PDA

View Full Version : Финала на България търси талант... Защо Богдана??



vilityyy96
05-25-2010, 06:26
Здравейте, пиша защото съм ужасно ядосана и възмутена. Става въпрос за България търси талант, или по скоро за финала. Аз следях всички предавания, супер много им се радвах на EFFECT, както всички видяха дори и хората в залата ги подкрепяха най-много и най накрая да ми заявят от шоуто, че печели Богдана... WTF??? :shock: Просто бях бясна... О.К. момичето може да пее, вярно има проблем ама за певци има много има много конкурси Music Idol-и и др. Защо за Бога трябваше тя да спечели, като имаше толкова МНОГО страхотни групи!! Пък и ако бяха спечелили EFFECT щяха да вложат парите, за да се развиват, а сега Богдана най-много да продължи да се занимава с музика, но всички знаем, че в днешния "шоу бизнес" се пробива главно със силикон и к*рвенска визия.. 8-) Пък това момиче очевАдно, че няма да преуспее по този начин. Разбирам, че има глас, притежава талант и пее уникално наистина, но лично за мен ЕFFCT бяха тези, които наистина заслужаваха наградата! :)
Направих темата, защото просто имах нужда да споделя, пък и искам да разбера мненията на другите по този въпрос. Моля, не се заяждайте просто исках да споделя. :-)

LoveLetter
05-25-2010, 06:41
И аз не успях да разбера..Какъв е изобщо смисъла от предаването, след като го превърнаха в "Мюзик Айдъл". За мен и танцьорите не трябваше да печелят. Победител трябваше да е някой с талант, който го нямат 50 човека на 100, аз поне така си мисля. А едва ли не, трябва да си болен и хората да те съжаляват, за да спечелиш..Да не говорим, че ако трябваше да печели някой за пеене, трябваше да бъде малкото момиченце. :)

vilityyy96
05-25-2010, 06:48
И аз съм на тва мнение... имаше къде, къде по уникални таланти, пък за пеенето - Елисавета :)

razores
05-25-2010, 06:49
И аз бях за EFFECT ама те тея са тъпи и гледат само пеенето.

MonSitY
05-25-2010, 06:54
аз вчера хванах малко, но тва с победителя съм го изпуснала.честно казано не се очудвам, че Боряна е спечелила. Не бях за нея, но не съм и гласувала така че.. :D
Според мен, трябваше да спечели някой с уникален талант, но за пореден път наблюдаваме силата на телевизията да манипулира вота...

LuxurySk0B
05-25-2010, 07:07
беше нагласено сиг

sk8erfan
05-25-2010, 07:21
Относно това, че тя може да се изяви в Мюзик Айдъл - не. Не знам във 2-ри сезон ли беше, но също имаше едно сляпо момиче, което не продължи по тази причина. Не е лесно да научиш песен на английски без текст (освен ако не знаеш езика перфектно) При това тя пя с ангина. В Мюзик Айдъл дори и да продължи нататък ще я скъсат на втория кастинг или пък ще пишат всякакви неща относно нея, както беше със Виктория! Мисля, че победата и е напълно заслужена. Постави се на нейно място и ще разбереш колко е хубаво дори и с недъг хората да ти гласуват доверие, да харесат това, което правиш. Защото тя така или иначе няма да е способна да направи нещо толкова зрелищно като ЕФЕКТ или онази циркаджийката та дори и хип-хоп групите.

sk8erfan
05-25-2010, 07:23
И аз не успях да разбера..Какъв е изобщо смисъла от предаването, след като го превърнаха в "Мюзик Айдъл". За мен и танцьорите не трябваше да печелят. Победител трябваше да е някой с талант, който го нямат 50 човека на 100, аз поне така си мисля. А едва ли не, трябва да си болен и хората да те съжаляват, за да спечелиш..Да не говорим, че ако трябваше да печели някой за пеене, трябваше да бъде малкото момиченце. :) Те го превърнаха в Мюзик Айдъл и в Мислят си, че могат да танцуват, затова не казвай, че е имало само певци!

selenasky
05-25-2010, 07:42
Effect бяха номер 1, ама Богдана нали я съжаляват и за това - на 4е пее зле моми4ето, но по мое мнение за това спе4ели ... :( :( :?

vanesa0pld
05-25-2010, 07:49
аз харесвах:

-Street Dust/Димитровград/ :smt007
-Йордан/Пловдив/ :smt007
-Людмила/най-възрасната участничка/
-Николета/Перник/
_________________
а иначе когато останаха Богдана и Effect,бях за Effect защото и те правят нещо уникално!

FuCkInBuBbLeGuM
05-25-2010, 07:53
Аз тва предаване спрях да го гледам още от кастингите, защото масово пускаха певци. Да талант е да можеш да пееш, но тоя талант го имат мнооого други хора - не е уникален. Вярно тя пее доста хубаво, но не мисля, че това беше таланта който трябваше да спечели.

LoveLetter
05-25-2010, 08:16
И аз не успях да разбера..Какъв е изобщо смисъла от предаването, след като го превърнаха в "Мюзик Айдъл". За мен и танцьорите не трябваше да печелят. Победител трябваше да е някой с талант, който го нямат 50 човека на 100, аз поне така си мисля. А едва ли не, трябва да си болен и хората да те съжаляват, за да спечелиш..Да не говорим, че ако трябваше да печели някой за пеене, трябваше да бъде малкото момиченце. :) Те го превърнаха в Мюзик Айдъл и в Мислят си, че могат да танцуват, затова не казвай, че е имало само певци!
Аз кога съм казал, че имало само певци?!

