другия аз с еотказах от нея после тя каз че иска да е с мен събрахме се на вечерта и тогава като си говорехме тя ми викаше "извинявай мило, не исках така да се получава ала бала" знаете ги обикновенните замазващи очите лъжи. И на др ден отивам да я видя и тя се глед ана страни цупи се муси се ии викъм какво става що се държиш така и тя вика еми как да са държа норамлно си се държа и тогава пак скъсахме и след 1 седмица тя ми писа немга без теб немога д ате забравя прости ми...и аз и простих нали я обичах (и все още го правя, въпреки че сме разделени вече 7 дена) ии следващите 2 седмици бяха перфектни ноо после почнахме да скараме тя пише вимпулсе на секи сърца целувки влюбени човечети такива ии след това излезе с някаф глупак н кафе въпреки и казах да не излиза сняго щот тя ми акза че ше излезе снего смаои амо за а е оттърве от него и казах че не искам да излзаи с него тя каза к няма да излзаим но е излязла ии аз и званнах след акто сеърши т даскало и я питам ко пр тя вика нш прибрха се и а звикам мн барзо и тя емии свърших по рнаои аз викам к да не си излизала с оня и тя каза не говорихме още малко и и затворих телегона и след 20 мин ми казват че тя е излизала с него :х ии тога се скарахме щот тя ме излъга и 1 в продалжение на една седмица все се карахме и т ями акза че и иска 1 2 дена да остане сама да не се виждаме ии тоя четвъртак де тмина ми писа смс изтрий снимките ни от импулсе и фейсбуук... съжалявам ти заслижаваш нкоъ по добра...и не ми звании и таквис. Даже нямаше смелостта да ми го каже в очите.. ии така де аз бях в час когато получих смс-ите излязох от ча спорачах си такси и отидох до тях и почуках ан врата отвори ми тя и вика какво искаш за какво дойде, и аз и казах че съм тук да разбера какво става дали аз съм напарвил нещо или какво защо късаме тя ми аза че аз не съм виновен и зн що късам после каза че много съм япритискъл ала бала и ми каза да си ходя аз и ках че няма защото знам че им ачувства към мен, че ще я обичам винаги, и ще я чкам независимо какво ще стане че тя всичко за мен (въпреки че сме ходили 4 месеца и 3 седмици мн се пир ъвзах към нея, мн я обичах и още си я обичам де) ии тя се обърна с гръб към мен и започна да плаче ии каза че е по добре наистина да си вървая и аз се ядосах и такмо щх да тръгна тя ме хвана за раката драпна ме прегрна ме и след това ме целуна и аз и акзах нали не ме обичаш нали не ме искаш защо ме прегращах и целуваш тя не каза нищо само ме стисна по силно и след това аз я целунах и тя след 10 20 сек ме бутна леко и каза не не варви си най добре и аз се ядосах и акто излязох от тях ударих врата на асансьора ии така приключи нашета приказка.....
а и като съм почнал поне да спомена каков съм правил за нея....:
написах и стихотворение измислено лично от ен, от ниакд ене съм гледал, след това и написах 100 защо я обичам на 100 малки парченца хартия...и още колко подараци съм и правил въпреки че те нямат никак стойност колкотот и да скъпи, от колко неща съм се лишавъл какви работи съм правил....Тези работи дето аз съм ги правил заади нея друго момче няма да же и да си помисли да ги напарви камоли да ги изпълни :х но след като не отценяв това което съм правил и правя за нея...а ето сетих се още нещо с въбота тази събота 2 ден след акто скъсахме аз отидох до тях и оставих пред вратата и ендо плюшено мече една червена роза и картичка в която описах малка част от чувствта си...оставих ги пред врата ти и почуках и си заминах преди тя да е отворила вратата...след 1 минута тя ми звънна и знаете ли какво ми каза....Ела си прибери боклуците щот ще хи хвърля иии само да уточня мечето беше специално то ми е подарък, подарили с ами го когато съм бил още на 2 годинки а сега съм почти на 17, тя беше казала че мн го иска това мече и аз за това и реших него да дам....иии разправяхме с емалко по телефона ии т ми затвори и аз след още 1 мини звъннах и тя ми каза вече ги хвърлих каков искаш а аз бях до входа им и т не бе6е излизала.Както и да е и тогас се карахме малко и а зси заминах с наранено сърце, без никакво самочувствие и с подута и кървясъла ръка :cry: :cry: :-k :-#
знам че 5 месеца не са никак много но не са и никак малко...за този период от време я заобичах адкси много и сега ми е много трудно да я азабравя кадето и да съм се сещам за нея...ако отида в парка се зещам за нея както и в повечето заведения иии мойта стая :-# Бях жестоко наранен и сле дтова тя ми каза че до преди да сме скъсали т ме еобичала и после съм ис танал безразичен...но тове вижда че още има чувства към мен но по незнайна причина от моя и ОТ НЕЙНА СТРАНА не сме заедно, в скайпс е държи студнео с мен,осен до преди малко...писахме си така се едно нищо не се е случвало, това е изкл и все си пише на прфила супер съм и някви таквис но съоченичките и и при телките и ми акзаха че в дскало е супер нещастна едвам се усмихва ии м тежко го преживява, което води до извода че има чувства към мен или поне така аз го тълкувъм... Тов бяха само 1/1000 от нещата които сам правил за нея и гадориите които тя ми е правила :cry: Благодаря за вниманието и за това че отделихте от времето си за да го прочетете :cry: :-k :-#

