PDA

View Full Version : ревност



malka7o
05-25-2010, 06:03
Та значи случвало ли ви се е когато сте в компания (вие, гадйето ви ии най- добрата ви приятелка ) та те двамата си говорят смеят се , а вие не се вписвате .. Та случвало ли ви се е да ревнувате гаджето си от приятелката си (когато само си говорят ) :oops:

Nakadah
05-25-2010, 06:06
:lol:

zvQr_nO_s_ChAr
05-25-2010, 06:43
Та значи случвало ли ви се е когато сте в компания (вие, гадйето ви ии най- добрата ви приятелка ) та те двамата си говорят смеят се , а вие не се вписвате .. Та случвало ли ви се е да ревнувате гаджето си от приятелката си (когато само си говорят ) :oops:



Какво изобщо правиш с този човек, след като нямате за какво да разговаряте...

И не, не ми се е случвало..

LamBaDa
05-25-2010, 07:17
Да,защо сте заедно след като няма какво да си кажете!!! И не и на мен не ми се е случвало

ReachlessGirl
05-25-2010, 07:27
Не, защото имам доверие на моите приятелки .. :?
+ това аз винаги имам какво да си кажа с него!! ..

justonegirlwithonehope
05-25-2010, 10:46
Не, никога не съм ревнувала приятеля ми от приятелките ми.Вярвам и на тях и на него и знам, че никога няма да ме предадат или поне се надявам.

PyCoKoCkA93
05-25-2010, 11:52
Да,случвало се е,защото попринцип нямам много вяра нито на приятелките(патила съм си от приятелки),нито на мъжете като цяло,защото в кръвта им е да изневеряват...т.е винаги е добре да си имаш едно наум :)

3oPuTy
05-25-2010, 11:58
Не,не се е случвало :? С него винаги имаме за к'во да си говорим,а и той никога не би ме пренебрегнал заради някой/я друг/а ;)

buuu
05-25-2010, 16:30
Не, защото имам доверие на моите приятелки .. :?
+ това аз винаги имам какво да си кажа с него!! ..

+ той никога няма да ме пренебрегне заради някаква друга :)

LucasBoy
05-25-2010, 17:42
Малко да се защитим - вие ни изядохте :D На мен не ми се е случвало поради причината, че си избирам приятелите по мой си начин и никога никой от нас не би помислил за приятелката на някой от другите. Относно изневеряването - не всички изневеряват. Аз не бих изневерил, очаквам и на мен да не ми изневеряват.

hahavteen
05-25-2010, 20:27
Случвало ми се с бившия и сестра ми. Говореха си нещо за коли май и беше още в началото на връзката ни. Ей много изревнувах и даже й бях забранила да говори с него :lol: Ама така е като имам супер красива и забавна сестра която разбира от момчешки работи. 8)

onestar
05-25-2010, 21:05
Не ми се е случвало точно това.
Но веднъж изревнувах страшно много от сестра ми, защото говори с приятеля ми 30 минути по телефона, уж от любопитство...

Някак не успях да преглътна факта, че не се бяхме чували от два дни, имахме малко минути и вместо да ги използваме ние двамата... сестра ми зае мястото ми...

Е, разбира се, проведох по един разговох и с двамата и... никога не се повтори. А сега, когато се съберем тримата чак ми е драго, защото... е различно. :)

mir4eto93
05-26-2010, 08:25
Не ми се е случвало гаджето и приятелката ми да си говорят все едно ме няма :( Най-често приятелката се чувства така, защото двойката се закачат, целуват се, имат си техни теми и така :) Иначе ако ми се случи ще ми стане мн тъпо и ще се опитвам да се намеся в разговора :)