Paramour
05-25-2010, 08:21
На финала имаше танцьори, певци и някви циркаджии... първо да танцуваш не се изисква толкова талант колкото тренировки! А ако искат да пеят хората, да пеят, ама си има предавания за тая цел! А да вкараш една група от деца от училища и да кажеш, че имат талант... нямам думи просто! Според мен на финала нямаше уникален талант, такъв който да не се среща никъде другаде. А Богдана победи, защото пее яко, а и е сляпа, което също допринася за вота на публиката 8)

elito0o0o0
05-25-2010, 08:28
Хехе.. Ми да ви кажа.. Аз и аз си бях за Effect. Все пак тренирам при тях. :) Това е нагласена работаа. Още от последния полуфинал си помислих за онея дето танцуват,че няма да ги пуснат, по простата причина,че вече има хора,които танцуват на финала и ще стане претъпкано от танцьори. Така и стана... и ... вчера пак така ... казах на мама,че понеже тая е незряща и т.н. ще спечели тя. Нагласено си беше.. няма как. Публиката в залата щяха още малко да припаднат от викане за Effect ,а на тая като и кажат името се чуваше само е дно уОооОу :lol: Както и да е.. Навсякъде... във всички шоута са нагласени нещицата. :)

ecstazy
05-25-2010, 08:51
И аз не успях да разбера..Какъв е изобщо смисъла от предаването, след като го превърнаха в "Мюзик Айдъл". За мен и танцьорите не трябваше да печелят. Победител трябваше да е някой с талант, който го нямат 50 човека на 100, аз поне така си мисля. Абсолютно те подкрепям. Всеки втори може да танцува, всеки втори може да пее. Добре танцуват всички, добре пеят всички ама за бога това не е ТАЛАНТ. ТАЛАНТ, който да заслужи толкова пари.

elito0o0o0
05-25-2010, 09:45
И аз не успях да разбера..Какъв е изобщо смисъла от предаването, след като го превърнаха в "Мюзик Айдъл". За мен и танцьорите не трябваше да печелят. Победител трябваше да е някой с талант, който го нямат 50 човека на 100, аз поне така си мисля. Абсолютно те подкрепям. Всеки втори може да танцува, всеки втори може да пее. Добре танцуват всички, добре пеят всички ама за бога това не е ТАЛАНТ. ТАЛАНТ, който да заслужи толкова пари.Всеки втори може да танцува,ама КЮЧЕЦИ брат. :) Това е брейк денс,попинг и хип-хоп. Не се говори за тези стилове,че са известни с това,че като пуснеш някоя песен като тая "па па па палатка" и всички тръгват да въртят задник.
Пробвай да се завъртиш на главата си и тогава ми говори. Това си е чисто изкуство и много малко хора го владеят както трябва в България... :?
Effect са печелили много купи,награди и т.н. ,така че ... вижда си се кои са истинските таланти. За да имат толкова много награди се изисква труд. :) Каквото и да си говорим.. това си беше нагласено. :)
ПП: Също така искам да кажа,че за да изтанцуваш един такъв танц(хип-хоп или брейк ако щеш) се изисква голямо въображение,за да можеш да измислиш добра хореография. :) Не се правете на големи разбирачи,моля! :)

dqvolcheto9
05-25-2010, 09:46
Аз си бях за Effect. Това е нагласена работаа.Вярно ,че момичето пееше хубаво ,но спечели заради това ,че е незряща.Трябваше да спечелят Ефект ,защото си има шоута ,които са си за певци според мен .

vanesa0pld
05-25-2010, 09:51
Аз си бях за Effect. Това е нагласена работаа.Вярно ,че момичето пееше хубаво ,но спечели заради това ,че е незряща.Трябваше да спечелят Ефект ,защото си има шоута ,които са си за певци според мен .
да,наистина
И Street Dust :smt007 и Effect бяха УНИКАЛНИ.За да измислиш такива танци е нужен несамо ТАЛАНТ,но и въображение.И най-важното е че се забавляваха и бяха естествени :-)

autista88
05-25-2010, 10:06
Заради състраданието на хората спечели. И да ЕФЕКТ трябваше да спечели. Егати тъпнята. С парите от наградата нито ще може да навлезне в музикалния бизнес, нито ше и помогнат да си оправи зрението. :x

lachoruse
05-25-2010, 10:09
Абе,какво като е спечелила Богдана...Било нагласено...Вие тука всичките сте Сашо Диковци :D ...Само съм съгласен,че наистина певците и танцьорите нямат място на това шоу...просто както каза някои отгоре Effect са положили много труд...Певиците може би повече заслужаваха да са на финала,все пак това им е вродено...За цирковите артисти не знам...На мен ми харесваше имитатора,който отпадна на полуфинала ама...И вие така ги защитавате тия Effect сякаш са извънземни...

elito0o0o0
05-25-2010, 10:16
^ Ей го! Поредния разбирач. Еми какво да ви кажа бе? За вас това,че тия момчета могат да танцуват и влагат много усилия да се развиват и да печелят няма значение явно. Отново ще кажа,че ВСИЧКО СИ БЕШЕ НАГЛАСЕНО!! Каквото и да си говорим... това е НАГЛАСЕНА работа. :)

BlackaTBW
05-25-2010, 10:20
Как може толкова да се вживявате за едно телевизионно предаване?

lachoruse
05-25-2010, 10:54
Разбирач съм бил...Не не съм разбирач ама това е просто едно предаване

fatalgirl
05-25-2010, 10:59
Никой нищо не каза за Beat 4 Fun, те също бяха много добри. Все пак бяха и единствените бийтбоксъри, които стигнаха до финала. Ефект също бяха много добри. Някой от тези две групи трябваше да спечели. Но естествено нали сме в България и не може да не е нагласено.

ecstazy
05-25-2010, 11:04
Ми всеки с мнението си нали знаете ;) Не видях толкова таланти в това предаване. Всичко пее и танцува, баси таланта. За мен това НЕ Е ТАЛАНТ. Браво, като са си измислили хубава хореография, голямата работа. Всеки човек може да се научи да танцува, да развие въображението си и да направи страхотен танц. Иска се много хъс и усилия, естествено и желание. Вярно, на някои хора не им се отдав (като мен :D ) но повечето могат. И какво стана? На финала само танци и пеене. Има си шоута за танцуване, има си шоута за пеене. Стига с тоя мюзик айдъл, прави сте, ама за кво толкова нападнахте момичето? Нагласено или не няма значение. Ако бяха спечелили ония Ефект (които мен изобщо не ме кефят, другите Dust нещо си бяха сто пъти по добри) пак щяхте да плюете. Няма угодия за вас.

lenito_sf
05-25-2010, 11:17
Аз пък бях за street dust, защото имаха стил и въображение.
Убедена съм, че има нещо нагласено.. Какво от това, че Богдана пее хубаво, не само ПЕВЦИ И ПЕВИЦИ има в тая държава.