Nakadah
05-24-2010, 23:42
Мисля че би трябвало да го преразкажеш в 2-3 реда защото няма кой да го чете това... :)

ayhan4o
05-24-2010, 23:47
емиии 2 3 реда аа...к имах 5 месч1на връзка мн я обаи4ам..като анравихме 4 месеца т ями каза че ме оби4а но обича и парвта си любов сно с него ена са ходили икога тоъ даже не я е йхаресвал тя само се е сваляла само е е обичала... след това скъсахме т с еподига малко с мен след това пак се сърбахме ходихме още 3 седмици и на 3 седмица ме излъга..някакъв япоканил н кафе де тупер отдавна яхаресва и тя ми аза че ше излезе с него зам и само за да се отт ърве о т него и аз ах не неискам да изл с него тя каза к но излезе с него и акто я питах даи е излязла с него тя каза не и след 20 мин разбраха че ме е излъгъла... и в четвъртак скасахме в събота и оставих плюш мече орза и картичка пред ваарата ат ми акза земи си боклуците щот ще хи хвърля и карахме се и на кра я хвърлиал само розата и акртичката оствила е мечето
.............ако искате повече инфо проче тете дългия пост...........

niku
05-25-2010, 00:28
пич, ти си женчо.. иначе от втория пост нищо не мога да разбера :)

NawleK
05-25-2010, 02:59
Смени дилъра

MissChocolate
05-25-2010, 04:59
Момичето просто не знае какво иска. Дай й време и малко въздух.
Не й пиши,не й говори,не се занимавай с нея и виж реакциите й. Това е.

Thefrostless
05-25-2010, 04:59
Бях жестоко наранен и сле дтова тя ми каза че до преди да сме скъсали т ме еобичала и после съм ис танал безразичен...но тове вижда че още има чувства към мен но по незнайна причина от моя и

Само не го вземай навътре , защото това е грешката която правим по-чувствителните момчета. Продължавай да досаждаш на въпросното момиче докато не ти каже какво става и не си тръгвай без отговор. Ако е заради друго момче, знаеш си работата, тръгваш с някоя друга за да я дразниш. И ще видиш как след време ще се обърнат нещата.. ама щом няма смелостта да ти го каже в очите е много подозрително tho. I edin съвет- '' Никога не казвай на едно момиче с кого да излиза'' защото много падаш в очите и , и се чувства задушена