Whatever.. Живи и здрави да са Street dust и Effect и да ги виждаме отново.

edelweiss96
05-25-2010, 11:47
Аз лично бях за Стрийт Дъст и Николета (все пак ми е съгражданка).
"Ефект" на мен лично не ми допаднаха особено (мое мнение), но пък публиката ги хареса определено най-много.
Има нещо нагласено, определено. Даже малко съм учудена от топ 3...

sk8erfan
05-25-2010, 11:49
И аз не успях да разбера..Какъв е изобщо смисъла от предаването, след като го превърнаха в "Мюзик Айдъл". За мен и танцьорите не трябваше да печелят. Победител трябваше да е някой с талант, който го нямат 50 човека на 100, аз поне така си мисля. А едва ли не, трябва да си болен и хората да те съжаляват, за да спечелиш..Да не говорим, че ако трябваше да печели някой за пеене, трябваше да бъде малкото момиченце. :) Те го превърнаха в Мюзик Айдъл и в Мислят си, че могат да танцуват, затова не казвай, че е имало само певци!
Аз кога съм казал, че имало само певци?! сори не съм прочел внимателно :oops:

Paramour
05-25-2010, 12:07
Аз пък бях за street dust, защото имаха стил и въображение.
Убедена съм, че има нещо нагласено.. Какво от това, че Богдана пее хубаво, не само ПЕВЦИ И ПЕВИЦИ има в тая държава.

Whatever.. Живи и здрави да са Street dust и Effect и да ги виждаме отново.
+1!!

KpucmuHa
05-25-2010, 12:16
не бяха ли Ефект дето ако бяха спечелили щели да си купят машина за шейк?
изобщо не ми харесаха точно пък те, бях за Стрийт дъст по принцип, но се радвам, че спечели Богдана

KpucmuHa
05-25-2010, 12:20
И аз не успях да разбера..Какъв е изобщо смисъла от предаването, след като го превърнаха в "Мюзик Айдъл". За мен и танцьорите не трябваше да печелят. Победител трябваше да е някой с талант, който го нямат 50 човека на 100, аз поне така си мисля. А едва ли не, трябва да си болен и хората да те съжаляват, за да спечелиш..Да не говорим, че ако трябваше да печели някой за пеене, трябваше да бъде малкото момиченце. :)

именно!
не е кой знае какъв талант да пееш и да танцуваш...всеки 3 ги може тия неща
за мен талант беше момчето, което смяташе с огромни числа, колко човека го могат?? но разбира се понеже нямало какво да му се развива на таланта не го избраха...
избраха певци и танцьори за да си правят шоуто и да го гледат хората, изобщо защо са го кръстили така като истинските таланти дори не ги допуснаха на полуфиналите :x

angel4eto966
05-25-2010, 12:22
Ефект бяха най-добрите. Дори водещите казаха, че само те на полу-финалите са имали най-голям процент в цялото предаване. Просто е невъзможно те да са 3 място ,а Елисавета (май така се казваше) да е на 2. Всички видяха как публиката полудя след края на изпълнението им. В анкетата на BTV
Отговор Гласували
Да, тя е най-талантлива 28.05%
Бях за Effect 59.12%
Исках Елисавета да спечели 12.83%
за тях са 60%. Във Facebook всички хора ги подкрепят. Ако поне половина са гласували за тях (а аз съм сигурна че са и повече от половина) те щяха да са победители. И никой не може да ме убеди, че това не е нагласено.Богдана пееше наистина страхотно, но ако предаването не е нагласено и наистина тя е победител хората са гласували за нея от съжаление. Аз съм от Плевен и всички мои приятели са гласували за тях защото ги харесват може да не са победили в това шоу, но за всички хора, които ги харесват те са победителите.

Tempest
05-25-2010, 12:28
ъм... аз бях за Street Dust, ама Боги си заслужи наградата... тя няма глас, тя има ГЛАСИЩЕ, тя не може да пее, тя ОМАГЬОСВА!

Tempest
05-25-2010, 12:35
Ефект бяха най-добрите. Дори водещите казаха, че само те на полу-финалите са имали най-голям процент в цялото предаване. Просто е невъзможно те да са 3 място ,а Елисавета (май така се казваше) да е на 2. Всички видяха как публиката полудя след края на изпълнението им. В анкетата на BTV
Отговор Гласували
Да, тя е най-талантлива 28.05%
Бях за Effect 59.12%
Исках Елисавета да спечели 12.83%
за тях са 60%. Във Facebook всички хора ги подкрепят. Ако поне половина са гласували за тях (а аз съм сигурна че са и повече от половина) те щяха да са победители. И никой не може да ме убеди, че това не е нагласено.Богдана пееше наистина страхотно, но ако предаването не е нагласено и наистина тя е победител хората са гласували за нея от съжаление. Аз съм от Плевен и всички мои приятели са гласували за тях защото ги харесват може да не са победили в това шоу, но за всички хора, които ги харесват те са победителите.

мда, анкетата на бтв я посещават недоволни от вота... а тия, които бяха за Боги много им дреме за шибаната анкета.... приемете загубата, по ягодите!

elito0o0o0
05-25-2010, 13:42
не бяха ли Ефект дето ако бяха спечелили щели да си купят машина за шейк?
Шшштт...!!! :)

Най-много обичам някой да ги плещи без да е наясно. :)

KpucmuHa
05-25-2010, 14:10
не бяха ли Ефект дето ако бяха спечелили щели да си купят машина за шейк?
Шшштт...!!! :)

Най-много обичам някой да ги плещи без да е наясно. :)
не ми шъткай, попитах защото не съм сигурна, а ако наистина са те... извинявай много, ама ебати простотията :D

teenems
05-25-2010, 14:12
Аз не бях нито за танцьори нито за певци.
Имаше мега много предавания
Мюзик айдъл ,денсинг менсинг и т.н.

Имаше едно момче ,което смяташе по-бързо и от калкулатор :shock: и за кво не го пуснаха ? Или май не се яви на 2ри кръг

Бийтбоксера - КРИСТИЯН къде изчезна и той .. шит беше страхотен

Фокусника беше мега фен-а ,страхотно шоу правеше

Николета и тя певица ,ама си пееше много добре момичето за възрастта си ,а и не се занимава с пеене .

Богдана спечели от съжаление!

LaffyTaffy
05-25-2010, 14:54
Бийт 4 фън бяха тези с машината за шейк :D
А иначе нищо ново под слънцето. Според мен въобще нямаше смисъл от цялото тва гласуване то се знаеше кой ще спечели, но нали все пак целта на хората беше да си изкарат паричките с поредното тъпо шоу..

step_up_right
05-25-2010, 16:54
Целата на това предаване а и не само на него и на биг брадър също (което става от година на година все по тъпо сори ако има някой фен тука) ама е да изкарат по нечестен начин парите на хората цпечелени с честен труд,аз така мисля...аз по принцип бях за дем дивас,ама нали съотборниците трябва да се подкрепят,иначе ми хареса онова момиче от перник дето майка му беше против,но предаването не ми дотъпя за друго а за факта че талантите не бяха разделени на групи!Смисъл не може да сравняваш певец с танцьор нали???Единя има едни качества,другия други.Тъпо е като го погледнеш от тая му страна нали???

vilityyy96
05-25-2010, 17:23
Ми всеки с мнението си нали знаете ;) Не видях толкова таланти в това предаване. Всичко пее и танцува, баси таланта. За мен това НЕ Е ТАЛАНТ. Браво, като са си измислили хубава хореография, голямата работа. Всеки човек може да се научи да танцува, да развие въображението си и да направи страхотен танц. Иска се много хъс и усилия, естествено и желание. Вярно, на някои хора не им се отдав (като мен :D ) но повечето могат. И какво стана? На финала само танци и пеене. Има си шоута за танцуване, има си шоута за пеене. Стига с тоя мюзик айдъл, прави сте, ама за кво толкова нападнахте момичето? Нагласено или не няма значение. Ако бяха спечелили ония Ефект (които мен изобщо не ме кефят, другите Dust нещо си бяха сто пъти по добри) пак щяхте да плюете. Няма угодия за вас. По-добре замълчи! :) Явно не си прочел темата или пък не ти пука изобщо на труда на хората. До сега от изказванията ти разбрах, че точно ЗА ТЕБ няма оправия, защото ти ясно каза, ме не си видял толкова талантив това шоу, което е меко казано смешно!

Tempest
05-25-2010, 17:28
и как така в другите държави няма такива мрънкащи същества, а само тука не се спирате... едно предаване, друго предаване, трето предаване... пълни глупости, само мрънкотите, мамка ви... а откъде да си избият парите бе?! За благотворителност ли да го напраят тва предаване? Тоя формат? А?! Още от кастингите беше ясно, че Боги ше победи... най-малкото заради недъга си... НАЙ-МАЛКО! Останалото беше гласа й.. няма да го коментира, безсмислено е!

Мрънкала с мрънкала! :-x

gogo4o4o
05-25-2010, 17:53
Effect не ме изкефиха, защото изпълнението им на финала ми изглеждаше малко изплагиарствано от британските Diversity, които спечелиха Britain's Got Talent. Аз още от кастингите бях за Георги Низанов от Ямбол. Другите не правеха такова шоу. Лично мнение.

MISkrisinkaaa
05-25-2010, 18:05
И аз бях за EFFECT ама те тея са тъпи и гледат само пеенето.


EFFECT

те бяха най-добре за мен.Пък Богдана,КЪДЕ БЕШЕ,ЗАЩО Не е отишла на
music idol.

elito0o0o0
05-25-2010, 18:12
Пахахах... аз що не настръхнах като пя Богдана? Що не ме "омагьоса"? Интересна работа. :) Аа... Може би ,защото не обръщам ОГРОМНО внимание ,че една незряща може да пее така,както могат да пеят хиляди,че даже милиони хора по света. :)

Tempest
05-25-2010, 18:33
щото пък Ефект са уникални и никой не може като тях... айде, айде... не на мене тия... колкото и да се мрънка по тая тема, победителката е Боги... на загубилите - "Да ви е гадно!" 8-)

KpucmuHa
05-25-2010, 18:56
щото пък Ефект са уникални и никой не може като тях... айде, айде... не на мене тия... колкото и да се мрънка по тая тема, победителката е Боги... на загубилите - "Да ви е гадно!" 8-)

хахаха кефиш ме :D

LoveLetter
05-25-2010, 19:01
щото пък Ефект са уникални и никой не може като тях... айде, айде... не на мене тия... колкото и да се мрънка по тая тема, победителката е Боги... на загубилите - "Да ви е гадно!" 8-)

хахаха кефиш ме :D
:lol: :lol:
Аз не видях почти никой с уникален талант или поне рядко срещан. Може би единствено момчето, което смяташе много бързо.

wali00
05-25-2010, 19:21
очаквах поне някой от фаворитите ми да спечели.. ;д:
- Николета
- Street Dust
- Effect..

Богдана определено има глас.. но като за талант.. не знам.. не ме грабна..

brokeninside13
05-25-2010, 19:32
Бе за тая работа с пеенето си има мюзик айдъл....... :-x

Panic_Girl
05-25-2010, 19:43
Бе за тая работа с пеенето си има мюзик айдъл....... :-x


Напълно подкрепям !!

Tempest
05-25-2010, 20:07
Бе за тая работа с пеенето си има мюзик айдъл....... :-x

аз пък що не го видях тоя мюзик айдъл...? Че и догодина май няма да го има, хм, странна работа :D

KpucmuHa
05-25-2010, 20:12
еми сега го няма Мюзик Айдъл заради България търси талант и догодина сигурно пак ще е едно от двете

Tempest
05-25-2010, 20:15
догодина пак ше е БГ търси талант... и по-догодина и после за мюзик айдъл никой няма да си спомня... така или иначе - казах го и преди - всичко вече мина, и да мрънкате и да не мрънкате, нищо няма да напрайте

uBuTo
05-26-2010, 09:22
Еми аз бях за Ефект ама карай..

ecstazy
05-26-2010, 09:25
еми сега го няма Мюзик Айдъл заради България търси талант и догодина сигурно пак ще е едно от дветеВсъщност мюзик айдъл го няма, защото Иван и Андрей напуснаха БТВ. Ако ще има мюзик айдъл, то ще бъде по НОВА според мен, и сигурно леко ще променят името.

elito0o0o0
05-26-2010, 12:43
Като е толкова талантлива защо не отиде в миналия Мюзик айдъл? Имаше сляпа жена.. също като нея. :) Пф..

KpucmuHa
05-26-2010, 12:47
ооффф божеее стига с това защо не е отишла в Мюзик Айдъл
ми сигурно си е имала причини, не можете да преглътнете загубата и това е, стига сте мрънкали
вечно ще има недоволни хора от нещо ама направо се оливате вече ...
спечелила е и толкова !!!!!

elito0o0o0
05-26-2010, 12:51
:lol: Няма какво да правя бее! За това пиша,че съм недоволна. Всъщност не ми пука кой е спечелил,но си беше нагласено и то със сигурност. :lol:

KpucmuHa
05-26-2010, 12:53
ми много ясно, че така ще кажеш...

elito0o0o0
05-26-2010, 13:15
ми много ясно, че така ще кажеш...То си е така. Ако бях гласувала,което всъщност е излишно като се знае,че е нагласено ,може би щеше да ми пука ... Тъпо ми стана,че спечели Богдана,но чак пък да седна да рева от това,че не са спечелили Ефект и да се ядосвам.. не :lol: Просто си правя кефа като казвам какво всъщност представляват Ефект. :) Не ми пука особено,че не са спечелили, а Богдана наистина си е за Мюзик Айдъл. ;) Все пак.. както казах - Не е единствената сляпа,която може да пее. ;)

+ Нали сме тук да изказваме мнение? :-o Хехе...