Thefrostless
05-25-2010, 05:05
Бях жестоко наранен и сле дтова тя ми каза че до преди да сме скъсали т ме еобичала и после съм ис танал безразичен...но тове вижда че още има чувства към мен но по незнайна причина от моя и

Само не го вземай навътре , защото това е грешката която правим по-чувствителните момчета. Продължавай да досаждаш на въпросното момиче докато не ти каже какво става и не си тръгвай без отговор. Ако е заради друго момче, знаеш си работата, тръгваш с някоя друга за да я дразниш. И ще видиш как след време ще се обърнат нещата.. ама щом няма смелостта да ти го каже в очите е много подозрително tho. I edin съвет- '' Никога не казвай на едно момиче с кого да излиза i s kogo ne '' защото много падаш в очите и , и се чувства задушена

Auby
05-25-2010, 05:44
емиии 2 3 реда аа...к имах 5 месч1на връзка мн я обаи4ам..като анравихме 4 месеца т ями каза че ме оби4а но обича и парвта си любов сно с него ена са ходили икога тоъ даже не я е йхаресвал тя само се е сваляла само е е обичала... след това скъсахме т с еподига малко с мен след това пак се сърбахме ходихме още 3 седмици и на 3 седмица ме излъга..някакъв япоканил н кафе де тупер отдавна яхаресва и тя ми аза че ше излезе с него зам и само за да се отт ърве о т него и аз ах не неискам да изл с него тя каза к но излезе с него и акто я питах даи е излязла с него тя каза не и след 20 мин разбраха че ме е излъгъла... и в четвъртак скасахме в събота и оставих плюш мече орза и картичка пред ваарата ат ми акза земи си боклуците щот ще хи хвърля и карахме се и на кра я хвърлиал само розата и акртичката оствила е мечето
.............ако искате повече инфо проче тете дългия пост...........
Е ако някой въобще е разбрал нещо от този пост без да прочете първия евала му казвам :lol:

sunshinepp
05-25-2010, 06:41
емиии 2 3 реда
Е ако някой въобще е разбрал нещо от този пост без да прочете първия евала му казвам :lol:

Аз го разбрах ;] без да чета първия.. за първия нямам нерви! . . .


Та по темата .. от нещата, които си написал във втория пост..ми излиза само един въпрос в главата..

Защо подяволите още й тичаш по гъза?? Оставяй я и повече не се занимавай, след време ще си разбере грешката.. НО късно ..
Освен, ако ти веднага не й паднеш в краката като те потърси . . ;] тогава жалко за тебе .. много жалко :)

zvQr_nO_s_ChAr
05-25-2010, 06:55
Не си заслужава, остави я.. Ако си мислиш, че без нея ще умреш.... Че тя е смисъла на твоя живот... Ах... :? Всичко се преживява...

ravita
05-25-2010, 07:44
Пич тежко е но в началото...после минава. Но не продължавай да се връщаш към нея, не й бъди под ръка постоянно. Все по някое време ще те оцени..ако ти се чака разбира се... :)

lubomirky
05-25-2010, 08:03
Смени дилъра

или дневната доза

Sisi7u
05-25-2010, 08:13
ох, брато .. тя е една курвичка, която незнае какво иска !!
остави я ..
тя освен повече болка друго не може да ти причини !!
послушай ме .. познавам мн такива хора !! :-o
моя съвет е излизай с други ...
намери си друга любов ..
може би в началото ще бъде трудно,
но така е по-добре !!
УСПЕХ и дано се оправиш :-)

ayhan4o
05-25-2010, 13:32
наиситина ми е много трудно...опитвам се да я прежаля да се откажа от нея, но не се получава...2 пъти излизах с други момичета на кафе но като ми говорят мисля за нея...представям си как говоря с нея...и аз все си викам че ако има някакви чувства към мен тя ще ми каже
ше си признае...но тя е малко странна личност...рядко се извинява, мн трудно признаава че е сгрешила и ме е страх да не би само и само заради това даже и да има чувства към мен да не си каже.... :-o