Tempest
05-26-2010, 13:32
ми много ясно, че така ще кажеш...То си е така. Ако бях гласувала,което всъщност е излишно като се знае,че е нагласено ,може би щеше да ми пука ... Тъпо ми стана,че спечели Богдана,но чак пък да седна да рева от това,че не са спечелили Ефект и да се ядосвам.. не :lol: Просто си правя кефа като казвам какво всъщност представляват Ефект. :) Не ми пука особено,че не са спечелили, а Богдана наистина си е за Мюзик Айдъл. ;) Все пак.. както казах - Не е единствената сляпа,която може да пее. ;)

+ Нали сме тук да изказваме мнение? :-o Хехе...

мда, да изказваме, не да го натякваме и да го подванайсяме... и я пак, какво представляват Ефект?! И аз мога да почна да ти мрънкам, че не са единствените, които могат да играят така... айде, честит сбор и по-добре не се вдетинявай, изглеждаш (може би изглеждаше) като малко по-зряла...

elito0o0o0
05-26-2010, 13:37
Ми така е... Човек става на 5 когато му стане тъпо... :( Както и ще да е ... Айде... мисля да излезна малко на чист въздух... дано се оправя.. :lol: 8-)

GracelessIsDumb
05-26-2010, 14:34
ВТФ? Кви са тия измислени таланти..че и аз мога да пея като почна да ходя на уроци, повярвайте...Ще имам гласа на Марая Кери, че и повече.Да не говорим за танцьори-то вече всеки втори е танцьор, дали брейк, дали кючеци, дали баници и други подобни...никви таланти не видях,които да ме трогнат и направо да почна да мисля само кой ще победи..всичко е танцьори и певци.Малка държава сме ама пък като гледам Великобритания търси талант например..там талантите варират от певици-проститутки, че и травестит, който се прави на Бритни Спиърс (тва вече е талант :razz: ).Шоуто беше тъпо, журито некомпетентно и изключително неориентирано в оценки..спечели оная сляпата щото е сляпа..а да видим ако беше цигане дали щеше да спечели.пффф.Не видях нищо талантливо!

alex4et0y
05-26-2010, 15:14
Според мен трябва да се забрани във втория сезон на "България търси талант" пеенето. Защото всеки човек, като чуе някой, може да каже дали пее фалшиво или пее добре, а когато става въпрос за танци, рисуване и куп други таланти малко хора могат да оценят правилно. А и има и някаква дискриминация, защото за 3мин. човек, който има талант да рисува неможе да се докаже пред журито, а човек, който пее и 1-2мин. са му достатъчни, за да се изяви и докаже таланта си. За пеенето има Music Idol. Още, като започнаха талантите си казах, че ще спечели някой, който пее, защото както казах по-нагоре всеки нормален човек може да оцени такова изпълнение.

Определено подкрепях Effect, защото са ми съграждани. 8-)

Tempest
05-26-2010, 15:42
дрън-дрън... дрън-дрън-дрън-дрън.... дрън! За това, че повечето неща не бяха талант, а умение, съм съгласен... кво разбирате вие под талант? Колкото могат да се оценят певците, толкова и танцьорите... Алекс, съжалявам, ама слабо изказване...

Molzinka
05-26-2010, 15:43
Еми естествено, че в България трябва да имаш някакъв дефект, за да те изберат, иначе злобеят като видят някой, който е повече от тях :? Много съм разочарована! Направо ми паднаха в очите..

alex4et0y
05-26-2010, 15:49
дрън-дрън... дрън-дрън-дрън-дрън.... дрън! За това, че повечето неща не бяха талант, а умение... кво разбирате вие под талант? Колкото могат да се оценят певците, толкова и танцьорите... Алекс, съжалявам, ама слабо изказване...

Еми незнам аз поне така мисля... По-лесно се оценява някой, който пее. Или може би има нещо друго, но мястото на пеенето е в Musiс Idol, за да се даде път на хората с други умения. 8-)

Tempest
05-26-2010, 15:55
мда, то и мястото за оцеляване е в Сървайвър, ама не се оплаквам от Биг Брадър... :? на кастингите пуснаха куцо и сакато, барабар с певачите... и кво стана? Останаха певачите... в крайна сметка мога да почна и аз да плюя, че вота е саботиран, че трябва еди кой си да е първи... то едно е да "трябва", друго е в действителност как е... може пък да не е саботиран... то човек докато не му се покаже, не вярва (по-скоро се отнася за българина), може да са я съжалили българите и да са гласували за нея, може да са по-демоде и да не разбират танца на ефект... кво прайм? Теории много могат да се извадят, нужно ли е обаче?

alex4et0y
05-26-2010, 16:02
Щеше да е от съжаление, ако неможеше да пее, ама тя може. Нистина версии много и няма смисъл да мислим.. да мислим при свършен факт. Все едно ще има 2ри сезон и ще видим. :)

KpucmuHa
05-26-2010, 16:05
ее 2ри сезон кво? пак ще е някой пеещ или танцуващ.... :?

LoveLetter
05-26-2010, 16:11
Ясно е, че вотът не е манипулиран. Със сигурност хората, които са подкрепяли Effect са били на възраст около 14-15-16, а не мисля, че много от тях биха тръгнали да пращат СМС-и. Някаква си моя теория. :D

britzy
05-26-2010, 16:14
Не си направих труда да чета тъпи комплексарски коментари-авторката 96 наборец,кво й разбира кофичката?! Нищо.
Как може да се ядосаш ,че талантливо момиче успя да покаже ТАЛАНТ-да пееш е ТАЛАНТ,танците се учат драга ми.Големи сте простаци да кажете,че вотът манипулиран и що-щото не спечелиха тия,за които бехте вие.
Богдана ми е приятелка и е наистина мило и адски готино момиче.Завиждайте и плюйте-само тва можете.Българите сте униклано просто племе....
СРАМ

britzy
05-26-2010, 16:16
Еми естествено, че в България трябва да имаш някакъв дефект, за да те изберат, иначе злобеят като видят някой, който е повече от тях :? Много съм разочарована! Направо ми паднаха в очите..
и ти ми падна-мислиш по-зле и от 5ти клас :? :? :? :?
как ше кажеш,че дефектът е решаващ?Ма ти чуаш ли се беее?

BloomF
05-26-2010, 16:48
Аз бях за Street Dust и Effect. До последно очаквах да спечелят Effect, но като казаха Боряна/Богдана или както се казва, седях ей така - :shock: :shock: Ем сори, ама тва не е Мюзил Айдъл, Пей с мен и тем подобни..

selenasky
05-26-2010, 16:57
България дето толкова си търсеше таланта - накрая не го намери ... Effect Effect Effect :grin: :grin:
Танцувала съм хип-хоп и дори да не е брейк, знам колко трудно се правят такива танци ... тяхната работа е страхотна
а Боги, някак си с тва съжаление ми изглежда не толкова добра певица, а просто моми4е с проблем ... :?

GracelessIsDumb
05-26-2010, 17:01
Пеенето не се учело? Ама вие сериозно ли говорите? Като почнете да ходите на уроци-след 5 месеца ще се научите да пеете, че и да свирите..Танците също
Ама вижте сега..друго си е да бъдеш комик, актьор и т.н..то си идва или от вътре или просто работата не става...

britzy
05-26-2010, 17:31
България дето толкова си търсеше таланта - накрая не го намери ... Effect Effect Effect :grin: :grin:
Танцувала съм хип-хоп и дори да не е брейк, знам колко трудно се правят такива танци ... тяхната работа е страхотна
а Боги, някак си с тва съжаление ми изглежда не толкова добра певица, а просто моми4е с проблем ... :?


братче,зле си-защо това нещо ви се набива толкова в очите а??????
вместо да я чуеш как пее ,ше гледаш малкия дефект.Казах ти познавам я-и я приемам точно както приемам себе си.Тя е като всички нас.
Не мога 1 да разбера-уж да приемаме наравно хората с проблеми,аа после ги отлъчвате пак заради тия проблеми.е къде е логиката?Ни тей ни тей.Хем да се приемат хем все за проблема им се хващате.Пак ще кажа-БГ сме тъпо племе

Paramour
05-26-2010, 18:55
омг... как може ся да си блъскате главите за такова нещо?! Като е спечелила, спечелила е! Манипулиран бил вота, само щото била сляпа спечелила... има ли значение? Може би ако всичките тука дето подкрепяте Effect бяхте гласували, можеха и те да са на първо място. Айде стига с това Богдана била сляпа и затова била спечелила!! Тя може да си пее, каквото и да си говорим! Ама ако не сте забелязали нито да танцуваш, нито да влезеш в някъв цирк, нито да ходиш на уроци по пеене е талант! Тя по някакъв начин е въздействала на публиката, за да спечели! Това че вие казвате, че вота е манипулиран, не значи че е така. Нито я подкрепям, нито съм срещу нея, просто не мисля, че на финала имаше някой друг, който да спечели! А и бтв предаването се казва "България търси талант", а не "България търси танцьори!". А и в "Music Idol" подготвят хората да санат звезди и идеята на предаването е да изгреят и да имат кариера. Имаше едно сляпо момиче в един от сезоните и какво стана с нея?! Отпадна! Може би това е причината Богдана да не отиде там! А може и да е планирала да отиде тази година, ама тази година няма! Спрете с нападките и се замислете малко. Тя няма как по друг начин да изгрее и да постигне нещо. За другите, например за тва момиче дето е на 9 и пее народни песни... е за нея има време. Тя е само на 9, а и си ходи на уроци най-редовно(тва си е лично мое мнение). Effect, Street Dust и другата група с танцьори- тва са тренировки, а не талант. Оня с кючека... може да прави шоу в дискотеките, и добре, танцува, не го отричам, но не е за т'ва шоу. Това момиче дето пееше и дето беше любимка на Наско от БТР, не си спомням как се казва, тя има още да се учи, може да не е ходила да се учи, и наистина има хубав глас, ама тва че се е явила не значи че тр да спечели, а и 100% БТР ще и помогнат... а и все пак вие сами видяхте колко мн певци имаше на кастингите. Бабата дето пееше... амиии и тя пееше! Имаше едни Beetbox-ъри дето искаха машина за шейк... емиии не знам какво да кажа просто...
И май тва бяха всичките дето бяха на финала! И от тези, които бяха там не виждам кой можеше да спечели... :(

elito0o0o0
05-26-2010, 19:10
Танцувала съм хип-хоп и дори да не е брейк, знам колко трудно се правят такива танци ...О,всемогъща наша ! Моля ви да не ме копирате толкова видимо! :lol: Че съм ви една от най-големите фенки - така е,но... просто... недейте моля постъпвайте по този начин! :lol: :lol: :lol: Шит мада фака... защо като напиша нещо после го повтаряте след мен ?! фък!

Tempest
05-26-2010, 19:17
Пеенето не се учело? Ама вие сериозно ли говорите? Като почнете да ходите на уроци-след 5 месеца ще се научите да пеете, че и да свирите..Танците също
Ама вижте сега..друго си е да бъдеш комик, актьор и т.н..то си идва или от вътре или просто работата не става...

учи се пеенето, ама за да го научиш, трябва да си имаш няква заложена дарба... което се смята за вроден талант... мда, общо взето Effect не са по-добри ot EFCrew, така че... а и, както десетки пъти казаха - е умение... развива се, подобрява се, но ВСЕКИ може да го прави... стига да иска... докато пеенето не е "баш тъй"

elito0o0o0
05-26-2010, 19:20
Пеенето не се учело? Ама вие сериозно ли говорите? Като почнете да ходите на уроци-след 5 месеца ще се научите да пеете, че и да свирите..Танците също
Ама вижте сега..друго си е да бъдеш комик, актьор и т.н..то си идва или от вътре или просто работата не става...

учи се пеенето, ама за да го научиш, трябва да си имаш няква заложена дарба... което се смята за вроден талант... мда, общо взето Effect не са по-добри ot EFCrew, така че... а и, както десетки пъти казаха - е умение... развива се, подобрява се, но ВСЕКИ може да го прави... стига да иска... докато пеенето не е "баш тъй"Съгласна. Не може просто така да се научиш да пееш.. :lol:

Tempest
05-26-2010, 19:21
Танцувала съм хип-хоп и дори да не е брейк, знам колко трудно се правят такива танци ...О,всемогъща наша ! Моля ви да не ме копирате толкова видимо! :lol: Че съм ви една от най-големите фенки - така е,но... просто... недейте моля постъпвайте по този начин! :lol: :lol: :lol: Шит мада фака... защо като напиша нещо после го повтаряте след мен ?! фък!