Sisi7u
05-25-2010, 13:39
наиситина ми е много трудно...опитвам се да я прежаля да се откажа от нея, но не се получава...2 пъти излизах с други момичета на кафе но като ми говорят мисля за нея...представям си как говоря с нея...и аз все си викам че ако има някакви чувства към мен тя ще ми каже
ше си признае...но тя е малко странна личност...рядко се извинява, мн трудно признаава че е сгрешила и ме е страх да не би само и само заради това даже и да има чувства към мен да не си каже.... :-o
нз .. ти си я познаваш най-добре ..
от това, което разказваш ..
според мен тр да я оставиш ..
но ако не е точно такава, а друга ..
може би си заслужава ...
помисли си добре ..
искай съвет от някой мъдър и твой близък човек !!
така ще е най-добре :)

ayhan4o
05-25-2010, 13:43
благодаря за съветите

dead_princess
05-25-2010, 14:41
Смени дилъра
:razz: :razz: :razz:

Fortkn0x
05-25-2010, 15:59
Смени дилъра

Ти си много тъпо парче брат...човекът иска съвет,вие се ебавате с чувствата му :-x :-x пффф толкова са ми противни такъв тип хора... :booooomb: :-x

velma
05-25-2010, 19:52
Към автора: Моя съвет е да спреш да я търсиш и да се държиш сякаш си я прежалил и сте просто приятели.Ако продължаваш да и ходиш по петите,ще се изнерви и ще охладнее още повече.Покажи и ,че имаш достойнство и наистина си го запази.Тя трябва да ти се извинява и да ти подарява мечета ,не ти на нея.Ако наистина има чувства към теб все още , вероятно ще си преглътне гордостта и ще иска да се върне.Покажи и че си не зависиш от нея и че можеш да се оправиш сам.Така сигурно ще разбере че не си и в кърпа вързан и ,че трябва да се бори за теб.Може би ще и станеш пак интересен,може би ще се върне тръпката.Не знам.Момичетата рядко обичат някой да им досажда и да им се натяга.Ако те иска-ще те намери,ако не-преживей я.Ще разбереш че има и други и, че тя не е единствената.Постепенно ще осъзнаеш, че единствено тя е загубила в случая.Айде успех и го давай малко по-ведро :)

BgHtH
05-25-2010, 20:52
Велма е права ,няма за какво да и вървиш след дупето..Ти си уникално момче с прекрасен характер,няма какво да и се връзваш.Показал си и доброто,ся и покажи и лошото.Тегли й една и да си занимава,момичета много - няма за какво да си тровиш живота за някаква която не те оценява.5 месеца вярно не са малко време ама по-добре сега да спреш да се занимаваш с нея отколкото да те прави на маймуна още 5 и накрая пак да те зареже.Изобщо покажи й че ти си мъжа 'щото един път като те запише в графата "пт..ка" ще те прави на квото си иска,а като те запишат в тая графа трудно ще излезеш от там.

офф.- идеята с 100-те листчета хартия е свежарка,ама да е за момиче което ще го оцени,днешните освен секс за подарък друго не заслужават

ayhan4o
05-25-2010, 21:13
балгодаря за съветите и за всичко..наиситна оспяхте д ами вдигнете самочувстивие то и сте прави...ако тичам след нея ще съ путка...ако има нещо към мен тя ще ми кажее//ще се правя на безразличен и да видим какво ще излезе...ще се правя до нейния рожденден който е на 22 юни и до тогас акоа не стане нш продалжавам изцяло напред :-) :-) БЛАГОДАРЯ МНОГО НА ВСИЧКИ КОИТО ПИСАХА :-)