защо си мислиш, че тебе копира? (тръгнало е, край, треа се изпокарам с всички 8-) )

деа, нито света се върти около тебе, нито си някъв модел за подражание... може и да се е занимавало с такива танци и да е стигнало до това заключение - че е трудно... и аз се занимавам с едни други танци (минути за реклама - цъкай на картинката в подписа ми), ако кажа, че е трудно кво, ше ми поднесеш, че съм копирал от тебе ли?

alex4et0y
05-26-2010, 19:33
Пеенето не се учело? Ама вие сериозно ли говорите? Като почнете да ходите на уроци-след 5 месеца ще се научите да пеете, че и да свирите..Танците също
Ама вижте сега..друго си е да бъдеш комик, актьор и т.н..то си идва или от вътре или просто работата не става...

учи се пеенето, ама за да го научиш, трябва да си имаш няква заложена дарба... което се смята за вроден талант... мда, общо взето Effect не са по-добри ot EFCrew, така че... а и, както десетки пъти казаха - е умение... развива се, подобрява се, но ВСЕКИ може да го прави... стига да иска... докато пеенето не е "баш тъй"

Мда.. Нооо, за да можеш да танцуваш трябва да имаш усет за ритъм, което е талант, като пеенето.

KpucmuHa
05-26-2010, 20:41
абе квото и да си говорим единственият ТАЛАНТ в това предаване беше момчето, което смяташе с огромни числа...нооо какво стана, заради едното кирливо шоу го прецакаха...ами не знам кво друго да кажа....
журито беше толкова некомпетентно, че не знам някъде да има по - зле от него...
радвам се за Богдана, страхотно пее, заслужаваше да спечели много повече от други финалисти
за мен също пеенето и танцуването не са кой знае какви таланти, но...
хората искат да си правят шоуто...

xxph0biaxx
05-26-2010, 22:43
Богдана има талант, може да пее много добре, но наистина има прекалено много хора в България които могат да пеят добре. Може би повечето хора я съжаляват заради това, че е полу сляпа. Нямам нищо против нея нека се радва на победата си.. Но на финала на това шоу имаше много по-добри хора от нея! The Center, Street Dust, Effect, Николета Станойкова.. Тези хора са много по-добри от нея.. Аз лично щях да съм много по-щастлива ако някой от тях беше спечелил. Но все пак.. след като тя е спечелила дано поне да има успех в това което прави.

Unendlich
05-26-2010, 22:49
Аз пък смятам, че този, който продуцира предаването - той си избира кой да бъде победителят. Аз честно казано дори не чух колко процента са били за Богдана и колко за Ефект. Все пак може би Богдана ще вложи парите за нещо свързано със здравето си, докато при Ефект нещата не стоят така. И когато казаха водещите, че победителят ще запише със "Сони Мюзик", тъй като с тази компания работят известни имена, още от тогава ми стана ясно, че ще е някой с пеене. Жалко само, че наистина търсехме таланти, а упряхме до Мюзик Айдъл. Очаквах повече от това предаване, но поредното разочарование в Бг ефира. :?

Transform
05-27-2010, 21:56
Ефект, да добри са .. ама Богдана според мен заслужено си я спечели :) :) :)

VALady
05-28-2010, 14:12
Разбира се, че победата й е заслужена. Приемете, че хората са гласували за нея не защото е сляпа, а защото момичето има глас и пее невероятно. Аз се радвам, че спечели, дори гласувах за нея. Вярно е, че и другите бяха много добри, но няма как, победителят е един и това е БОГДАНА.

dan23
05-28-2010, 18:26
Разбира се, че победата й е заслужена. Приемете, че хората са гласували за нея не защото е сляпа, а защото момичето има глас и пее невероятно. Аз се радвам, че спечели, дори гласувах за нея. Вярно е, че и другите бяха много добри, но няма как, победителят е един и това е БОГДАНА. ами то 9 годишното момиченце пее по-хубаво ...
аз бях за Street dust и Effect , но ...

Tempest
05-28-2010, 19:42
още от кастингите бях за Street Dust, а те дори не влязоха в топ3... казах си "карай"... не съм злобарствал като някои хора тука... подтиквате ме да пиша неща, за които... о, чакай, няма да съжалявам... дотолкова искахте Ефект да победят, че говорите глупости... :?

alex4et0y
05-28-2010, 20:01
ами то 9 годишното момиченце пее по-хубаво ...
аз бях за Street dust и Effect , но ...

Ооо боже то пък толкова лигаво и надменно беше за неговите години, че просто няма на къде...

elito0o0o0
05-28-2010, 21:15
ами то 9 годишното момиченце пее по-хубаво ...
аз бях за Street dust и Effect , но ...

Ооо боже то пък толкова лигаво и надменно беше за неговите години, че просто няма на къде...Мен пък то най-много ме нервеше. :? Пф.. Няк`во малко пръдливо същество ми еЕеЕеЕЕЕе-ка на сцената.. и това е. Богдана пее с до 5 пъти по-добре от това малкото...+ това.. като тръгне да му мутира гласа след 3-4 годинки и ще пее ама само по безлюдни полянки... :lol:

VALady
05-29-2010, 06:31
Елисавета също пее добре. Ако започне сериозно да се занимава с музика може да стане много добра певица от нея.

GossipGirl89
05-29-2010, 06:51
Аз това предаване го гледах малко на кастингите и след това чак към финала го позагледах. Ефект наистина бяха много добри. Факт е и, че Богдана имаше невероятен глас, но мисла че при нея доста трудно ще се докаже дали е спечелила заради глас или заради недъга си. Но най-вероятно повечето хора са гласували заради това, че е сляпа и от съжаление... Спрях да го гледам това предаване, защото още на кастингите никой не ми направи впечатление освен онова момче, което смяташе като калкулатор... Почти всичко останало беше певци и танцьори. Пеенето си е дарба ама за него има други формати. За танците не мога да кажа същото - те се постигат с бая тренировки и с много хъс и надъханост, но и за тях си има отделен формат. Мисля че тук трябваше да спечели човек, който притежава наистина нещо, което не се среща често...

Paramour
05-29-2010, 08:05
Аз това предаване го гледах малко на кастингите и след това чак към финала го позагледах. Ефект наистина бяха много добри. Факт е и, че Богдана имаше невероятен глас, но мисла че при нея доста трудно ще се докаже дали е спечелила заради глас или заради недъга си. Но най-вероятно повечето хора са гласували заради това, че е сляпа и от съжаление... Спрях да го гледам това предаване, защото още на кастингите никой не ми направи впечатление освен онова момче, което смяташе като калкулатор... Почти всичко останало беше певци и танцьори. Пеенето си е дарба ама за него има други формати. За танците не мога да кажа същото - те се постигат с бая тренировки и с много хъс и надъханост, но и за тях си има отделен формат. Мисля че тук трябваше да спечели човек, който притежава наистина нещо, което не се среща често...

+1 ...само искам да кажа, че аз докато слушах как пее Богдана изобщо не съм си мислила дали е сляпа или не! Факт е, обаче, че може да пее, дори по-добре от някой известни български певци.

mlakniwe
05-29-2010, 08:14
Тук е подобен случая, само че не печели певицата, а групата
http://www.youtube.com/watch?v=Izhh-JDigX4

VALady
05-29-2010, 08:42
Тази група наистина е страхотна. И въпреки че Сюзън не спечели, факт е, че в момента е една от най-известните певици с най-продаваните албуми.

Energie81
05-29-2010, 09:46
И аз мисля,че е нагласено..дори предаването изобщо не е трябвало да се казва "България търси талант"..баси..изявиха се много хора с различни и интересни таланти,защо избират само певци и танцьори?Та нали името само говори за себе си,търси се талант,независимо какъв,аз таланти различни от певци и танцьори не видях!А има толкова много хора с различни таланти..просто не им позволиха да се изявят.Много жалко,наистина!

SiNiStEr
05-29-2010, 09:56
Спред мен трябваше някой от танцуващите групи да спечели.
Надявах се на The Center и Efffect.
Все пак има Music Idol там да се беше явила,щеше да спечели.
Докато за танци такива мащабни състезания няма.

Tempest
05-29-2010, 09:59
Energie81 - уу... начи не си гледал/а... ами цирковите артисти? Ами илюзиониста? Ами оня барман? Само танцьори и певци видял/а...


SiNiStEr - кажи ми по коя програма го дават Мюзик Айдъла, че нещо не съм го виждал тая година...

VALady
05-29-2010, 10:03
Energie81 - уу... начи не си гледал/а... ами цирковите артисти? Ами илюзиониста? Ами оня барман? Само танцьори и певци видял/а...


SiNiStEr - кажи ми по коя програма го дават Мюзик Айдъла, че нещо не съм го виждал тая година...

+1 ;)

SiNiStEr
05-29-2010, 10:04
Според мен можеше да се яви на предишните кастинги на Мюзик Айдъл.
Просто казвам мнение,не се надъхвай толкова. :)

zliqgenii
05-29-2010, 11:53
Пеенето пак си е талан но не е толкова рядко срещан .... Така че имаше далеч по-достойни победтели :)

xWandereRx
05-29-2010, 12:00
дори и хората да са гласували за Богдана заради недъга и, това пак е нещо хубаво - показва, че поне едно добро качество е останало в българите - състраданието

Paramour
05-29-2010, 12:05
дори и хората да са гласували за Богдана заради недъга и, това пак е нещо хубаво - показва, че поне едно добро качество е останало в българите - състраданието

+1!

vanesa0pld
05-29-2010, 12:08
още от кастингите бях за Street Dust, а те дори не влязоха в топ3... казах си "карай"... не съм злобарствал като някои хора тука... подтиквате ме да пиша неща, за които... о, чакай, няма да съжалявам... дотолкова искахте Ефект да победят, че говорите глупости... :?
Street Dust... :smt007
аз още от кастинките,също като теб съм затях и ме хвана яд защото не се клаираха дори и в 3-ката. :shock:
а както някой по-горе каза-пеенето се учи,но това на имаш въображение и да забавляваш публиката е ТАЛАНТ!!! :)

BlackEyedPeas
05-31-2010, 22:52
Мале,щом толкова се вживявате за Бг. Търси Талант,не ми се мисли за Биг Брадър Фемили.. :?

Vikito0o
06-01-2010, 15:28
Не трябваше тя да спечели!Момичето има талант,много е добра,но не е за това предаване.Според мен певческите талатни трябва да се показват в Music Idol!!!

E404
06-01-2010, 17:46
Ба, още ме е яд че направих сметка 50 лева и нашите момчета (Ефект) не спечелиха. Никога повече няма да правя грешката да пращам SMSи за такива неща. :smt120

elito0o0o0
06-01-2010, 18:48
Ба, още ме е яд че направих сметка 50 лева и нашите момчета (Ефект) не спечелиха. Никога повече няма да правя грешката да пращам SMSи за такива неща. :smt120 :lol: :lol: :razz: :razz: :razz: Мамайкооуу.. :lol: 50лв??!! :shock: :lol: Що не ги даде на мен?! :? 8-)

vanesa0pld
06-01-2010, 21:19
Пффф и аз имах малко повече от 38лв и останах само с някакви стотинки/мисля че бяха 0.42/,защото изпращях смс-и...и какво? Street Dust/ :smt007 / даже и в 3-ката не се класираха! :x

Tempest
06-01-2010, 23:45
Не трябваше тя да спечели!Момичето има талант,много е добра,но не е за това предаване.Според мен певческите талатни трябва да се показват в Music Idol!!!

трябвало, нетрябвало - тя спечели... удивителен! Колкото и да се тръшкате за другите, те не победиха, Боги победи... честит сбор!

nomingo
06-02-2010, 08:22
Ако си беше добре с очите нямаше да спечели тя!!!! :o

TeddyKiller
06-06-2010, 16:16
Много малко истински таланти се изявиха. Певците... окей да пееш наистина добре си е талант,само че за тва е MI. Taнцьорите... честно казано, какъвто и да си пън, ако си намериш свестен хореограф няма начин да не се научиш да танцуваш, за тва и те не трябваше да се допускат; изключение е Йордан, естествено. А малките акробатки изобщо пък няма да ги коментирам, защото имам приятелки които от 4-5 годишни тренират художествена гимнастика и нямат равен.
Съгласна съм с авторката, това не е Мюзик Айдъл :?

Tempest
06-06-2010, 19:47
аве вие тъпи ли сте?!?!?!?!?!?!?!?!!??!?!? МЮЗИК АЙДЪЛ НЯМА!!! СКОРО НЕ МИСЛЯ И ЧЕ ЩЕ ИМА!

alex4et0y
06-06-2010, 21:13
зациклихте :?